نداشتن خونریزی بعد از کورتاژ

سلام
من یک روز هستش که کورتاژ کردم. طبق سونوگرافی واژینال سن بارداری 5 هفته بود. اونا هیچ جنینی رو ندیدن و فقط ساک حاملگی دیده شد. دکترم اول از شیاف استفاده کرد و هیچ اتفاقی نیافتاد و حاملگی از بین نرفت. در نتیجه دیروز برام ساکشن کرد ولی من اصلا درد و خونریزی ندارم. با دکترم که صحبت کردم میگه این بهترین حالت برای کورتاژ هستش که بعدش خونریزی نداشته باشی ولی من تا به حال نشنیده بودم کسی بعد از کورتاژ خونریزی نداشته باشه. حالا من خیلی نگرانم و نمیدونم این چه حالتیه که من دارم. لطفا کمکم کنید.

سلام
خواندن و پاسخ دادن به هر پستی مطمئناً همان زمانی که شما پست می گذارید صورت نمی گیرد و باید قدری منتظر باشید.
ذکر می شد که:" ساکشن کورتاژ 5 تا 15 دقيقه طول مي كشد و پس از آن، فرد دچار انقباضات شديد و خونريزي مشابه يك قاعدگي طبيعي خواهد شد.
دوست عزیز! یعنی هنگامی که ساکشن هم انجام می شد خروج خون و ...رو متوجه نشدید؟
حتی در حد یک قاعدگی؟
سونوگرافی برای بررسی تخلیه رحم از محصولات حاملگی انجام دادید؟
كارشناس مامايي فيروز

Re: نداشتن خونریزی بعد از کورتاژ

elahe نوشته شده:
دوشنبه 31 خرداد 1389, 12:28 pm
سلام
من یک روز هستش که کورتاژ کردم. طبق سونوگرافی واژینال سن بارداری 5 هفته بود. اونا هیچ جنینی رو ندیدن و فقط ساک حاملگی دیده شد. دکترم اول از شیاف استفاده کرد و هیچ اتفاقی نیافتاد و حاملگی از بین نرفت. در نتیجه دیروز برام ساکشن کرد ولی من اصلا درد و خونریزی ندارم. با دکترم که صحبت کردم میگه این بهترین حالت برای کورتاژ هستش که بعدش خونریزی نداشته باشی ولی من تا به حال نشنیده بودم کسی بعد از کورتاژ خونریزی نداشته باشه. حالا من خیلی نگرانم و نمیدونم این چه حالتیه که من دارم. لطفا کمکم کنید.
ارسال پست

بازگشت به “سقط ( از دست رفتن جنین تا هفته 20 بارداری) ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان