Re: اقدام به بارداری

سلام خانوم کارشناس خسته نباشید.من دوماه که لتروزول مصرف میکنم و امپول hmg زدم ولی اصلا ترشح نداشتم تو این دوماه.ترشحم خیلی خیلی کم شده.با این اوضاع امکان بارداری نیست ن؟؟چون شنیدم کسایی که باردار بودن ترشح زیادی داشتن.ممنون میشم جواب بدین.

سلام خانم دکتر
ایا کسی ک پریود نمیشه فقط با دارو برا بارداری اقدام کنه لتروزل و امپول بزنه بعد سونو واژینال بده تخمدان چپ و راستش فلیکول متعدد ۱۵ داشته باشه دکتر فقط نردیکی ی روز در میانبگه انجام بده دارو برا آزاد سازی ندش آیا ای فلیکولها آزاد میشن روز ۳۰ پری ی لکه بینی ببینه بعد دیگه هیچ نبینه ببی چکاش بعد از ی ماه تاخییر هم منفی بشه حتی بعد از قطع شیاف پرژسترون پری نشه امپولم بهش دادن دوتا زد ولی بعد ده روز هنوز پری نشده ببی همچنان منفی علتش چیه ممکنه ببی خطا کنه بعد از ۵۰ روز از آخرین پری هنوز آز خون نداد بخاطر بیماری کرونا باید چکار کنه پرو لاکتین داده نرمال بود

سلام دوست عزيز
بهتر است دو عدد آمپول مدروکسی پروژسترون 50تزریق کنید بعد از دوهفته اگر پریود نشدید دو تا آمپول استرادیول را به همراهدوتا آمپول پروژسترون استفاده کنید. در صورتیکه باز هم پریود نشدید حتما به متخصص حاذقی مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانوم کارشناس عزیز ....من وشوهرم هیچ مشکلی نداریم همه آزمایشها سالم دفعه ی اول لتروزول استفاده کردم نشد وپریود شدم برخوردیم به کرونا وخونه موندگار شدم وبه علت دسترسی نداشتن به دکتر واسترس کرونا خودسر ال دی خوردم دوبسته ش تموم شده .....میتونم این ماه بلافاصله بعد تموم شدن ال دی اقدام داشته باشم ؟....بعد سوال دیگه ام عوارض خوردن لتروزول وکلومیفین باهم چیه ؟اگه من ازروز سوم پریودی تاپنج شب هرشب سه تا لتروزول وازروز پنجم پریودی هرصبح دوتا کلومیفین بخورم تا پنج روز عوارضش چی میتونه باشه ؟.....من ریه م ناراحته بخاطر کرونا واسترسش راضی نیستم برم دکتر ....دلمم میخواد زود بچه دارشم چون دوسال انتظار کشیدم نشده .....شما چه پیشنهادی میکنید ؟♥

سلام دوست عزیز
بله بلافاصله بعد از قطع ال دی میتوانید اقدام کنید .ولیکن مصرف همزمان لتروزول و کلومیفن ضمن اینکه کمکی به بهتر شدن وضعیت تخمک گذاری نمیکند بلکه احتمال دارد باعث تحریک بیش از حد تخمدان،ایجاد کیست و ..شود
كارشناس مامايي فيروز

۳۹ سالمه ودر اقدام بارداری فرزند سوم هستم پنج ماهه اما هرماه پریودیم هی جلو افتاد ۱۷ فروردین پریود شدم وبا استفاده ازکیت رمان تخمک گذاری اقدام کردم اما عجیبه من هرماه درد سینه داشتم اما این ماه فقط یکم تحریک پذیر شده نوک سینه هام ودل درد وکمردرد دارم واحساس خستگی مبکنم

سلام دوست عزیز
هیج یک از علائمی که میفرمایید علائم قطعی بارداری نیستند و حتی در صورتیکه تخمک کذاری و لقاح باموفقیت انجام شده باشد علائم حاملگی به این سرعت اتفاق نمی افتد.برای اطمینان از وضعیت بارداری میتوانید یک هفته دیگر آزمایش بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت كارشناس محترم
اول يه شرح حال از خودم بگم من اسفند ٩٦به دليل پارگي كيسه آب در هفته ٢٢متاسفانه جنينم رو از دست دادم وبعد از اون عكس رنگي وآزمايش دادم وپيش هر دكتري بردم گفتن احتمال داره براي بارداري هاي بعد سركلاژ بشين من مدت يك سال استراحت كردم و اقدام جدي نداشتم ولي حالا كه تقريبا يك ساله اقدام جدي دارم متاسفانه باردار نميشم جديدا آزمايش دادم ودكتر گفت كيست pcoداري وبهم قرص گلوكوفاژ به همراه مدروكسي پروژسترون دادن
از دوره دوم بعد از تمام شدن پريود روز ١٣پريودي دوباره خونريزي با حجم كم داشتم كه در روز ١٥قاعدگي كه دوباره پروژسترونمو شروع كردم قطع شد و بعد اتمام هم پريود شدم والان كه دوباره ١٣روزه پاك شدم دوباره مثل ماه قبل همون تايم خونريزي خفيف دارم ميخاستم بدونم علتش چي ميتونه باشه؟آيا دوباره دوره سوم استفاده از پروژسترون رو ادامه بدم؟يعني امكان داره با اين وجود بارداري اتفاق بيوفته 😞
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان