Re: اقدام برای بارداری

ی چیز دیگه اینکه این ماه از کیت تخمک گذاری استفاده کردم روز 24 پریود دوخطش تقریبا مثل هم بود و 21 و 22 دوره خط پایین کم رنگ تر و دوباره کیت روز 19 از کیت روز 24 کم رنگ تر ولی نسبت به 21و22 پررنگ تر بود.من واقعا گیج شدم.بعد از روز 24 دیگه کم رنگ تر شد

سلامsj.۱۱ عزیز
بی بی چک حدودا ۳-۵روز پس از به تاخیر افتادن موعد پریود قادر به تشخیص بارداری خواهد بود بنابراین بهتر است برای اطمینان از بارداری تست بتا انجام دهید.ولی از آنجاییکه علائمی که فرمودین هم در ابتدای بارداری دیده می شود وهم پیش از پریود شدن نمیتوان چندان به آنها اعتماد کرد.هر چند ۷ماه زمان زیادی نیست ولی بهتر است همسرتان هم یک آزمایش اسپرم انجام دهد.احتمالا ۲۴تخمک گذاری داشته اید
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسخگوییتون..همسرم تست اسپرم داده ولی مشکلی نداره.و اینکه سینه درد انقدر طولانی بشه مشکلی نداره؟چون قبلا فقط وسط سیکل 2،3 روز سینه درد عادی داشتم.ولی الان نوک سینه هام خیلی حساس شده به طوریکه به لباس میگیره اذیت میشم..ممکنه لانه گزینی دیر انجام شده باشه که تست قادر به نشون دادن نیست؟

سلام دوست عزیز
در صورتیکه درد سینه ها بعد از قاعدگی همچنان ادامه داشت بهتر است به درمانگرتان مراجعه کنید ضمنا اگر بر اساس نتیجه کیتها تخمک گذاری ۲۴صورت گرفته باشد بی بی چک هنوز قادر به تشخیص بارداری نخواهد بود
كارشناس مامايي فيروز

با سلام.من این ماه اقدام به بارداری داشتم. والان دوروزمونده به پریمه.دوروزه که تکررادراردارم وسینه هام خیلی درد داره وکمی تنگی نفس ودورزه گاهی وقتایکم حالت تهودارم ولی تغیرخلق ندارم.لکه لانه گزینی ندیدم.میخواستم بدونم میتونه علائمم مال حاملگی باشه.یابخاطرسرماخوردگیمه.چون دوسه روزی هست سرماخورم.

سلام دوست عزیز
علائمی که میفرمایید خیلی شبیه به علائم سرماخوردگی است ولی بعضی از این علائم پیش از بارداری و در اوائل بارداری وجود دارد برای رد ابهام بهتر است آزمایش تیتر بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید یکم این ماه باید پریود میشدم اما نشدم سرما خوردم و دیروز رفتم دکتر قرص آزیترومایسین و سرماخوردگی و انتی هیستامین داده دو وعده مصرف کردم اگ باردار باشم مشکلی پیش میاد

سلام دوست عزیز
از بین داروهای ذکر شده آزیترومایسین در دوران بارداری منع مصرف دارد و بقیه نیز باید با احتیاط مصرف شود.بنابراین بهتر است اول از وضعیت بارداری خود اطلاع حاصل کنید سپس در صورت عدم بارداری به مصرف دارو ادمه دهید
كارشناس مامايي فيروز

باسلام.من این ماه باردوم اقدامم بود.ازپریم تاالان کاملا غذاهای سردراکنارگذاشتم هم خودم هم همسرم. گرمیجات خیلی خوردیم.سونورفتم فولیکول۱۹داشتم ودرروزتخمک گذاری اقدام کردیم فرداموقع پریمه.دوروزه تکررادراروحالت تهووخستگی وگرگرفتگی دارم.امروزصبح لکه دیدم.خون نیست بین خون وابه.باهربادستشویی رفتن این لکه رادیدم ولی روی نوارم چیزی نیس.میترسم یعنی ازپریدیمه؟؟؟ازمایش تیروئیدهم رفتم خوب بوده مشکل ازکجاست

سلام دوست عزیز
هنوز که مشکلی پیش نیومده.احتمال بارداری برای یک زوج نرمال که از هیچ روش جلوگیری از بارداری استفاده نمی کنند در ۱-۲ماه اول ۲۰-۲۵٪است ضمنا احتمال دارد این لکه بینی مربوط به لانه گزینی باشد و شما باردار باشید.بهتر است با یک تست بتا از وضعیت بارداری خود اطمینان حاصل کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید.قبلا ازتون مشاوره گرفتم آزمایش هورمون دادم ولی پرولاکتینم تقریبا 2 تا پایین تر از رنج آزمایشگاه بود.پریود این ماهم9 روز عقب انداختم و سینه درد شدیدی داشتم رفتم دکتر گفت از سینه هات ترشح داری پرولاکتینت بالاست و 8 تا قرص کابرگولین 0/5 داد دوتا در هفته استفاده کنم.میخواستم بدونم این ماه که قرص میخورم امکان بارداری هست؟؟و آیا تا الان پرولاکتین مانع بارداریم میشده؟چون 8 ماه اقدامم.ممنون میشم جواب بدید.🌹

سلام دوست عزیز
بهتر است دوره درمان را کامل نمایید سپس اقدام به بارداری کنید.بله بالا بودن پرولاکتین اغلب اوقات باعث اختلال در بارداری میشود.ولیکن شما فرمودید پرولاکتینتان پایینتر از حد نرمال بوده؟
كارشناس مامايي فيروز

بله پایین تر از حد نرمال هست ولی با فشار سینه ترشح دارم.دکتر گفتن پرولاکتینت بالاست.رنج آزمایشگاه 25 هست ولی از من 23.۹ بود.ممنون از پاسخگوییتون
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان