کیت تخمگذاری و بارداری

با سلام، دوستان گلم من سیکل قاعدگیم 30 روزه هست کیت تخمک‌گذاری دیروز که 13 سیکلم بود گذاشتم خط پرنگ در بالا و خط کم رنگ در پایین بود ممنون میشم راهنمایی کنیدتا چه روزی بذارم و کی مبادرت به نزدیکی کنم واسه بارداری، ممنون

Re: کیت تخمگذاری و بارداری

سلام دوست عزیز
بازه تخمک گذاری شما ۱۳سیکل تا ۱۹ سیکل بوده وبه احتمال زیاد روز تخمک گذاری شما ۲۷ سیکل خواهد بود.برای باردار شدن بهتر است در بازه تخمک گذاری به صورت یک شب در میان آمیزش داشته باشید.بهترین زمان انجام آزمایش کیت تخمک گذاری ۱۵ سیکل میباشد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و درودی دوباره، کارشناس عزیزم شنا نوشتید به احتمال زیاد روز تخمگذاری من 27 سیکل هست؟! منظورتون 17 نبوده احیانا؟
گلم من ، ماه قبل با 10 عدد لترازول و 2 عدد هاچ سی جی آی یو آی شدم، که متاسفانه باردار نشدم این ماه رفتم کیت تخمگذاری گرفتم، ماه بعد قراره آی وی اف شم و گفتم واسه اینکه سیکل این ماه رو از دست ندم کیت تخمگذاری گرفتم تا شاید خداوند کمکم کنه و بی دغدغه باردار بشم☺️

من 9 عادتم بین ساعت 1 تا 2 بعداظهر کیت گذاشتم یک خط پررنگ در بالا بود، دیگه نگذاشتم با توجه به بروشور که نوشته بود با سیکل 30 روزه روز 13 عادتم بذارم، روز 12 عادتم در تخمدان سمت چپم احساس می‌کردم باد جمع شده و با درد بود، گفتم شاید خوب باشه من 12 عادتم شب نزدیکی داشتم، 13 عادت که کیت گذاشتم دو تا خط بود و مجدد نزدیکی داشتم، با اجازتون دیروز که 14 عادتم بود، خط بالایی پرنگ شد پایینی خیلی خیلی کم رنگ تر از روز قبل بود، مجدد امروز که 15 سیکلم بود کیت گذاشتم، شد مثل روز 13 سیکلم
به نظرتون:

میتونه بابت 10 تا لترازول که ماه قبل خوردم موعد تخمگذاری من زودتر بوده باشه؟

یا در فاصله 10 تا 12 سیکلم تخمگذاری من بوده و من نفهمیده باشم؟

تخمک‌گذاری من گذشته؟

تخمگذاری من در راه هست؟

مجدد کیت بذارم؟ و تا کی بذارم؟

😍😘🌹🌸🌷❤️💖🌺💐

سلام دوست عزیز
ببخشید عزیزم در هنگام تایپ اشتباه شده و منظورم روز۱۷سیکل بوده.زمانیکه از داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده میکنید لطفا با پزشک خود برای زمان مناسب برای شروع آزمایش صحبت کنید در بیشتر موارد باید ۳روز پس از مصرف آخرین قرص آزمایش را شروع کنید.ضمنا در هنگام استفاده از داروهای تخمک گذاری بهتر است رشد فولیکولها و زمان تخمک گذاری را با سونو پیگیری نمایید.
دوست عزیزم ناامید نشوید واز روز ۱۳ سیکل تا مثبت شدن تست هر روز از کیت استفاده نمایید.چون در حال حاضر هنوز مثبت نشده است.به امید موفقیت شما
كارشناس مامايي فيروز

با سلام س دوباره کار شناس عزیز،🌺🌺🌺🌺

کارشناس جون من از روز 13 قاعدگیم که خدمت شما گفتم، روزهای 13و 15 و 17 قاعدگیم درست کیتهام مثل هم هستند (خط کنترل پر رنگ و خط تست کم رنگ تر از خط بالایی) و روزهای 14و16 و 18 سیکلم که امروز هست کیت هایم درست مثل هم هستند، (خط کنترل پررنگ و خط تست خیلی خیلی کم رنگ درست مثل بک هاله بسیار کم)،

اگر لطف کنید راهنماییم کنید ممنون میشم. چون کاملا گیج شدم... تخمگذاری در راه دارم به نظرتون؟
🌹🌸🌺

سلام دوست عزیز
متاسفانه همه ی این روزها تست شما منفی شده است.از آنجاییکه نمیدانیم آیا داروهای تحریک تخمک گذاری تاثیری بر تخمدانهای شما داشته و فولیکول غالبی بوجود آمده یا نه نمیدانیم که آیا براستی شما تخمک گذاری خواهید کرد یا نه پس بهتر است تا چند روز دیگر از کیت ها استفاده کنید در صورتیکه به نتیجه مطلوب نرسیدید یعنی احتمالا تخمک گذاری نخواهید داشت
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز من ماه قبل دقیقا 13 سیکلم آی یو آی شدم، و 10 عدد لترازول خوردم و 2 عدد هاش سی جی زدم، بعد اون 15 عدد پروژسترون شیاف استفاده کردم که متاسفانه باردار نشدم😞
من لوله سمت راستم بصورت مادرزادی بسته هست ، و سال 93 به دلیل سپتوم و تک شاخ بودن رحمم لاپاراسکوپی شدم شیراز تحت نظر پرفسور البرزی، موفقیت آمیز بود و دو باری که باردار شدم بعد عملم بود ه، اسفند ماه 97ذخیره تخمکم 2.18بود تیرماه امسال ذخیره تخمکم شد ه 1.85 طبق نظر دکترم این ماهی که میاد باید آی وی اف شم، خیلی نگرانم،

متاسفانه من سال 94، 18 هفته پسرم سقط شد و سال 96 پسرم با تترالوژی بسیار خاد قلبی 31 هفته به دنیا آمد و از بین رفت گویا، تقدیر مادری من در هاله ای از ابهام قرار گرفته 😞

سلام دوست عزیز
با اینکه بسیار متاسف شدم برای این وضعیت وبا اینکه هیچوقت توانایی این مسئله رو نداشتم که با نوشتن باعث آرامش کسی بشم ولی مطمئنم با توجه به پیشرفتی که علم پزشکی داره و با توکل به خدا به زودی خبر مادر شدن شما رو خواهم شنید.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام خدمت کارشناس عزیز و گرامی 🌷💐🌹
کارشناس عزیز من روز 19 سیکلم از کیت استفاده نکردم، امروز مهروز 20 سیکلم بود استفاده کردم و منفی بود ولی، دیشب تا حالا زیر دلم یک در خفیف دارم و سینه هام کمی درد داره به نظرتون میشه بخاطر، تخمک‌گذاری باشه؟ یا شاید لانه گزینی؟ یا هیچکدوم، من 20 مرداد موعد پریودم هست...

سلام دوست عزیز
اگر تخمک گذاری بعد از مصرف قرصها اتفاق افتاده باشد این دردها میتواند مربوط به لانه گزینی باشد ولی اگر دیروز اتفاق افتاده باشد دردها میتواند مربوط به تخمک گذاری باشد.ولی گاهی اوقات مربوط به عوامل دیگری مثل تغییرات هورمونی و...می باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خانمی 43 ساله هستم که 8 ماه ازدواج کردم تو این مدت خیلی دکتر و ازمایش و سونو دادم و دیروز هم 10 روز سیکل بود که سونوی دادم که تعدا فولیکول رو مشخص کنه که فولیکول بالای 10 در تخمدانها رویت نشد و تخمدان راست به سایز 28 در 12 و تخمدان چپ به سایز 23 در 13 بود در ضمن 3 تا میوم وجود داشت یک میوم اینترمورال 53 در ادنکس راست و یک میوم اینترمورال به سایز 20 در ناحیه بادی ویک میوم ساب سروزال به سایز 25 در ادنکس چپ رویت شد.پریود چند ماه قبل ازدواجم کمی نامنظم شده بود ماه قبل هم بخاطر استفاده از پودر لقاح که از یکی از خانمهای طبیب استفاده کرده بودم بعد 50 روز شد.خیلی خیلی نگرانم که بادر نشوم درضمن ماه پیش دکتر متخصص قرص اوومید کلومیفن و قرص پروژسترون دادن که از 3 روز پریودم قرص کلومیفن رو روزی 2 تا استفاده کردم و قرص پروژسترون رو از روز 15 پریود هر روز صب و شب 2 عدد استفاده باید بکنم.بیزحمت راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
سایز و نوع میومهایتان مشکلی در جهت باروری ایجاد نمیکند ولی حتما باید ٱزمایش FSH,Amhوprlوtshبرای شما کنترل شود در صورتیکه نرمال بودند کلومیفن و پروژسترون را تا ۳دوره ادامه دهید تا انشالله به نتیجه برسید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان