Re: خونريزى روز ١٤ ام قاعدگى

سلام من رفتم آزمايش خون. جوابم مثبت شد. شرحش هم به صورت زير هست كه عرض ميكنم خدمتتون. ممنون ميشم تفسير بفرماييد:
Hormone analysis
Test beta-hcg
Result>100
Unit mlu/ml
Refrence value <10 negetive
10-25check after 3days
<25 positive
اوضاع عموميم چطوره و چند درصد الآن حامله م! چه خطراتى ممكنه نى نى رو تهديد كنه كه نى نى نشه؟
ممنونم

Sahar.sh نوشته شده:ميگم احتمالش زياده با اين سابقه ام كه لتروزول خوردم و آمپول زدم باردارى نباشه؟ پوچ باشه؟ خيلى ميترسم. چه احتمالايى مطرحه؟
سلام
نه عزیزم اصلاً این فکر رو نکنید . اگر بیشتر مصرف کننده های این درمان، بارداری پوچ می داشتند که این متد درمان منسوخ می شد. نه عزیزم اصلاً جای نگرانی فعلاً ندارید
كارشناس مامايي فيروز

Sahar.sh نوشته شده:سلام من رفتم آزمايش خون. جوابم مثبت شد. شرحش هم به صورت زير هست كه عرض ميكنم خدمتتون. ممنون ميشم تفسير بفرماييد:
Hormone analysis
Test beta-hcg
Result>100
Unit mlu/ml
Refrence value <10 negetive
10-25check after 3days
<25 positive
اوضاع عموميم چطوره و چند درصد الآن حامله م! چه خطراتى ممكنه نى نى رو تهديد كنه كه نى نى نشه؟
ممنونم
دوست عزیزم یک بارداری نرمال است فعلآً.مبارکه!
بتا مثبت است و در رنج
كارشناس مامايي فيروز

خب خدا رو شكر. اميدوارم تا آخر هم همينطور بمونه. دكترم گفت يازدهم كه شروع هفته ى ششم هست برم پيشش. اميدوارم همه چيز خوب پيش بره. ممنونم. سوالى بود حتما ميپرسم و شما با مهربونى فوق العاده تون راهنماييم ميكنيد. مرسى.

سلام. امروز يك اتفاق بدى افتاد. من شنبه قراره برم سونو ولى يه لك ترشحى غليظ قهوه اى فوق كمرنگ زمان ادرار داشتم كه خيلى ترسيدم. الآن هم دلم پريودى درد ممتدى داره. احساس ميكنم خونريزيم ميخواد شروع بشه ولى خب از صبح اين اتفاق نيفتاده. اينا نشونه هاى سقطه؟ درسته؟ يك سوال داشتم كه چى كار كنم و چى بخورم كه نى نيم سر جاش سفت و محكم تو رحمم بمونه؟ خيلى عاشقشم. راحت به دستش نياوردم كه راحت ازش دل بكنم. چيكار كنم؟ خواهش ميكنم بگيد

سلام
سحرجان! برای لکه بینی نون به درمانگرتون مراجعه کنید که توصیه های لازم از جمله شیاف و ... رو داشته باشند اما اصلاً فرض رو بر نگران شدن نگذارید .
بسیاری از بارداری ها حتی آخر 3 ماه ی اول خونریزی جدی داشته اند اما قرار بر ماندن بارداری بوده و به سلامت هم ختم شده چه رسد به لکه بینی.
سونو هم که انجام شود اطمینان از وضعیت جنین پیدا می کنیم انشالله
كارشناس مامايي فيروز

سلام امروز سونو رفتم. سونو حاملگى رو ٤ هفته و ٥ روز تشخيص داد. ساك و زرده ديده شد. ولى مشكل اساسى اينجاست كه يه كيست ٨ سانتى سمت راست رحمم بود. جنين سمت چپ بود. دكتر گفت كيست خيلى بزرگه. احتمالا از تخمك بارور نشده ست. توش هم پر از آبه و از اين جهت خطرناك نيست فقط بايد مراقب باشى نتركه تا كم كم جذب بشه و از بين بره. اگر تا سه ماه از بين رفت مجبور به عمليم. خيلى ترسيدم. در حد مرگ ترسيدم. خيلى حالم بده. اومدم خونه و فقط دارم گريه ميكنم كه چرا اين طورى شد. راستش رو بهم بگيد چى ميشه؟ نى نى رو از بين ميبره؟ رشدش رو كم ميكنه؟ اگر حقيقت رو بدونم كم كم باهاش كنار ميام ولى ميخوام راستش رو بدونم فقط

سحر جان! سونو از نظر رشد ساک و ... خوب بوده.فقط باید 3-2 هفته دیگر نیز تکرار کنید تا جنین و قلبش رویت شود.
کیستتون در رحم بوده یا تخمدان؟ (چون فرمودید به فولیکول رشد کرده آزاد نشده نسبتش دادند می پرسم)
كارشناس مامايي فيروز

باسلام
من 27 سالمه تقریبا دوسال که اقدام دارم اما باردار نمیشم همه چیمون دکتر گفت نرمال هم خودم هم شوهرم الان شوهرم داره ویتامین میخوره منم آهن و ویتامین دی3. دکتر بعد سه ماه اقدام با قرص آهن ویتامین دی بهم گفت پنج ماه هم اقدام داشته باش باش با لتروزول حالا بعد پنج ماه یعنی فروردین که لتروزول تموم شده اردیبهشت از 1 تا 7 لک بینی داشتم و 7 پریود شدم که فقط خون سیاه بود و معمولا 7 روز هم طول کشید و دوباره 23 اردیبهشت پریود شدم و 31 پاک شدم و الان که 12 خرداد دوباره دچار لک بینی شدم و لک هام قهوه ای توروخدا کمکم کنید علت چیه آخه؟خیلی ناراحتم

سلام دوست عزیز
نامنظمی در پریود علتهای مختلفی دارد مثل عفونت،کیست،اختلالات هورمونی، عدم تخمک گذاری مشکلات تیروئیدی و ... که هر یک از این آیتمها در مورد شما باید بررسی شود تا علت نامنظمی مشخص بشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان