رویت کیسه زرده

7مرداداولین روز اخرین پریودیم بود
بی بی چکم. دو روز بعدموعد مثبت شد
ک بتام همون روز35شد
و یه هفته بعد2385.
رفتم دکتر بخاطرپایین بودن پروتیین. سی و اس و سابقه بارداری پوچم بهم روزانه انوکسپارین4000و قرص ایزوکسپرین و هرسه روز یه آمپول پرولوتون تجویزکرد
هفته بعدش دچارکله بینی شدم(هنگام فعالیت روزانه داخل واژنم تیرمیکشید بعد لک دیدم)
رفتم سونو
گفت خلف ساک ب ابعاد19*9هماتوم وجودداره ک مطرح کننده ساب کورنیک
و ابعادساک12،5میلی
و کیسه زردرویت شد ولی فتاپل ب طور واضح قابل رویت نیست
و اینک ب حساب lmp من باید هفت هفته و دوروز میبودم
ولی تو سونو پنج هفته بودم
همون روز دوبارتیتر بتا دادم 10890شده بود
با همه این اوصاف بارداری نرماله؟
باوجود کیسه زرد دیگ پوچ نمیشه؟
دوهفته اختلاف سن یعنی مشکلی وجود داره؟

Re: رویت کیسه زرده

سلام خانم اول بهت تبریک میگم دوما ازت میخوام فقط خونسردی خودتو حفظ کن سوما از فردا خواهش میکنم زیاد تو اینرنت برا جواب سؤال هلا نگرد خانمی همه می رو اول بده دست خدا دوم خودت تا میتونی استراحت کن و از خوردن گرمی تا ی مدت پرهیز کن من پارسال درست مثل شما حامله شدم الان دخترم 4 ماهشه رو پامه داره میخوابه من وضعت بدتر از شما بود دکتر 4 ماه استراحت مطلق داده بود منم استراحت کردم و بقیه رو دادم دست خدا نگران نباش خدا عالم و حاکمه بدون اراده اون برگ از درخت نمیافته .

Fatemeh70 نوشته شده:7مرداداولین روز اخرین پریودیم بود
بی بی چکم. دو روز بعدموعد مثبت شد
ک بتام همون روز35شد
و یه هفته بعد2385.
رفتم دکتر بخاطرپایین بودن پروتیین. سی و اس و سابقه بارداری پوچم بهم روزانه انوکسپارین4000و قرص ایزوکسپرین و هرسه روز یه آمپول پرولوتون تجویزکرد
هفته بعدش دچارکله بینی شدم(هنگام فعالیت روزانه داخل واژنم تیرمیکشید بعد لک دیدم)
رفتم سونو
گفت خلف ساک ب ابعاد19*9هماتوم وجودداره ک مطرح کننده ساب کورنیک
و ابعادساک12،5میلی
و کیسه زردرویت شد ولی فتاپل ب طور واضح قابل رویت نیست
و اینک ب حساب lmp من باید هفت هفته و دوروز میبودم
ولی تو سونو پنج هفته بودم
همون روز دوبارتیتر بتا دادم 10890شده بود
با همه این اوصاف بارداری نرماله؟
باوجود کیسه زرد دیگ پوچ نمیشه؟
دوهفته اختلاف سن یعنی مشکلی وجود داره؟
سلام فاطمه جان
متاسفم که سوالتون دیر دیده شد
ممنون می شم از وضعیت فعلی تون مطلعمون کنید تا اگر امکانش بود در خدمتتون باشیم
كارشناس مامايي فيروز

خسته نباشيد.طبق سونوگرافي من هفته پنجم هستم ساك تشكيل شده اما كيسه زرد ديده نشده دل درد و خونريزي هم ندارم درمورد قلب جنين هم چيزي نگفت توي شهر غريبم خواستم راهنمايي كنيد.خيلي استرس گرفتم

سلام خسته نباشید من حدودا 6 خرداد اولین پریدیم و 12 خرداد پاک شدم و دیگه جلوگیری نکردم 25 خرداد ازمایش خون دادم و بارداریم منفی بود تا اینکه 25 تیر بی بی چک گرفتم مثبت بود و ازمایش خون دادم مثبت بود دو روز پیش سونو دادم کیسه حملگی و کیسه زرده دیده شده و داخل سونو نوشته طبیعی و منظم اما قلب دیده نشده سن بارداریم با توجه ب پریدیم و اینکه همیشه نامنظم بوده مشخص نیست.

سلام دوست عزیز
با توجه به اینکه پریودهایتان نامنظم بوده و اینکه ۲۵خرداد آزمایشتان منفی شده احتمالا تخمک گذاریتان دیر انجام شده و سن جنین کمتر از میزان محاسبه شده بر اساس پریود میباشد.دو هفته دیگر سونو را تکرار کنید انشالله روند رشد جنین نرمال باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
ببخشید من هفته ۵بارداری هستم خیلی زیاددرد دارم توناحیه پاها و مثانه و کمر
به دکترمراجعه کردم گفت احتمال خیلی کم حاملگی خارج ازرحمه
سونو دادم نوشته که یک ساک حاملگی فاقدyollk sace و embryoدررحم مشاهده شد...
اول اینکه میخواستم بدونم این یعنی باداری خارج از رحم؟
دوم اینکه اگه داخل رحمه ایا کیسه زرد تشکیل میشه یا باید سقط بشه؟

سلام دوست عزیز
با دیده شدن ساک حاملگی در داخل رحم احتمال حاملگی خارج رحمی رد میشود.معمولا کیسه زرده در هفته های ۵/۵-۶ بارداری در سونوگرافی واژینال دیده میشود .اگر سونو را دو هفته دیگر تکرار کنید انشالله شاهد تشکیل کیسه زرده و امبریو خواهیم بود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشکلات شایع در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان