Re: اقدام برای بارداری

سلام خسته نباشید من پنج ماه پیش عکس رنگی گرفتم وباردارنشدم همه چیز نرمال بود توی عکس رنگی مشکل خاصی هم نداشتم ...این ماه ازروز دوم پریودی تا پنج شب یه دونه لتروزول خوردم ...خودسر خوردم ....الآن شش سیکلمه ...من پریودم منظمه 28 دوره ست ولی ماه قبل22 سیکلم پریود شدم که بعدش لتروزول رو شروع کردم به خوردن من کی برم سونو ....آیا بااینکه پریودم منظم بود خوردن لتروزول مشکل ایجاد میکنه ....به نظرتون وقتی عکس رنگیم نرمال بوده ممکنه کیست داشته باشم ؟...عکس رنگی کیست رو معلوم میکنه ؟

سلام عزیزم 
استرس نداشته باش ان شالله باردار میشی 
من هم بعد از عکس رنگی حدودا 6 ماه بعد باردار شدم من کیست اندومتریوز هم داشتم به علاوه یک بار هم تخم دان هام رو عمل کرده بودم  و تا حدودی رزرو تخمدانم پایین آمده بود
  تور باکو تور زمینی باکو تور زمینی باکو نوروز 99

سلام دوست عزیز
سونوگرافی جهت تشخیص کیست تخمدان دقیق تر است.خوددرمانی را توضیه نمیکنم .بهتر بود قبل از مصرف لتروزول از وضعیت تخمدانها و اینکه ٱیا کیست دارید یا نه مطمئن میشدید
كارشناس مامايي فيروز

سلام mygirlجونم مرسی بابت توضیح ..درسته ....ولی امید انسان تا یه جایی قد میکشه منم کاسه صبرم لبریز شده ...بارداری اولم بعد یه سال اقدام خارج رحم شد که جراحی لاپرا کردم درست عین سزارین ...یه سال بعد عمل تصمیم گرفتم دوباره اقدام کنم اول عکس رنگی گرفتم که چسبندگی نداشتم ..پنج ماه اولو بدون دارو اقدام کردم ولی پنج روز پیش لتروزولو خودسر خوردم ....هرچه بادا باد ....چیه این بچه آوردن ...زمان قدیم امکانات کم بود ولی بااین حال شانزده بچه میاوردن ....چه رژیم غذایی رو رحم ماها تاثیر گذاشته .....
خیلی خوشحالم که باردارشدی عزیزم ...♥

سلام خانوم مشاور عزیز مرسی ازاینکه سریع پستهارو جواب میدید ♥
راستیتش من چندبار سونو دادم یعنی یه سال پیش هیچ خبری ازکیست نبود ویزیت دکتر هم 40 تومنه اینجا ....40 تومنم والا واسه ما پوله ...چون دوره سیکلهام 28روزه واین ماه 22 روزه بود من کی برم سونو گرافی سایز تخمکارو بدونم ؟؟؟....کیستی که از لتروزول به وجود میاد خطرناکه ؟....

سلام دوست عزیز
خواهش میکنم
از آنجاییکه همیشه سیکلهاتون ۲۸روزه بوده بهتر است روز ۱۴سونو انجام دهید و در صورتیکه فولیکول مناسب داشتید آمپول hcgتزریق کنید.بعضی مواقع در اثر مصرف داروهای تحریک تخمک گذاری تخمدانها بیش از حد تحریک میشوند که در این صورت تزریق آمپول hcg خطرناک خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید‌‌‌؛
من ی هفته پیش سقط داشتم. از کی دوباره میتونم برای بارداری اقدام کنم، چطور از کیت تخمک گذاری استفاده کنم پریودم منظمه و 28 روزه هستش چ قرصی مصرف کنم که زودتر جواب بگیرم. ممنون از شما

سلام دوست عزیز
بهتر است حداقل برای دوماه از یک روش پیشگیری استفاده نمایید .بارداری قبل از دوماه برای شما خطرناک است و میتواند منجر به سقط مجدد شود.در ضمن شما که مشکل نازایی نداشتید که لازم باشد از دارو استفاده نمایید انشا الله بعد از گذراندن دوره نقاهت به طور طبیعی باردار خواهید شد.در زمان اقدام مجددا سوال نمایید تا در مورد نحوه استفاده از کیتها توضیح دهم
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین سومین ماهه تو اقدامم ولی کیست درموعید در تخمدان دارم که اندازش کوچیکه به نظرتون مانع بارداری میشه؟

ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم بدونم درسته میگن وقتی تو اقدام پریودها نامنظم میشه به خاطر اینکه رحم خودشو داره واسه باردار شدن آماده میکنه؟

سلام دوست عزیز
کیست درموئید معمولا مانعی برای بارداری نیست ولی در صورتیکه با کیست درموئید باردار شوید بهتر است تحت نظر متخصص حاذقی باشید چون در دوران بارداری احتمال چرخش و پیج خوردگی ٱن زیاد است.ضمنا نامنظم شدن پریود میتواند نشانگر مشکلی مثل اختلالات هورمونی ، عفونت و... باشد
كارشناس مامايي فيروز
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان