Re: هفته ی پنج بارداری و درد زیر شکم

سلام خسته نباشین. اخرین پریودیم ۴ اذر بود بعد ۳ دفعه امپول سقط زدم(پروژسترون)زدم ۹ دی بمدت ۴ روز خونریزی داشتم.مثل پریودام تیره بود اول اخرش.پریودام چندماهی میشه نامنظمن تکرر ادرارم ۴ ماه پیش داشتم الان فقط درد تخمدا راست با میپیچه توکمرم شکمم فقط راست البته خفیف.بیبیچکم زدم تایساعت دستم بود منفی بود عقدم😢

سلام دوست عزیز
اگر بعد از تزریق آمپول پروژسترون پریود شده اید پس باردار نیستید .ضمنا جواب بیبی چک فقط در دقایق اول قابل اعتماد است و گذشت زمان گاهی باعث میشود نتیجه تست عوض شود.علت نامنظمی و درد شکم علل مختلفی دارد مثل عفونت ،کیست تخمدان و....بهتر است جهت یافتن علت درد و نامنظمی پریود به درمانگرتان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام عزیزم خدا رو شکر که حالت تهوع مداری امیدوارم هم که شروع نشه . 
من خودم دقیقا هفته پنج بارداریم که تمام شد تهوع های خیلی وحشتناک به سراغم اومد به حدی که از هکه چیز حالم به هم می خورد و هیچ غذایی نمی تونستم بخورم . امیدوارم که اصلا اون ویار وحشت ناک رو تجربه نکنی
 تور باکو تور زمینی باکو تور زمینی باکو نوروز 99

سلام دوست عزیز
همانطور که عرض کردم بهتر است توسط پزشک معاینه بالینی شوید و در صورت لزوم برایتان آزمایشات هورمونی مثل آزمونهای تیروئیدی و ...چک شود شاید نقص هورمونی باعث شده پریود نشوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
داروهای تجویز شده را استفاده نمایید .استرس نداشته باشید.کار سنگین انجام ندهید از رابطه جنسی بپرهیزیدو مایعات فراوان بنوشید انشالله بزودی هماتوم جذب شده و مشکلتان بر طرف خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

Re: کارشناس مامایی جواب لطفا مرسی

سلام خسته نباشید هیچ دسترسی به ازمایشگا داروخونه ندارم فعلا بدبختانه😔 سیکلم ۳۰روزس ده اسفند شروع پریودم بود که۲ فروردین رابطه مقعدی داشتم بدون هیچ تماسی باواژن باز ۱۰فروردین سر موعدم خونریزی کردم همیشه پریودام خفیف بود الان یکم خفیفتر باهمون رنگ همیشه دوشب قبل خونریزیم درد خفیف بی سابقه سینه اومد سراغم که کم شد قبل خونریزیم خیلی دارچین زنجبیل رازیانه خوردم تا ۹روز طول کشید ولی الان رگ سبز توسینمه درد تخمدان خفیفش دارم تست شکرم برا بارداری انجام دادم گوله گوله نشدن ولی حلم نشدن فقط یکمیش حل شد کمکم کنین😔

سلام دوست عزیز
تست شکر نمیدونم چیه ولی مطمئنم علمی نیست. اگه سر موعد پریود شده اید پس به احتمال خیلی زیاد باردار نیستید. در مورد ترشحات سبز رنک پستان حتما هرچه سریعتر به متخصص غدد یا جراح پستان مراجعه نمایید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان