Re: استفاده از کیت تخمک گذاری چگونه است

سلام
من از روز ۱۲ پری کیت گذاشتم ۴ روز یه خط پررنگ و ی خط کمرنگ اومد۲ روز بعدش یه خط پررنگ شدفقط. میشه تخمک آزاد نشه ، چرا یدفعه یه خط شد من سیکلهام ۳۰و ۳۱ روزست
بعد ترشح روز ۱۰ بود فکرکنم داشتم دیگه ترشح نداشتم تا امروز که ۱۷ هست٫ من ۱۲ پری سونو دادم فولیکول غالب۱۷/۲ داشتم ینی آزاد نمیشه؟

سلام. ممنون که وقت میزارین.
خواستم بگم من امروز هم ترشحی نداشتم ولازمه استفاده از کیت رو ادامه بدم یا منتظرسیکل بعدیم باشم
و۲۷ سالمه
۵ ساله ازدواج کردم
تا الان بصورت جدی قصد بارداری نداشتم
۴ ۵ ماهه جلوگیری نکردم
نیاز به دارو هست بااین شرایط؟

سلام دوست عزیز
عدم حاملگی در عرض یکسال بدون استفاده از هرگونه روش پیشگیری نازایی نامیده میشود و احتیاج به بررسی دارد.
از آنجاییکه سیکلهای شما۳۰-۳۱روزه است بازه تخمک گذاری شامل روزهای ۱۴تا۲۰سیکل میشود.پس بهتر است برای تشخیص دقیق زمان تخمک گذاری از روزهای ۱۴-۲۰سیکل هر روز تست را با کیت انجام دهید تا جواب مثبت شود.سعی کنید هر روز در زمانی یکسان آزمایش را انجام دهید.در طول دو ساعت قبل از آزمایش مایعات زیاد ننوشید.مایع بیش از حد ادرار را رقیق میکند و تشخیص سخت تر میشود.نتایج را ظرف۱۰دقیقه بخوانید نتیجه مثبت ناپدید نخواهد شد اما بعضی نتایج منفی ممکن است کم رنگ شوند.
وقتی کیت مثبت شد یا به عبارتی دو خط قرمز را نشات داد یعنی زمان تخمک گذاری نزدیک است وتا ۲۴الی ۳۶ساعت دیگر اتفاق می افتد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان