Re: چگونه بفهمیم سقط کامل انجام شده؟

هیچ کس از شرایط کسی خبر نداره و این‌که من یک بچه کوچیک دارم و توان تامین و تربیت بچه دوم با انرژی زیادی که الان میبره و شرایط خرید مسکن که ندارم و توی رهن هم موندم آوردن بچه معصوم دیگه به این دنیا و اذیت اشتباه. انتظار کمکی هم نداشتم فقط عوارض رو پرسیدم.برای سایتی که مراجعینش غربال میکنه درست مثل جامعه ایی که آدم مجبور به بعضی اقدامات میکنه متاسفم

من نسبت به درستی کارم الان بیشتر از قبل مطمئن شدم به خاطر طرز تفکرهای اطرافم حداقل از دکتر انتظار بیشتری می ره. دکتر با توجه به قسمش موظف به کمک به همنوعشه حتی اگر کسی خودکشی کرده باشه خود خواسته دکتر برای نجاتش تلاش میکنه نه این جوابی که به من داده شد

سلام دوست عزیز
من به شخصه به درست یا نادرست بودن این مسئله کاری ندارم فقط به دلیل عوارض و خطراتی که استفاده از این دارو بدون حضور پزشک دارد توصیه دارم حتما تحت نظر یک پزشک باشید تا وضعیت جسمانی شما را کنترل نماید.عذرخواهی من و بپذیرید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
قبل از هر اقدامی بهتر است آزمایش بتا انجام دهید در صورتیکه برایتان مقدور نیست و حداقل ۵روز از موعد پریودتان گذشته است میتوانید با استفاده از بی بی چک از باردار بودن خود اطمینان حاصل کنید.ضمنا در صورتیکه باردار باشید قرص اورژانسی کمکی به سقط نمیکند ولیکن سلامت جنین را به خطر می اندازد
كارشناس مامايي فيروز

من از کجا بفهمم سقط انجام شده؟

سلام وقت بخیر من از دیروز ترشحات زرد رنگ زیادی داشتم امروز هم با درد کمر و شکمم بیدار شدم من توی هفته چهارم بارداری بودم و اولش خون قهوه ایی رنگ دفع کردم و بعد رنگش قرمز شد ی لخته بزرگ دفع کردم که روش ی لایه نازک شفاف بود الان من بچه سقط کردم باید چیکار کنم؟

سلام .من بارداری موفقی نداشتم گویا بچه رشد نکرده و سقط شده ولی ساک حاملگی هنوز هست .الانم همش یه تیکه بافت های دفع میشه .سونو دادم دکتر گفت ساک در حال دفع.چجوری بفهمم دفع شده بعد اون کلی بافت مثل جیگر دفع کردم .

تعمیر تلویزیون شکسته:

تعمیر صفحه تلویزیون در زمان ایجاد شکستگی یا دیگر مشکلات پیش آمده با توجه به نوع صفحه بطور تخصصی صورت می‌گیرد. تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون و تعمیر صفحه شکسته تلویزیون ال ای دی امروزه در ردیف پر درخواست ترین خدمات تعمیر تلویزیون برای تعویض و تعمیر صفحه تلویزیون قرار دارند. به عبرت کلی یکی از خدمات کلی ای که شما در طول زندگی قطعا به آن نیاز پیدا خواهید کرد، تعمیر تلویزیون شکسته می باشد. مرکز تعمیرات تخصصی ما شانس این را دارد که خدمات ویژه خود را در قالب اینگونه تعمیرات یعنی تعمیر تلویزیون شکسته در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد. تنها کافیست به سات رجوع کرده و از خدمات محصر به فرد ما که شامل گارانتی پس از فروش می شود نیزدیدن کنید.
تعمیر مانیتور
تعمیر تلویزیون آبخورده
تعمیر گوشی اپل
قالیشویی شربت اوغلی

نسرین۰۸۰۲ نوشته شده:
یک‌شنبه 29 آبان 1401, 5:22 pm
سلام .من بارداری موفقی نداشتم گویا بچه رشد نکرده و سقط شده ولی ساک حاملگی هنوز هست .الانم همش یه تیکه بافت های دفع میشه .سونو دادم دکتر گفت ساک در حال دفع.چجوری بفهمم دفع شده بعد اون کلی بافت مثل جیگر دفع کردم .
سلام دوست عزیز
فقط از طریق سونو میتوانید متوجه شوید. در صورتیکه خونریزی شدید ندارید یک هفته صبر کنید و مجددا سونو را تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “سونوگرافی در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان