Re: لکه بینی در روز 14 پریودی...؟؟

سلام دوست عزیز
لانه گزینی معمولا۶-۱۲روز بعد لقاح اتفاق می افتد.پس نه بطور قطع ولی با احتیاط میتوان لکه بینی را مربوط به لانه گزینی دانست.هرچند لک مربوط به لانه گزینی اکثر اوقات ۳-۴روز مانده به موعد پریود اتفاق می افتد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید خواهش میکنم این سوالمو جواب بدید
من ی خانم ۲۲ساله هستم ک اقدام ب بارداری کردم الان چندماهی میشه
این ماه بعداز ۱۵روز از موعد پریودیم، پریود شدم وخون پریودیم ب بنفشو قهوه ای میخورد
وامروز که ۱۶پریودیم هست یه خون کمرنگ که ب قهوه ای وبنفش میخوره دیدم علتش چیه ؟ممنون

سلام.من یه سیر خورد کردم با اپیلیکاتور گزاشتم تو واژنم. بعد یک روز متوجه شدم خودش درنمیاد ودرش اوردم البته نمیدونم کامل دراومده یانه؟ ولی همش ریزش اب دارم. خیلی زیاد هریک ساعت. به نظرتون طبیعیه یا مشکلی هست من همیشه سیرو کامل میزاشتم. و روش خراش میدادم. الان این اشتباهو کردم

سلام خدمت کارشناس محترم
من تخمدان پلی کیستیک دارم پی س او هستم با قرص پرژسترون پریود میشم فقط این ماه درد تخمدان وکمردرد داشتم ۱۲ پریودی ک ی کیت تخمک گذاری گذاشتم مثبت بود تا ۱۵ پریودی کیت زدم ب مرور کمرنگ تر شد الان ک ۱۶ پریودی لکه بینی کمی دل درد و کمر دارد دارم علتش چیه ممکنه دوباره پریود بشم یا خیر خانم دکتر با توجه ب اینکه اصلا پریود نمیشم فقط بادارو آزمایشهای هورمونی هم دادم LHدادم ۱۳/۸۹بود FSH3/81 بود PRL9/44 بود آیا ممکنه کیت تخمک گذاریم بخاطر PCOبودنم مثبت شده باشه یا نه علت لکه بینی چی بوده

سلام دوست عزیز
pco معمولا باعث مثبت شدن کیت تخمک گذاری نمیشود.لکه بینی و دردی که تجربه کرده اید میتواند مربوط به تخمک گذاری باشد بعضی از خانمها در وسط سیکل قاعدگی و هنگام تخمک گذاری لکه بینی دارند
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانم دکتر عزیز
همنطور ک در بالا ذکر کردم من ۱۲ پری کیت زدم پرنگ پرنگ شد ک سه شب متوالی نزدیکی کردم ۱۳ و۱۴ و۱۵ کیت زدم روبه کمرنگی رفتن البته مارک ۱۲ ک زدم پرنگ پرنگ شدروژان بود مارک بعدی مکث ۱۴ بودن بعد اینکه در ۱۶ پری لکه بینی داشتم ۱۷ دوباره کیت زدم پرنگ شد این یعنی چه تخمک گذاری رو ز۱۲ انجام نشد الان میخواد اتفاق بیوفته یا چی چون همسرمم خونه نیست گیج شدم چ اتفاقی افتاده

سلام دوست عزیز
معمولا روش استفاده یکسان است.با توجه به شرح حال به نظر میرسد تخمک گذاری در حوالی روز ۱۲ رخ داده است و شما به موقع رابطه جنسی داشته اید شاید کیتهای بعدی از برند معتبری نبوده و خطا داشته است
كارشناس مامايي فيروز

Re: لکه بینی بعد از قطع مصرف قرص مدروکسی پروژسترون

سلام من دخترم و تنبلی تخمدان دارم. دکتر برام چند ماه قرص پروژسترون تجویز کرده بود و گفت این ماه دیگه استفاده نکنم. الان من 11روز از پریودم میگذره ولی لکه بینی دارم اولش قهوه ای بود ولی الان قرمز شده میخواستم بدونم بخاطر قطع مصرف اون قرصه و تا چه زمانی لکه بینی ادامه پیدا میکنه؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 36 مهمان