جواب سونو خیلی مهم

سلام وقت‌بخیر من مجرد ۲۲ ساله اوایل اردیبهشت معاقشع ساده بدون دخول بدون انزال بدون تماس بین الت ها. فقط در حد بوسه از لب و من فقط آلت ایشون رو فقط با دست از روی شلوار لمس کردم . ۹ مرتبه پریود شدم. فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر ابان آذر دی پریود شدم .۹ ماه هم گذشته و اصلا هیچ نوع رابطه ای هم نداشتم بعدش به هیچ عنوان. به دلیل استرس فراوان در این ۹ ماهه امروز دل زدم به دریا رفتم دکتر گفتم و برام سونو لگنی و حاملگی نوشتن. براتون میفرسم تروخدا بگین احتمال بارداری هست؟؟؟

رحم با ابعاد ۳۸*۸۱.میلیمتر و آندومتر با ضخامت ۵*۶ میلیمتر دیده..چند ضایعه هاییو اکوی کوچک با حدود نسبتا مشخص با ابعاد بزرگترین ۹*۱۲.میلیمتر در دیواره خلفی میومتر. مطرح کننده میوم های اینترامورال مشاهده شد .تخمدان ها ابعاد و اکوی نرمال دارند .تخمدان‌راست به ابعاد ۱۷*۳۷ میلیمتر و حاوی چند فولیکول با قطر بزرگترین ۱۱میلیمتر میباشد .تخمدان چپ با ابعاد ۱۶.۳۹.میلیمتر حاوی چند فولیکول کوچک. فولیکول غالب در تخمدان نیست. توده و کیست در آدنکسها نیست.مثانه ضخامت دیواره طبیعی سنگ و توده نیست .مایع آزاد مختصر لگنی در کلدوساک خلفی مشاهده شد .

ایا با این توصیفات من‌ باردارم، ؟؟؟؟

Re: جواب سونو خیلی مهم

سلام من هر ماه دارم پریود میشم. اون معاقشه ساده مال اوایل اردیبهشت بوده که من بعدش اصلا هیچ نوع رابطع ای نداشتم ۹ ماه گذشته و من ۹ مرتبه هم پریود شدم. چون همش فکر بارداری توی سرم بود دکتر زنان رفتم جریان بهش گفتم برام سونو نوشت دیشب انجام دادم .سونو لگنی برای بارداری
میخوام ببینم چیزی از بارداری توش نوشته ؟

Bahare650 نوشته شده:
یک‌شنبه 20 بهمن 1398, 10:32 pm
داری شوخی میکنی دیگه مگه نه؟؟؟؟ بعد از ۹ ماه اونم فقط در حد بوسه چطوری ممکنه .. خدایاااااا 😐😐😐😐

خب این مدت خیلی استرس داشتم مطالب توی نت هم گیج کننده بوده .فقط در حد بوسه از لب و فقط آلت ایشون با دست از روی شلوار لمس کردم همین. هر ماه هم پریود شدم .یعنی هر ۹ ماه .اخه ی عده میگن خانم باردار تا ۶ ماهگی پریود میشه و این خیلی برام عجیب بود برای همین دیشب برای راحتی خیالم دکتر زنان رفتم جریان گفتم برام سونو لگنی برای بارداری نوش ت دکتر سونو گفت هیچی نیس. جواب اینجا فرستادم که ببینم نظر کارشناس چیه

KarshenaseMamaee نوشته شده:
دوشنبه 21 بهمن 1398, 2:59 pm
سلام دوست عزیز
طبق سونو خوشبختانه باردار نیستید ولی برای تفسیر نکاتی در سونو میخواستم تاریخ اولین روز آخرین پریود رو بدونم

مرررسی .واقعا ؟؟؟؟؟من الان پریودم. البته اوایلش هست
پریشب که سونو دادم .شبش شروع لک بینی و خون آبه یود
هر ماه پریود شدم .برای بار ۱۰ بعد رابطه پریود شدم هنوز خونریزی زیاد نشده اما توی پوشک هس کمی .هر بار در دستشویی خون و خون آبه دارم

دوشنبه 21 بهمن 1398, 2:59 pm
سلام دوست عزیز
طبق سونو خوشبختانه باردار نیستید ولی برای تفسیر نکاتی در سونو میخواستم تاریخ اولین روز آخرین پریود رو بدونم

این نوع سونو دلیل محکمی برای باردار نبودن هس؟چون دکترم نوشت سونو لگنی از نظر بارداری

سلام دوست عزیز
همچنان که هرماه هم خدمتتان عرض کردم به هیچ عنوان باردار نیستید ولیکن فیبرومهایی در داخل رحم دیده شده که تا زمانیکه علائم بالینی ایجاد نکند نیاز به درمان ندارد فقط هر۶ماه یکبار سونو انجام دهید که در صورت افزایش سایز فیبرومها ،مداخله درمانی صورت گیرد
كارشناس مامايي فيروز

دوشنبه 21 بهمن 1398, 6:50 pm
سلام دوست عزیز
همچنان که هرماه هم خدمتتان عرض کردم به هیچ عنوان باردار نیستید ولیکن فیبرومهایی در داخل رحم دیده شده که تا زمانیکه علائم بالینی ایجاد نکند نیاز به درمان ندارد فقط هر۶ماه یکبار سونو انجام دهید که در صورت افزایش سایز فیبرومها ،مداخله درمانی صورت گیرد

سلام تشکر و سپاس من از پریشب شروع خون ابه بود بع دیشب لک خون قرمز و خونریزی قرمز بود امروز خونریزی قرمز بیشتر دازم توی پوشک هم هس اما ن خیلی. معمولا اوایل پریودی من این مدلی است. خون رقیق است و قرمز یا حالت خون ابه الان.پریود محسوب میشه؟

امروز هم دکتر زنان رفتم سونو نشون دادم گفت مشکلی اصلا نداری.

سه‌شنبه 22 بهمن 1398, 12:35 am
سلام دوست عزیز
بله پریود محسوب میشود

سلام وقت بخیز من از ۲۰ شروع خونریزی قرمز واضح بود و خون آبه تا امروز ‌اما حجمش کم هس توی پوشک هم کم هس .اما هر بار تو دستشویی میبینم .پریود هس؟مشکلی ندارم ؟؟

م خدمت کارشناس محترم بنده ۳۵ سالمه ۲۶ آذر تاریخ پریودی بوده دوره پریودما ۲۸ روزه و خیلی کمه درحد ۳ روز ۲۵ دی بیبی چک ژدم اول منفی بود بعد از چند ساعت مثبت شد یه خط خیلی کم رنگ رفتم آز مایش بتا دادم ۲۰۰ بود ۲۹ رفتم پیش دکتر خودم ازمایش بتا مجدد دادم ۳۵۰ بود سونو واژینال هم دادم چیزی دیده نشد دکتر گفت سه روز بعد دوباره ازمایش بتا بدم اگر تساعدی رفت بالا که هیچی اگرم نرفت خارج رحمی ۲/ بهمن ازمایش بتا دادم ۱۵۲۳ که گفتن بارداری روزر۸ بهمن یه لک بینی قهوه ای کم رنگ داشتم سریع رفتم پیش دکتر سونو واژینال کرد گفت ساک حاملگی تشکیل شده ۱۵ ملی هست قرار شد دوهفته دیگه برای سونو باز برم ۲۲ بهمن رفتم ساک شده بود ۱۷بود و نوشته بود ناحیه اکوزنیک به ابعا ۱۴ ملیمتر در ساک حاملگی و پالس ضعیف مشهودداست و ازمایش بتا دادم مجدد ۱۰۰۰۰ بود و گفتن بارداری پوچه خیلی نگرانم شاید جواب دقیق و درست شما هرچند که نگران کننده باشه منو از نگرانی دربیاره چون به من اصلا جواب درستی نداده دکترو اینکه من از شیاف اکتوژست ۴۰۰ استفاده میکنم و اناکساپارین ۴۰۰ تزریق شکمی و جز اون یه قطره خونریزی دیگه خونریزی نداشتم

سلام خسته نباشید دختری هستم ۲۶ ساله نزدیکی تا حالا نداشتم
همیشه پریودم منظم بوده
چن ماه نامرتب شد سونو انجام دادم گفتن مشکلی نیس
۲ ماه قرص متوفورمین تجویز کردن
این ماه پریودم ۵ روز تاخیر داشته
دلیلش چیست
ممنون میشم جواب بدید
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان