Re: بارداری

Aras7368 نوشته شده:و اینم اضافه کنم که قبل از اقدام آزمایش کلی و پاپ اسپمیر دادم و خداروشکر همه چیز خوب بود فقط خیلی کم التهاب داشتم که اونم دکترم گفت مشکلی نیست واینکه امروز وقتی سینم رو فشار دادم و دیدم که حالت شیر ولی کمرنگ ازش خارج شد سریع بیبی چک زدم که منفی بود
سلام
با توجه به شرح حالتون آزمایش هورمونی روز 2 ام سیکل قاعدگی(دومین روز خونریزی پریود) انجام دهید و در آزمایشتون پرولاکتین هم فراموش نشود!!
احتمالا در آزمایشتون نبوده اینها
سونوی حدود روز 12 سیکل هم انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

به نام خدا با سلام
هماتوم من در سونوی دو هفته پیش دو هفته پیش ۱۱×۲۶ بود و سن جنین یک روز جلوتر از lmp بود
و دیشب در ۹ هفته و ۴ روز دوباره سونو انجام دادم هماتوم بزرگتر شده بود و دوتا شده بود ۳.۵×۳۷ و ۶×۱۴ شده بود. جفت هم قدامی است. و سن جنین یک روز عقب تر از lmp شده بود. با اینکه دو هفته استراحت کردم و شیاف فرتیژست ۴۰۰ استفاده کردم هم بزرگتر شده و هم دوتا شده. لازمه شیافمو دوبار در روز مصرف کنم؟ استراحتمو بیشتر کنم؟
از جمعه دردای شکمیم بیشتر شده. و دو هفته ای هست تهوع و استفراغ شدید دارم که عصر و شب بیشتره. سر گیجه شدیدم کل روز دارم.
لطفا کمکم کنید خیلی داغونم.
اگر خدا آرزویی در دلت انداخت، بدان توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است...!

سلام دوست عزیز
در مانگرتان باید در جریان وضعیت شما قرار بگیرد و در مورد مصرف دارو قطعا نظر پزشکتان را باید جویا شوید.شاید لازم باشد داروهای دیگری نیز استفاده نمایید ولیکن استراحت داشته باشید از استرس بپرهیزید.مایعات زیاد بنوشید و رابطه جنسی نداشته باشید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان