تخمک گذرای

سلام وقتتون بخیر
ببخشید من دوره هام ۲۵روزه هستند و چند ماه تو اقدامم برای بارداری و زمان تخمک گذاریم با توجه به کیت هایی که استفاده مردم روز ۱۱بود امروز که روز دهم دوره م بود رفتم سونو و دکتر گفت که دوتا فولیکول ۲۰و ۲۴ دارم و چون جریان خون دارن آماده آزاد شدن هستن و یه مقدار ترشح هم دارم ولی کیت رو که استفاده می کنم جواب منفیه
به نظرتون زمان تخمک گذاریم کیه ؟چون جنسیت برام مهمه می خوام دقیقا زمان تخمک گذرای رابطه داشته باشم

Re: تخمک گذرای

با سلام و خسته نباشین به کارشناش محترم.
من قبلا ازتون درباره آزمایش هورمونهای LH و FSH که براتون ارسال کردم سوال پرسیدم و شماهم فرمودین نرماله.
اما حدود دو ماهه پریودهام فقط دو روز هستش (قبلا ۶ تا ۷ روز بود ولی روزهای اخر لکه بینی بود) اما الان روز سوم هیچ خونریزی ندارم و روز چهارم کمی لکه بینی دارم و گاهی تا ۵ یا ۶ روز طول میکشه.
دورهام ۲۹ روزست و چندماهه زیر نظر پزشک برای بارداری اقدام کردم.
سوال اینه که علت کم شدن دوره پریودم چی میتونه باشه؟
سوال دومم مربوط به آزاد شدن فولیکولمه.
از اونجایی که دوره سیکلم ۲۹ روزه هستش باید روز ۱۶ سیکل فولیکول آزاد بشه.
آیا با کم شدن خونریزیم و دوره پریودم ، احتمال اینکه فولیکول زودتر آزاد بشه وجود داره؟
من فقط در روز۷ و ۸ و ۹ سیکلم ترشحات سفید دارم و الان که نزدیک تخمکگذاریمه اصلا ترشح ندارم . کیت تخمک گذاریم هم تا الان منفی بوده.
ممنون که وقت میذارین و پاسخ میدین

سلام دوست عزیز
متاسفانه الان خاطرم نیست میزان lhوfshشما چقدر بوده.ولی عوامل زیادی در میزان خونریزی پریود تاثیر دارند مثل کیستهای تخمدانی ،هورمونهای تیروئیدی ،مصرف داروها،نقصهای هورمونی و...
کم شدن میزان خونریزی تاثیری بر زمان تخمک گذاری شما ندارد و بازه تخمک گذاری شمابا توجه به سیکلهای ۲۹روزه از۱۲سیکل تا ۱۸سیکل میباشد اولین روزی که در کیت دو خط ظاهر شد نشانه تخمک گذاری طی ۲۴-۳۶ساعت آینده است
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون از پاسختون.
سوال دیگم اینه که تستpmc چه زمانی گرفته میشه و چقدر صحت داره؟
شنیدم پزشکها نسبت به این تست نظرات مختلف دارن و اکثرا قبولش ندارن . علت چیه؟
آیا من که ترشحاتم کمه باعث میشه اسپرم به دیواره رحمم نچسبه؟؟ و باید این تست رو انجام بدم یا خیر
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان