عدد بتا

با سلام
من روز اول دوره پریودم آزمایش خون دادم و بتای من عدد 240 بود . 12 روز بعد از تخمک گذاریم.
آیا این عدد بالا و نگران کننده است؟
چون سری قبل بتای من سه روز پس از تاخیر 890 بود و بارداری پوچ داشتم.

ممنونم از پاسختون

Re: عدد بتا

عدد بتا به بارداری پوچ ربط داره؟
من الان کورتاژ شدم. تو آخرین سونو آمبریو فاقد ضربان قلب دیده شد ولی بعد تو نتایج آزمایش که بعد کورتاژ روش انجام دادن فقط جفت وجود داشت.
روز دوم بعد پریودم عدد 850 بود و دو روز بعدش 1500
یعنی از همون اول مشخص میشده که بارداری پوچه؟

shima86 نوشته شده:با سلام
من روز اول دوره پریودم آزمایش خون دادم و بتای من عدد 240 بود . 12 روز بعد از تخمک گذاریم.
آیا این عدد بالا و نگران کننده است؟
چون سری قبل بتای من سه روز پس از تاخیر 890 بود و بارداری پوچ داشتم.

ممنونم از پاسختون
سلام
خیر در رنج نرمال است
مبارک است دوست عزیز!
كارشناس مامايي فيروز

سلام.وقت بخیر. من اخرین پریودم ۱۶ خرداد بوده. اولین بار ۱۹ تیر از دادم عدد بتام ۱۷۰ بود. بعدش ۲۹ تیر باتوجه به این که دل درد و لکه بینی داشتم سونو رو شکمی انجام دادم چیزی دیده نشد از رو تکرار کردم بتام ۱۱۷۴ بود. ۳۱ ام سونو واژینال انجام دادم یه ساک خیلی کوچیک داخل رحم دیده شد. ۲ مرداد ازمایشمو تکرار کردم بتام ۱۲۴۲ بودش یعنی اونجوری که باید زیاد نشده بود.سونو واژینالو تکرار کردم یه ساک ۳.۵ میلی متری فقط دیده شد بدون جنین و هیچ چیز دیگه. بهم گفتن بازم باید صبر کنم.بنظرتون ممکنه بارداریم طبیعی باشه؟ چون عدد بتام خیلی کم رفته بالا.بعد با توجه به اینکه تو سونو دومم خارج از رحم چیزی ندیدن باز امکانش هس خارج از رحم باشه؟ اینم بگم که تو این مدت لک بینیم زیاد شده گاهی خون هم دیدم اما خونریزی شدید نیس و درد هم ندارم.تا اونجایی که دقت کردم هم چیزی دفع نکردم

سلان دوست عزیز
زمانیکه ساک حاملگی در داخل رحم دیده شود احتمال حاملگی خارج رحمی رد میشود.ولی متاسفانه با توجه به سونوگرافی وعدم افزایش بتا به میزان کافی و علائم بالینی مثل لکه بینی احتمالا رشد جنین مناسب نیست وجنین سقط خواهد شد.بهتراست هر چه زودتر با پزشکتان مشاوره داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین وقت بخیر،ببخشید من دوهفته قبل رفته بودم سونوگرافی دکترم گف فعلا ضخامت جنین بزرگ شده هفته ی بعد بازم میرم سونوگرافی،تستBHCGدادم نمیتونم تا هفته ی بعد صبر کنم به دکترم نشون بدم خودمم نمیتونم اصلا بخونمش میخواستم ببینم اگه امکان داره میشه توضیح بدین چی نوشته؟
تو قسمتresultنوشته1500<
تو unitنوشتهmiu/ml
بعدweeks of pregnancy non pregnance:<5
71.2_3:5.8
750_4:9.5
7138_5:217
31795_6:158
163563_7:3697
149571_8:32065
151410_9:63803
186977_10:46509

Re: بارداری

سلام خسته نباشین وقت بخیر ببخشید من دوسه روزه که لکه ی قهوه ای چن قطره رو زیرلباسم میبینم هفته ی هشتم بارداریمم هس میخواستم ببینم نرماله یا با دکتر مشورت کنم نیازی به قرص و دارو داره؟و شرمنده حالت تهوعم هم زیاده تو ۱۰ روز ۴ تا قرص دمیترون خوردم ضرر میکنه یا اشکالی نداره؟وقتایی که حالت تهوعم زیاده میخورم فکر میکنم زیاد استفاده کردم میترسم ضرر کنه

سلام دوست عزیز
لکه بینی در هیچ دوره و زمانی از بارداری طبیعی نیست حتما درمانگرتون رو در جریان بگذاریدتا در صورت نیاز برای شما دارو تجویز شود.ضمنا برای کم شدن حالت تهوع از مصرف غذاهای پرچرب و پرادویه پرهیز کنید.وعده های غذایی خود را افزایس دهید و در هر وعده کمتر بخورید.بلافاصله بعد از غذا دراز نکشید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایشات دوران بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان