Re: علايم سوراخ شدن كيسه اب

دکترگفت اگه عفونت باشه همین رومیدم،اگه کیسه اب نشتی داشته باشه هم، همین رومیدم،معاینه هم گفت خطر داره،منم مخالفت کردم.من چندماه قبل حاملگی زخم دهانه رحم داشتم کلی انتی بیوتیک خوردم اخرسر هم فریز کردم، بعدش هم انتی بیوتیک خوردم،گفت زخمت خوب شده زده قارچ هم شیاف کردم.این اولین حاملگیم هست که خون ریزی ندارم،اخری روتا ماه 6خونریزی داشتم،کیسه ابم هم ماه 5پاره شده بود.راستی دمای بدنم هم 36.8هست.یبوست هم گرفتم،امروزسومین روزه....الو وروغن زیتون،اب ولرم، شیر.. همه روامتحان کردم......ضمنا این خیسی شورتم یه بوی شیرین هم میده،یه بوی خاصیه.ببخش سرتون روبدرداوردم.

راستی توحاملگی شرت اصلا خیس نباید بشه.نمیدونم شاید من بخاطر سقط های قبلیم وسواس گرفتم والکی این قدر قرص میخورم ،لطفا اگه اطلاع دارین من رو راهنمایی کنید.نه خارش دار ،نه سوزش ادار،..........ایا خانم های دیگه توحاملگی شون شرتشون از ماه 4به بعد یکم خیس نمیشه.

سلام نزدیک به دو هفته هست که از من ترشح بی رنگ میرفت که تا امروز با مثبت بودن تست آمینو شور مطمعن شدم کیسه آب سوراخ شده (در ۲۴ هفتگی) ولی سونو کیسه رو پر و کامل و بدون هیچ مشکلی نشان میداد. تا حدی که دکتر سونو میگفت شاید جواب آمینو کاذب باشه که دوباره تست آمینو دادم بازم مثبت بود و دکتر تشخیص ختم بارداری داده و من براعت از تشخیص نوشتم و بستری شدم.
الان برام سوال هست که اگر نشت کیسه آب دارم چرا سونو اینطور کامل و حتی عالی بود؟؟

سلام دوست عزیز
تست آمینوشور جز تستهای با قدرت تشخیصی بالاست شاید به هر دلیلی میزان مایع آمنیوتیک کمی بالاتر از حد نرمال بوده که الان با وجود نشت به میزان نرمال رسیده که البته این احتمال بسیار ضعیف میباشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “جفت ، پرده های جنینی(کیسه آب ) و مایع آمنیوتیک ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان