Re: تفسیر غربالگری اول

سلام دوست عزیز
جواب غربالگری شما خوشبختانه لو ریسک(کم خطر)گزارش شده.البته بهتر بود mom هارا هم ذکر میکردید وصد البته که بهتر است تصویر آزمایشات غربالگری بطور کامل فرستاده شود.در هر حال لازم است هفته ۱۵آزمایشntdاسکرین و در هفته ۱۸سونوگرافی آنومالی اسکن انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخير تو رو خدا جوابم بديد دارم از استرس ميميرم
وزن جنينم تو آنومالي ١٩٣ بود همه بهم گفتن خييييلي كمه كليييي استرس گرفتم 😭
آنومالي بهم گفت همه چي خوبه و همه آيتما نرماله
اما همه كه خودشون باردارن بهم گفتن وزنش زيادي كمه
در ضمن بر أساس ان تي ١٨ هفته بودم اما آنومالي گفت ١٧ هفته و يك روز
البته سونو ١٤ هفته هم وزنش ١٠٠ گرم بود
تو رو خدا راهنماييم كنيد چيكار كنم؟ 😭😭😭

سلام خسته نباشید من تخمدان پلی کیستیک دارم فقط فقط با پرژسترون پریود میشم آقدام بارداری کردم ازمایشات قبل بارداری تست پاپ اسمیرم خوب بود ۲۰ بهمن اولین روز قاعدگی بود دکتر از روز سوم روزی ۳ عدد بتامتازون ۳ عدد لتروزل ب مدت ۵ شب مصرف کردم از ۸قاعدگی تا ۱۱ روزی ۲ عدد امپول هاچ سی جی زدم ۳ اسفند ۱۴ قاعدگی سونو واژینال دادم ک گفتن در تخمدان راست و چپ فلیکول متعدد ۱۴ و۱۵ هست ک اندازه اندمتریوز ۸ دیگه آمپولنیازی نیست فقط نزدیکی ی شب در میان داشته باش آئا با این حجم ابعاد فلیکول ایا امکان آزاد شدن هست از ۱۶ قاعدگی هم ب شدتت درد در ناحیه شکم وتخمدان احساس کردم نوک سینهام حساس شدن از ۲۰ قاعدگی هم ترشحات شفاف بدون بو زیادی داشتم بطوری ک هر دقیقه دسشوی میرفتم بعد از اون کم شدن و ترشحات سفید مثل سفید تخم مرغ نیم آبپز دارم ولی کم درد زیر دل سینهام خوب شد آیا با وجود اینکه پریود نمیشم مگر با پرژسترون ایا امکانش هست با این آمپولا پریودی صورت بگیرد؟۱۷ روزم از اخرین امپول میگذره روز ۱۴ بعد امپول ی ببی زدم ک منفی بود بعد چند ساعت ک رفتم بندازمش ی هاله کمرنگ بنفش دیدم ک طبق نظرات گفتن حتما منفی من دوتا شیاف پرژسترون زدم ک پریود بشم الانم ۱۷ روز از امپول میگذره ۳ روز از شیاف ک استفاده کردم ممنون اگه جوابمو بدین

سلام باردارم هفته ٢٢
امروز شير فوق العاده داغ همون روي گاز ريخت رو دستم چهار تا انگشتام سوخت و قرمز شد چنان شوكي بهم وارد شد كه خيلي بد جيغ زدم
و شكمم همزمان با سوختگي خودشو سفت و جمع كرد
نميدونم واسه جيغم بود يا سوختگي
شنيدم خطرناكه يه نقطه از بدن دماش خيلي بالا بره
نگران شدم
چيكار كنم تو اين شرايط ميترسم برم دكتر
خطرناكه؟
چيزيش نشده بچم 😭😭😭

بسیار به جا و عالی بیان شد. 
برای بهبود وضع مادر و جنین می توانید با آموزش طرز تهیه پاناکوتا زعفرانی ویژه مجالس رسمی آشنا شویداین پاناکوتای زعفرانی بسیار شیک و خوشمزه است و خیلی هم زود آماده میشود. اگر دوست دارید عزیزانتان را با…
ارسال پست

بازگشت به “تبادل نظر بين كاربران سايت”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان