Re: تفسیر آزمایش غربالگری سه ماهه اول

سلام دوست عزیز
آزمایشگاه پارسه در حوالی فلکه دوم صادقیه تهران آزمایشگاه بسیار معتبری در زمینه سل فری میباشد و ظرف۱۰-۱۲روز جواب آزمایش را بصورت اینترنتی برای آزمایشگاه های همکار در مشهد میفرستد.لیست آزمایشگاه های همکار پارسه در مشهد را برایتان میفرستم
كارشناس مامايي فيروز

لیست آزمایشگاه های همکار پارسه
آزمایشگاه ایران-منصف-توس-پردیس-امید-نسل امید-نیکان-دانش-شمس-ارسلان-دکتر آیت الهی-فردوس -سروش-صدرا-کوثر-نور-آبان-یاورمنش-مردانی- نوید-نسل فردا-ارشیا-پانیذ
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین وقت بخیر،ببخشید من رفتم سونوگرافی و آزمایش غربالگری سه ماهه اول الان تو ۱۲هفته هستم تو آزمایشم همه چی بنظر نرماله فقط یه مورد که جلوشHنوشته شده نگرانم کرده لطفا راهنماییم کنین
Free beta HCG 71.80ng/ml _mom1.39

سلام دوست عزیز
اگر عددهایی که ذکر کردید مربوط به prior ریسک است بهتر است final ریسک رو هم بگذارید ضمنا در آزمایشات غربالگری momها هم بسیار مهم هستند.بنابراین بهتر است تصویری از کل ٱزمایش بگذارید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
آزمایش شما در محدوده با ریسک متوسط قرار گرفته و بهترین اقدام برای شما انجام آزمایش niptمیباشد که هزینه بالایی دارد ولی دقتش خیلی بالاست .در غیر اینصورت انجام غربالگری دوم به نام (کواد به شرط سکونشیال) حتما در همان مرکز قبلی که دقتش نسبت به niptکمی کمتر و هزینه اش نیز کمتر است
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایشات دوران بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان