Re: اقدام برای بارداری

من چهارماه پیش عکس رنگی گرفتم همه چیز نرمال بود وفیبروم وتوده ای نداشتم ....اونموقع که اینو انجام دادم هم پریودم این شکلی بود ....ممکنه بخاطر سردی رحم باشه ...کم خونیم ندارم

سلام خسته نباشید کارشناس عزیز.ببخشید باز مزاحم شدم.من تیروییدم 3/5 هست که رنج نرمال تا 4.2 هست.دکتر بهم یدوفولیک دادن که برای قبل بارداری تقویت بشم.میخواستم بدونم مصرف یدوفولیک تیرویید نرمال رو به هم نمیریزه؟

سلام.ببخشید ی سوال داشتم.اینکه من قرص لتروزول خوردم و آمپول hmg زدم 3 تا.امروز که روز 13 پریودم میشد مراجعه کردم برای سایز فولیکول و دکتر گفتن ی تخمکت آزاد شده و مایع آزاد دیده میشه و ی تخمک سایز ۱3 داری که چند روز دیگه آزاد میشه.من شب قبل سونو نزدیکی داشتم ممکنه این مایع آزاد بخاطر اسپرم بوده باشه؟؟؟و سایز 13 خوبه؟؟

و دکتر گفتن برای فولیکول 13 نیاز نیست امپول hcg بزنی خودش آزاد میشه چون سایزش کم بوده امپول تجویز نکردن؟؟؟؟؟؟

s.j11 نوشته شده:
چهارشنبه 7 اسفند 1398, 9:36 pm
و دکتر گفتن برای فولیکول 13 نیاز نیست امپول hcg بزنی خودش آزاد میشه چون سایزش کم بوده امپول تجویز نکردن؟؟؟؟؟؟

و پریودم هم منظم نیست.به نظر شما hcg رو بزنم؟ دکتر اول گفت روز 17 پریود بزن بعد گفت نمیخواد بزنی

سلام دوست عزیز
سایز فولیکول کوچک بوده معمولا از سایز ۱۶به بالا تزریقhcg توصیه میشود ولی ضخامت ٱندومتر مناسب بوده .اگر سیکلهاتون بیشتر از ۲۸روز است و از انجاییکه سرعت رشد فولیکول ۱-۲میلیمتر در روز است میتوانید روز ۱۷سیکل hcgرا تزریق نمایید.البته بهتر است طبق دستور درمانگرتان پیش بروید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
پنج‌شنبه 8 اسفند 1398, 12:16 am
سلام دوست عزیز
سایز فولیکول کوچک بوده معمولا از سایز ۱۶به بالا تزریقhcg توصیه میشود ولی ضخامت ٱندومتر مناسب بوده .اگر سیکلهاتون بیشتر از ۲۸روز است و از انجاییکه سرعت رشد فولیکول ۱-۲میلیمتر در روز است میتوانید روز ۱۷سیکل hcgرا تزریق نمایید.البته بهتر است طبق دستور درمانگرتان پیش بروید

ممنون که جوا
s.j11 نوشته شده:
s.j11 نوشته شده:

و پریودم هم منظم نیست.به نظر شما hcg رو بزنم؟ دکتر اول گفت روز 17 پریود بزن بعد گفت نمیخواد بزنی
ممنون که جواب دادین.ممکنه اون مایع آزاد بخاطر نزدیکی شب قبل بوده باشه؟؟

s.j11 نوشته شده:
پنج‌شنبه 8 اسفند 1398, 10:50 am
KarshenaseMamaee نوشته شده:
پنج‌شنبه 8 اسفند 1398, 12:16 am
سلام دوست عزیز

ممنون که جوا
s.j11 نوشته شده:
s.j11 نوشته شده:

ممنون که جواب دادین.ممکنه اون مایع آزاد بخاطر نزدیکی شب قبل بوده باشه؟؟

سلام دوست عزیز
معمولا مایع آزاد لگنی در زمان تخمک گذاری و یا عفونتهای لگن وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 34 مهمان