پرخاشگری کودکان، یک اختلال رفتاری کوچک

بسیاری از کودکان در برخی سنین بسیار پرخاشگر می شوند . به طور مثال در سنین کودکی ممکن است وی اشیا را به اطراف پرتاب کند یا هم بازی هایش را کتک می زند و یا در سنین بالاتر بد دهن و عصبی می شوند . پرخاشگری در کودکان ، یک اختلال کوچک تلقی می شود . اما اگر این اختلال درمان نشود ، باعث بروز مشکلات جدی و حاد در سنین بزرگسالی می شود . برای اینکه والدین کودک بتوانند به بهترین روش پرخاشگری کودک خود را درمان کنند ، به یک روانشناس کودک حرفه ای نیاز دارند ‌. روانشناس کودک فردی است متخصص و با تجربه که وظیفه ی وی کمک والدین و کودکان می باشد . تا کودکان بتوانند مراحل رشد و نمو خود را به خوبی طی کنند و آینده ای مملو از خوشبختی داشته باشند .
تصویر

Re: پرخاشگری کودکان، یک اختلال رفتاری کوچک

سلام دختر من یکسالشه چون من شاغل هستم دخترم صبح ها پیش مادرم میمونه ولی به تازگی خیلی بهانه گیری میکنه و نمیذاره وقتی میرسم خونه به کاری خونه برسم و همسرم هم کمکی بهم نمیکنه .... و گاهی انقدر کار روی سرم میرزه و دخترم از یه طرف دیگه دائم گریه میکنه و جیغ میزنه که دیگه کلافه میشم که انقدر دورم بهم ریخته شده و اسباب بازی دخترم همه جا هست ... وقتی هم که فرصت میشد ومیخواستم کار هارو انجام بدم ظرف ها رو توی ماشین ظرفشویی میذاشتم خوب تمیز نمیکرد و مجبور بودم خودم دوباره بشورم همه رو ولی جدیدا یه قرص ماشین ظرفشویی فیری ۷۲ تایی خریدم و خداروشکر این مشکلم حل شده ولی واقعا نمیدونم با دخترم باید چیکار کنم..... ممنون میشم کمکم کنید ..دیگه کلافه ام کرده...
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات رفتاری فرزندان ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان