احتمال بارداری

سلام خانم دکتر عزیز خسته نباشید مجرد هستم ۳۵ساله
من اوایل اردیبهشت فک کنم یک رابطه بدون دخول با لباس کامل بدون تماس بین الت ها داشتم ‌.دو طرف لباس کامل کامل چندین لایه . هیچ اسپرمی هم نبوده .خیلی راحت بگم من اصلا الت ایشون ندیدم .فقط یک معاقشع ساده در حد بوسه از لب و لمس الت ایشون از روی شلوار لی ۱ یا دو بار .هیچ نوع رابطه ای هم بعدش نداشتم مجرد هستم ۳۵ ساله
من اردیبهشت ماه قبل از اینکه پریود بشم از یک هفته قبل ترش لک بینی و خونریزی خون آبه داشتم .از ۱۱ تا ۱۹ اردیبهشت .دکتر رفتم قرص دوفاستون بهم داد روزی ۲ عدد .سونو هم انجام دادم مشکلی نداشتم. دوفاستون گفتن ۲ سیکل بخوردم 20 اردیبهشت شروع دوفاستون بود . اردیبهشت از ۲۶تا ۵ خرداد پریود شدم .خرداد ماه از ۶ خرداد شروع دور دوم دوفاستون بود که از ۱۰ ۱۱ کم کم لک بینی و خونریزی قهوه ای کم کم بیشتر تا تبدیل به پریود کامل شد تا ۳۰ که کامل پاک شدم .تیر ماه دیگه دوفاستون نخوردم از ۱۷ ۱۸ تیر ماه ترشح بینی داشتم تا دیگه کم کم تبدیل به لک و خونریزی پریود شد تا ۳۰ که پاک شدم .
از ۴ ۵ مرداد کم کم ترشح داشتم تبدیل به لک شد و خونریزی قهوه ای
هنوز پریود شروع نشده الان حدود ۱ هفتس که لک بینی و خونریزی قهوه ای روشن دارم خون قرمز
خواستم بپرسم مشکلی نیس ؟
نگران بارداری نباشم؟؟

Re: احتمال بارداری

سلام دوست عزیز
با این شرایط احتمال بارداری وجود نداردولیکن این وضعیت لکه بینی و خونریزی های نامنظم عادی نیست شما باید ٱزمایشهای هورمونی انجام دهید و بر اساس آزمایش دارو استفاده کنید. به نظر میرسه دوفاستون در مورد شما چندان موثر نبوده است
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
شنبه 19 مرداد 1398, 10:04 pm
سلام دوست عزیز
با این شرایط احتمال بارداری وجود نداردولیکن این وضعیت لکه بینی و خونریزی های نامنظم عادی نیست شما باید ٱزمایشهای هورمونی انجام دهید و بر اساس آزمایش دارو استفاده کنید. به نظر میرسه دوفاستون در مورد شما چندان موثر نبوده است

وای مرسیییی جواب دادین باورم نمیشه جواب دادین ممنونم من خیلی استرس داشتم در حد مررررررگ.واقعا جای نگرانی نیست؟؟؟؟

یک‌شنبه 20 مرداد 1398, 12:47 am
سلام دوست عزیز.
خواهش میکنم.شما چند دوره بعد از اردیبهشت ماه(رابطه داشتید) پریود شده اید زمانیکه پریود میشوید یعنی اینکه باردار نیستید

بله من 3 بار کامل پریود شدم .خونریزی واضح توی پوشک.اما ترسم از لک لانه گزینی بود از وقتی مطلبش خونده بودم .و بعضی ها میگن ممکنه خانم باردار تا 3 ماهگی پریود بشه .الان هم از 4 5 این ماه خونریزی دارم اول قهوه ای بود بعد شد قرمز .توی پوشک هم هست اما ن خیلی .

سلام دختر مجردی هستم۲۰ساله.در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ی رابطه بدون دخولی داشتم ک واضح بگم لباس زیرمو حتی در نیاوردم.۲۷ اردیبهشت باید پریود میشدم ک نشدم چون پریودیام نامنظم بود شک نکردم تا اینکه درد سینه شدید و سیاه شدن نوک پستان ب سراغم اومد ب همراه ترشحات سفید رنگ.۱۳ روز بعد ینی در تاریخ ۹ خرداد تست انداختم ک منفی شد ولی بعد چند ساعت دیدم خط دوم افتادع ک بنفش بود وکاملا رنگش فرق میکرد با خط دیگه.فرداش پریود شدم ک ۴ روز طول کشید و زیاد بود.منم دیگ شکم برطرف شد تا اینکه دوباره در تاریخ ۲۵ خرداد پریود شدم ولی رنگش قهوه ای شد و ۷ روز طول کشید.بعد اون دوبارع شک کردم و تا ۱۶ تیر ک ازمایش بتا دادم هی تست مینداختم و هی منفی میشد (حدودا ۱۰ عدد).ازمایش ک دادم منفی شد و زیر ۱۰ رنج اون ازمایشگاه واسه منفی شدن بود.تا حدودی خیالم راحت شد ک در تاریخ ۱۸ تیر ینی دوروز بعدش باز پریود شدم تا ۲۲ طول کشید.۸ روز گذشت باز دوبارع در تاریخ ۳۰ تیر پریود شدم ولی اصلا شبیه پریودی نبود لکه های قهوه ای رنگی ک تا ۲ مرداد طول کشید.ایندفعه رفتم دکتر زنان سونو نوشت ب همراه ازمایش هورمون ها.در تاریخ ۴ مرداد سونو دادم ک کیست ۲۷ میلی متری مشاهده شد.در ازمایشاتمم دکتر گف LH پایینه و تنبلی تخمدان داری(۹).حالا الان ک ۲۱مردادع حس میکنم شکمم دارع بزرگ میشع.تو رو خدا بگین چجوریه؟امکان دارع حامله باشم ولی ن سونو نشون بده ن ازمایش؟ب دکترم نگفتم ک رابطه داشتم

سلام دوست عزیز
اختمال بارداری که وجود ندارد چون اولا چند دوره پریود شده اید و آزمایش و سونو هم منفی بوده، از این جهت خیالتان کاملا راحت باشد.ولی اینکه میفرمایید تست ادرار بعد از چند ساعت تغییر رنگ داد باید خدمتتان عرض کنم که جواب بی بی چک در همان ابتدا ارزش دارد و با گذشت زمان ارزش خود را از دست می دهد.لازمه که زمانیکه به پزشک مراجعه میکنید اورا محرم خود بدانید و برای تشخیص درست ایشان را در جریان همه امور قرار دهید
كارشناس مامايي فيروز

یک‌شنبه 20 مرداد 1398, 12:47 am
سلام دوست عزیز.
خواهش میکنم.شما چند دوره بعد از اردیبهشت ماه(رابطه داشتید) پریود شده اید زمانیکه پریود میشوید یعنی اینکه باردار نیستید

خانم دکتر سلام من از دیشب پریودی اصلی شروع شد با خونریزی زیاد و لخته .ممنونم ازتون

دوشنبه 21 مرداد 1398, 12:38 am
سلام دوست عزیز
اختمال بارداری که وجود ندارد چون اولا چند دوره پریود شده اید و آزمایش و سونو هم منفی بوده، از این جهت خیالتان کاملا راحت باشد.ولی اینکه میفرمایید تست ادرار بعد از چند ساعت تغییر رنگ داد باید خدمتتان عرض کنم که جواب بی بی چک در همان ابتدا ارزش دارد و با گذشت زمان ارزش خود را از دست می دهد.لازمه که زمانیکه به پزشک مراجعه میکنید اورا محرم خود بدانید و برای تشخیص درست ایشان را در جریان همه امور قرار دهید

وایییی مرسی خانوم دکتر خعلی ممنونم ازتون.الان دیدم جواب دادین اصن فکرشو نمیکردم مرسی.من خیالم راحت باشه پس دیگ؟راسی خانوم دکتر ب اندازه چهار انگشت زیر شکمم و بالاش و اطرافش بزرگ شده همش میترسم از حاملگی باشه ولی اخه تو حاملگی رحم بزرگ میشه دیگ درسته؟رحم من هیچ تغییری نکرده.در ضمن قرص LD هم مصرف میکنم ک جز عوارضش احتباس اب در بدن هس از طرفی ۴ روز دیگ این دوره قرصام تموم میشه امکان دارع این نفخ بخاطر پریودی باشه؟
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان