درد زمان سکس

با سلام،مدتیست زمان سکس و بعد از دخول درد شدیدی دور ناف احساس میکنم،واقعا دردناکه،سکس برام.لذت زیادی نداره و حین سکس رو آلت همسرم ترشحات پنیری و سفید رنگم هست که واقعا ازین موضوع خجالت میکشم،این ترشحات باعث آزار همسرم.هم میشه....لطفا راهنمایی کنید،ممنون
:(

Re: درد زمان سکس

pooneh نوشته شده:با سلام،مدتیست زمان سکس و بعد از دخول درد شدیدی دور ناف احساس میکنم،واقعا دردناکه،سکس برام.لذت زیادی نداره و حین سکس رو آلت همسرم ترشحات پنیری و سفید رنگم هست که واقعا ازین موضوع خجالت میکشم،این ترشحات باعث آزار همسرم.هم میشه....لطفا راهنمایی کنید،ممنون

سلام.
عزیزم احتمال داره عفونت داشته باشی.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

pooneh نوشته شده:دوستان لطفا راهنمایی کنید...چرا همه فقط استیکر فرستادن؟؟!!!
پونه جون منم میگم این عفونته و حتما برو زیر نظر متخصص
:oops:
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

pooneh نوشته شده:با سلام،مدتیست زمان سکس و بعد از دخول درد شدیدی دور ناف احساس میکنم،واقعا دردناکه،سکس برام.لذت زیادی نداره و حین سکس رو آلت همسرم ترشحات پنیری و سفید رنگم هست که واقعا ازین موضوع خجالت میکشم،این ترشحات باعث آزار همسرم.هم میشه....لطفا راهنمایی کنید،ممنون
سلام
دوست عزیز ترشحات سفید و پنیری قویا احتمال عفونت قارچی رو مطرح می کنند که البته به سادگی با درمانکردن، برطرف می شوند.
خود عفونت هم می تواند درد های لگنی را سبب شود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “روابط زناشویی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 0 مهمان