لکه بینی در روز های ۱۱ و ۱۳ سیکل قاعدگی

با سلام
من ۸ ماهه اقدام کردم برای بارداری و به دلیلی تنبلی خفیف تخمدان با تجویز پزشک مدروکسی پروژسترون و متفورمین مصرف میکنم. حالا سوالم اینه که این ماه در روزهای ۱۱ و ۱۳ سیکلم مقدار خیلی کم لکه بینی به رنگ قهوه ای و به صورت ترکیب با ترشحات دارم. در صورتی که تا حالا هیچوقت وسط سیکلم لکه بینی نداشتم. در ضمن این ماه فقط روز ۸ سیکلم یعنی روز بعد از پاک شدن اقدام داشتم برای بارداری. حالا میخواستم بدونم این لکه بینی دلیلش چی میتونه باشه و آیا لازمه پیگیرش باشم. در ضمن ۴ ماه پیش سونو هم دادم و هیچگونه کیستی نداشتم.

Re: لکه بینی در روز های ۱۱ و ۱۳ سیکل قاعدگی

با سلام خدمت خانم دکتر من الآن دوسال ازدواج کردم تو این دوسال کم و بیش دکتر رفتم و آزمایش،هم دادم گفت خودتو شوهرت سالم هستید و دارو و آمپول زیاد استفاده کردم و روز 13 پریودیم اندازه فولیکول سمت راست آزاد شده و اندازه 23 می باشد و دکتر آمپول گنادوپین دو تا با هم تجویز کرد همون زمان زدم گفت از امشب یک روز در میان نزدیکی داشته باش آیا امکانش،هست این ماه باردار باشم در ضمن سیکل پریودیم منظم و 28 روزه می باشد با تشکر

زهرا سادات موسوی نوشته شده:
دوشنبه 3 تیر 1398, 4:08 pm
با سلام خدمت خانم دکتر من الآن دوسال ازدواج کردم تو این دوسال کم و بیش دکتر رفتم و آزمایش،هم دادم گفت خودتو شوهرت سالم هستید و دارو و آمپول زیاد استفاده کردم و روز 13 پریودیم اندازه فولیکول سمت راست آزاد شده و اندازه 23 می باشد و دکتر آمپول گنادوپین دو تا با هم تجویز کرد همون زمان زدم گفت از امشب یک روز در میان نزدیکی داشته باش آیا امکانش،هست این ماه باردار باشم در ضمن سیکل پریودیم منظم و 28 روزه می باشد با تشکر

دوشنبه 3 تیر 1398, 4:27 pm

دوشنبه 3 تیر 1398, 4:27 pm

زهرا سادات عزیز سلام
بله عزیزم با توجه به سایز فولیکول و داروهایی که استفاده کرده اید احتمال بارداری وجود دارد.اگر تاخیر در زمان پریود داشتید با انجام آزمایش بتا میتوانید از باردار بودن خود اطلاع حاصل نمایید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
سوالم در مورد لکه بینی های وسط سیکله. من این ماه روز ۸ سیکلم اقدام داشتم برای بارداری. روز ۱۱ و ۱۳ به مقدار خیلی کم لکه بینی داشتم. دیگه اقدامی نداشتم تا روز ۲۲ و ۲۳ سیکلم. دوره هام ۳۳ روزست‌. از انتهای روز ۲۷ تا انتهای روز ۳۰ سیکل هم لکه بینی داشتم که فکر میکردم پریودیم ۶ روز جلو افتاده ولی بعد از روز سی ام کاملا قطع شد. امروز هم که ۳۲ سیکلمه لکه بینی ندارم چون معمولا یک یا دو روز قبل شروع پریودی لکه بینی داشتم. چقدر احتمال داره این لکه بینی مربوط به لانه گزینی باشه؟ این رو هم بگم حدود ۶ ماهه که مدروکسی پروژسترون به تجویز پزشک مصرف میکنم.

سلام ببخشید کارشناس محترم من این ماه با زدن آمپول سینال الف دوتافولیکول ۱۸ و۱۹ داشتم بعد روز دوازدهم پریودم دوتاامپولاچ سی جی زدم بعد ازون سه روز نزدیکی داشتم حالا امروز که میشه ۱۷ پریودیمم یعنی چهار روز بعد تخمک گذاریم چند لکه خون ازم اومده این الان پریوده؟لانه گزینیه؟میتونه از عوارض این امپولا باشه؟ممننون میشم جوابمو بدید

باسلام خدمت خانم دکتر
من مشکل تنبلی تخمدان دارم و کمی هم کم کاری تیروئید؛ قرص متفورمین استفاده میکنم و تیروکسین.
برای بارداری هم اقدام کردم و دکترم بهم قرص لتراکس رو از ۳ تا ۷ پریود شبی دو تا تجویز کردن و گفتن ک تا سه ماه در صورت پریود شدن و قرص پروژسترون رو از شب ۱۵ تا ۲۵ هر شب دو تا مصرف کنم
ماه اول هیچ مشکلی وجود نداشت،اما الان ک ماه دوم هست دقیقا روزی ک قرار بود پریود بشم لکه بینی داشتم و مقدار کمی خون دیدم.چند روز بعد بار سنگینی رو برداشتم و به مدت چند روز درد زیر دل داشتم و در روز ۱۳ سیکل هم دوباره لکه بینی داشتم و مقدار کمی خون همراه با گرفتگی در زیر دل و کمر.
حالا سوالم اینه ک امکان داره ک باردار باشم یا اینکه بارداری خارج از رحم وجود داشته باشه.اگه این طور نیست، مشکل از کجاست؟
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 13 مهمان