Re: بارداری

سلام خانم دکتر. عزیزم من اسفند97سقط جنین داشتم فروردین سال98روز5پریودشدم26همون ماه هم بازپریودشدم ماه اردیبهشت28پریودشدم دیگه نشدم تا۱۳تیرماه که لکه بینی شروع شدتا15که پریودم شروع شدم حالا بمن بگیدکه سیکلم چندروزه است وایالکه بینیم هم جز پریودحساب میشه وموقع تخمک گذاریم کی هست امروزهم18هست هنوزپریودم خوب نشده ممنون میشم جواب بدید

من ی دختر ده ساله دارم که ازبعددنیااوردنش جلوگیری دارم زیاداز قرص اورژانسی استفاده میکردم تااینکه دیگه پریودنشدم فقط باامپول زدن پریودمیشدم پارسال هم رفتم پیش متخصص بهم گفت تخمدانهات تنبل شدن نزدیکی کن تا پریودبشی شش ماه نزدیکی داشتم قرص مدروکسی پروژسترون بهم 60عدددادخوردم تااینکه یدفعه پریودشدم وبعدش باردارشدم وقتی برای سنو رفتم هم بچم قلب نداشت وهم یک فیبروم چهارسانتی داشتم توروخداکمک کنید دکترجان

سلام خسته نباشین ببخشید من دیروز تست گرفتم مثبت اومده هنوز آزمایش و سونو هم نرفتم از سه چهار هفته قبل سرگیجه دارم و چشام زیاد سیاهی میره میخواستم ببینم دلیلش چیه و یا بخاطر بارداری طبیعیه؟و چطوری میتونم تخمین بزنم که جنین چن روزس حتما باید برم آزمایش که معلوم شه؟

سلام دوست عزیز
علائمی که ذکر میکنید از علائم طبیعییه اوایل بارداری محسوب میشود ولیکن نیاز به مراقبت دارد .نزد درمانگرتان تشکیل پرونده بارداری بدهید تا در هنگام بروز مشکلات این چنینی کمکتان نمایند.ضمنا در صورتیکه پریودهای منظمی داشته اید اولین روز آخرین پریودتان را بفرمایید تا من سن حاملگیتان را محاسبه کنم
كارشناس مامايي فيروز

سلام افسونگر عزیز
با شرح حالی که میفرمایید احتمالا در حال حاضر هم سیکلهایتان بدون تخمک گذاری است .اول باید مشکلتان را تحت نظر متخصص برطرف کنید سپس اقدام به بارداری نمایید.شاید هم عفونت یا عدم تعادل هورمونها باعث نامنظمی در پریودتان شده باشد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
اگر سونوگرافی شکمی انجام داده اید برای تشخیص بارداری خیلی زود بوده.به همین دلیل تشخیص نداده است .اگر دردتان شدید است سریعتر یک سونوی واژینال انجام دهید ولی اگر شدید نیست میتوانید تا ۷هفته صبر کنید سپس سونو انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مقدمات بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان