Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

سلام
من هرماه ۱۱ یا ۱۲ پریود مبشدم این ماه ششم شدم کمر درد و درد در زیر شکمم دارم خیلی رنگش روشن اولش به حالت مایع لباس زیرم کثیف شد من این ماه اقدام به بارداری داشتم تو سونو که دادم فولیکول۱۷.۲ بود
میخوام بدونم چرا ۶ روز زود شدم و اینکه درد دارم ؟
ینی باردار نیستم

سلام دوست عزیز
اگر میزان خونریزی پریود خیلی کمتر از ماههای قبل است احتمالا مربوط به لانه گزینی است ولی در صورتیکه تفاوتی با ماههای قبل نداشته باشد یعنی باردار نیستید وبه دلیل مصرف دارو و تغییرات هورمونی زودتر از موعد پریود شده اید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین،اگه خاطرتون باشه ماه قبل گفتم که یک سال از آخرین آمپول جلوگیری سه ماهم میگذره و پریود نشدم،آزمایش هورمونی وسونو دادم همه نرمال بودن دوتا پروژسترون تزریق کردم که بعد از گذشت دو هفته به مدت دوروز لکه بینی داشتم که سونو انجام دادم برا ضخامت رحم و نرمال بود،حدود ۱۰ روز که گذشت پریود شدم به مدت یک هفته و خونریزیم نرمال بود بعد پریودیم اقدام ب باردار کردم،الان ۸ روز از پریودیم میگذره و من امروز ی بار لک قهوه ای دیدم،در حدی که فقط لباسم خیس شد بنظرتون نشانه چیه؟

سلام دوست عزیز
بدون معاینه بالینی وانجام ٱزمایشات هورمونی نمیتوان بدرستی نظر داد ولی در کل در صورتیکه مجددا تکرار نشود به نظر نمیرسد مورد مهم وقابل پیگیری باشد.ولی اگر لکه بینی بعد از رابطه جنسی اتفاق افتاده باشد باید معاینه شوید وپاپ اسمیر انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 8 مرداد 1398, 8:22 pm
سلام دوست عزیز
بدون معاینه بالینی وانجام ٱزمایشات هورمونی نمیتوان بدرستی نظر داد ولی در کل در صورتیکه مجددا تکرار نشود به نظر نمیرسد مورد مهم وقابل پیگیری باشد.ولی اگر لکه بینی بعد از رابطه جنسی اتفاق افتاده باشد باید معاینه شوید وپاپ اسمیر انجام دهید
سلام.عزیزم خسته نباشی،پاپ اسمیر ی ماه نمیشه انجام دادم همچنین آزمایش هورمونی،همه نرمال و بدون مشکل بودن،احتمال بارداری هست؟؟؟

Shr نوشته شده:
یک‌شنبه 13 مرداد 1398, 12:09 am
سه‌شنبه 8 مرداد 1398, 8:22 pm
سلام دوست عزیز
سلام.عزیزم خسته نباشی،پاپ اسمیر ی ماه نمیشه انجام دادم همچنین آزمایش هورمونی،همه نرمال و بدون مشکل بودن،احتمال بارداری هست؟؟؟
میشه لطفا راهنماییم کنید،ممنون میشم

دوشنبه 14 مرداد 1398, 5:59 pm
سلام دوست عزیز
متاسفانه شرح حال دقیقی از شما به خاطر ندارم و سوال اولتون رو هم پیدا نکردم ولی در صورتیکه پریودتان به تاخیر بیفتد احتمال بارداری وجود دارد
سلام ببخشید مزاحمتون میشم،من یه پسر ۵ ساله دارم که حدود ۴ تا آمپول جلوگیری سه ماهه زدم حدود یک سال میشه که قطع کردم آمپولامو،رفتم متخصص بعد چند دوره پروژسترون پریودم برگشت،بار اول فقط دوروز لکه بینی داشتم که بعد یک هفته پریود شدم و یک هفته طول کشید وقتی خونریزیم تموم شد اقدام به بارداری کردم و بعد ۸ روز دوباره یک دفعه فقط لکه قهوه ای دیدم،خواستم ببینم احتمال لانه گزینی هست یا طبیعیه

سلام دوست عزیز
باردار بودن با وجود پریود بودن ممکن نیست.خونریزی لانه گزینی معمولا خیلی کمتر از خونریزی قاعدگی میباشد.بهتر است آزمایش hcgانجام دهید و در صورت مثبت شدن جهت درمان خونریزی با درمانگرتان مشورت نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من آى يو آى انجام دادم و الان سر موعد پريود شدم. شب يه لكه ديدم تا فردا نزديكاى ظهر خونريزى و دفع لخته داشتم بعد از روز بعد خونريزى خيلى تيره و خيلى خفيف شد والان كه روز سوم محسوب ميشه دوسه تا لكه كمتر از بند انگشت داشتم ( قبلا پريودم ٤ روز با خونريزى كامل وزياد بود) خواستم ببينم كى بايد آزمايش بتا يا تست بى بى چك بدم؟؟ آيا الان بتا نشون ميده؟ از علائم باردارى فقط گرفتگى زيرشكم و حس داغى پا وبدنم رو دارم

سلام من نه روز از زمان پریودم گذشته بود که روز نهم پریود شدم سه روز خون ریزی داشتم به همراه لخته خون اما روز چهارم دیگه قطع شده خونریزیم قبل از اینکه خونریزی داشته باشم شب ها بی حال میشدم وحالت تهوه داشتم ودرطول روز کمردرد بودم و زیر شکم و سینه هام هم درد می کردن آیا امکان داره باردارباشم ؟
آخرین ويرايش توسط 1 on سایه روشن, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان