Re: اقدام برای بارداری

سلام دوست عزیز
شایعترین علت سقط در سه ماهه اول مربوط به نقصهای کروموزومی میباشد ولی عوامل دیگری مثل عفونتهای مادر، اختلالات هورموئی،اختلالات رحمی و مصرف موادی مثل سیگار الکل و...میتوانند باعث سقط شوند.معمولا خستگی باعث سقط نیست

كارشناس مامايي فيروز

سلام.من دکترمو عوض کردم. لکه بینیم به خونریزی کم
تبدیل شده بود گفت شاید هنو دیرنشده بلشه برام شیاف وقرص دادن ولی زسیدم خونه خونریزیم شروع شد.دیگه دارو هارو استفاده نکردم.امروز ظهر ازم یه چیزی اومد بیرون که اندازه انگشت بلنده بود وپهن تر ودوسرش پرازحفره هایی بود که توش خون لخته شده بود وسطشم رنگش سفید وخاکستری بود.از دکترم پرسیدم چی بوده میگه نمیدونم توسونو که چیزی دیده نشد.شاید بعدا تشکیل شده؟گفتن کیست ۲۹ میلیمتری هم خودش همراه سقط ازبین میره.مهم نیست.به نظرتون اون تیکه چی بود؟

سلام دوست عزیز
همانطور که خدمتتان عرض کرده بودم احتمالا چون سن حاملگی کم بوده سونو چیزی نشان نداده بود من حدس میزنم چیزی که از شما دفع شده بقایای بارداری بوده است و جای نگرانی ندارد.اینکه کیست از بین رفته یانه ؟از طریق سونو مشخص میشود و کیستهای ساده معمولا پس از گذشت ۲ماه حتی بدون استفاده از دارو بصورت خود بخود ازبین میروند
كارشناس مامايي فيروز

من خونریزیم طبیعیه.مثل پریودی الانم درد ندارم فقط چن روز پیش قبل خونریزی ته واژنم وزیر دلم دردام بیشتر شده بود.ودیگه ندارم‌ایا لازمه سونو گرفته بشه یا بتا مجدد.اخرین بتام که ۲۴۶ شده بود؟ایا میتونم این ماه یا ماه دیگه واس بارداری اقدام کنم.چون سن بارداریم کم بوده؟ممنون.

من خونریزیم طبیعیه.مثل پریودی الانم درد ندارم فقط چن روز پیش قبل خونریزی ته واژنم وزیر دلم دردام بیشتر شده بود.ودیگه ندارم‌ایا لازمه سونو گرفته بشه یا بتا مجدد.اخرین بتام که ۲۴۶ شده بود؟ایا میتونم این ماه یا ماه دیگه واس بارداری اقدام کنم.چون سن بارداریم کم بوده؟ممنون.

سلام دوست عزیز
حتما ۲-۳هفته دیگر مجدد بتا را چک نمایید.به تمام بیمارانی که دچار سقط شدند باید توصیه نمود که از حاملگی در دوسیکل اول بعد از سقط پرهیز کنند؛بعلت تغییرات باقیمانده از سقط قبلی حاملگی بعدی نیز ممکن است منتهی به سقط شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید ♥
من یه روز مونده به پریودیم بی بی چک جواب میده ؟ازروز تخمک گذاری تاالآن نفخ شکم وکمی یبوست دارم ازسه روز پیش مچ دستهام با مچ پاهام درد میکنه زیاد دردم نیست یه حس توخالی شدن وکمی تیر کشیدن ممکنه علایم حاملگی باشه ؟....اگر حامله بوده باشم این درد مچ دست ومچ پاها خطرناکه ؟ممنون میشم جوابمو بدید انشآلله همیشه سبز وبرقرار باشید ♥♡♥

سلام دوست عزیز
ممنون از دعای خیر شما
متاسفانه بی بیچک به این زودی قادر به تشخیص بارداری نیست.حداقل ۵روز از موعد پریودشما باید بگذرد تا بی بی چک بتواند تشخیص دهد.تیر کشیدن زیر شکم گاهی اوقات از علائم بارداری است ولی نه بطور قطع.بقیه علائمی که فرمودید از علائم بارداری نیست و در صورتیکه باردار باشید خطرناک نخواهد بود
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من طول سیکلاماز24روز تا 33روز متغیره ...الآن 29سیکلمه .امروز صبح یه بی بی چک زدم ده دقیقه بعد دوخط شد وهاله صورتی واضحی انداخت ..من دوماه پیش عکس رنگی رحم انجام دادم یعنی 22مهرماه ....تواین ماه من اقدام کردم تنها علایمم ازروز تخمک گذاری نفخ وباد شکم داشتم ومچ دست وپاهام بی حسه ...اینکه بی بی چک هالع داره یعنی من باردارم کی آزمایش بتا بارداری انجام بدم ؟عکس بی بی چکمو در پست من میفرستم

اگه به فرض تخمک باردارشده باشه چون خونریزی ودردشکم نداشتم یعنی لانه گزینی انجام نشده : (چیکار کنم لانه گزینی انجام بشه من پارسال همین موقع ها بخاطر خارج رحم جراحی لاپارا انجام دادم خیلی میترسم ازاینکه تکرار بشه شما چه پیشنهادی میکنید ؟عفونت پنیری شکل هم ازدیروز کمی دارم ...

سلام دوست عزیز
نتیجه بی بی چک در همان دقایق اولیه قابل قبول است .گذشت زمان باعث میشود نتیجه بی بیچک به صورت کاذب تغییر کند.شما اگر در حال حاضر آزمایش بتا انجام دهید میتوانید از وضعیت بارداری خود اطلاع حاصل کنید.ضمنا تخمکگذاری و لانه گذاری همیشه همراه با درد و لکه بینی نیست امیدوارم شما در این سیکل باردار شوید.جهت ترشحات پنیری شکل بهتر است توسط درمانگرتان معاینه شوید تا در صورت لزوم برای شما دارو تجویز شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام.گفته بودین بعد دوسه هفته ازمایش بتا بدم.چون سقط کرده بودم.الان دوهفته و ۴ روز ازروز شروع سقطم میگذره.خونریزیم ۱۰ روز بیشتر طول نکشید و اواخرش لکه بینی بود.گفتم برم ازمایش بدم.با اینکه خونریزیم قطع شده هنوز نیازی به ازمایش بتا هست؟
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان