Re: اقدام به بارداری

سلام دوست عزیز
بازه تخمک گذاری محاسبه شده برای شما از تاریخ سه شنبه ۲۵تیر تا تاریخ دوشنبه ۳۱تیر بوده و به احتمال زیاد روز تخمک گذاری شما شنبه ۲۹تیر خواهد بود.احتمال اینکه جنین پسر شود با نزدیکی در روزهای۲۸و۲۹و۳۰ که نزدیک ترین زمانها به تخمک گذاری است افزایش می یابد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام وخسته نباشید ،من تاریخ ۲۰/۱۱/۹۶بارداری مول داشتم که با سزارین توده رو برداشتن ولی چون پی گیری نکردم تاریخ ۱۰/۲/۹۷دوباره لوله فالوپ سمت چپم توده زد که مجبور شدن لوله رو بردارن بعد از انجام آزمایشات گفتن که کوریوکارسینوما دارم با اکتینو تحت درمان بودم که بتام تاریخ ۳۰/۶/۹۷صفرشد هرماه آزمایش میدم بتام صفره وپریودیم مرتب هر ۲۸ روزه بدون قرص بارداری،الان میخواستم بدونم بعد از ده ماه که گذشته میتونم باردارشم اگه جواب بدید ممنون میشم

سلام دکتر. من تخمک گذاریم 28بوده ولی از 23اقدام کردم الان کمردرد ودل دردخفیف میشم گهگاهی. اینم بگم فیبرم چهارسانتی هم دارم میخوام بدونم که ایا لقاح انجام شده وایا فیبرومم مشکلی برای بچه دارشدنم نداره ان هم بااین اندازه ای که گفتم

سلام افسونگر عزیز
برای اینکه بدانید لقاح صورت گرفته یا نه،۸-۱۰روز بعد از آخرین رابطه آزمایش بتا انجام دهید.اندازه فیبرومتان خیلی بزرگ نیست ولیکن بعضی از انواع فیبروم بندرت مانع بارداری میشوند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم
من دو ماه پیش کیست تخمدان و یک فیبروم بیست میلی متری رو با عمل لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی برداشتم، از وقت پریودم چهارروز گذشته و من الان لکه بینی قهوه ای گاها با لخته قهوه ای دارم و از اونجا که تقریبا تعداد دفعات نزدیکیم زیاد بوده و جلوگیری طبیعی هم داریم احتمالش هست باردار باشم؟

سلام افسونگر عزیز
بازه تخمک گذاری محاسبه شده برای شما از تاریخ شنبه ۲۶مرداد تا تاریخ جمعه ۱شهریور بوده وبه احتمال زیاد روز تخمک گذاری شما چهارشنبه ۳۰مرداد خواهد بود.تاریخ های زیر با فرض ثابت بودن طول دوره قاعدگی به مدت ۳۱روز در حداقل سه دوره گذشته محاسبه شده است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان