Re: اندازه ی فولیکول

KarshenaseMamaee نوشته شده:
چهارشنبه 1 خرداد 1398, 7:13 pm
سلام دوست عزیز
فولیکولهای زیر۲۵میلی متر مشکلی ندارند.میومتر بافت عضلانی رحم میباشد که در مورد شما به هر دلیلی پر خون و غیر یکنواخت شده است .یکنواخت نبودن میومتر به دلایل مختلفی مثل فیبروم و...اتفاق می افتد

كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت به خیر 
من این ماه دکتر بهم لتروزول داد که از روز سه تا هفت روزی یکی خوردم
روز نهم دوتا سینال اف تزریق کردم ساعت نه صبح دور نافی 
​​​​​​روز یازدهم هم دوتا سینال اف تزریق کردم ساعت نه صبح دور نافی 
روز دوازدهم طبق نظر خود دکترم رفتم پیشش و سونوگرافی واژینال شدم که:
 یک فولیکول ده سمت چپ و کلی ریز داشتم
سمت راستم هم یک سه تا فولیکول سایز 18،12،10 داشتم
به من مجدد یک سینال اف دادن دورنافی که روز سیزده سیکل ساعت نه تزریق شد
و روز چهار دهم دوتا آمپول اچ سی جی ساعت دوازده تا یک تزریق کردم 
و دکتر گفت شب روز پونزدهم ات ساعت دوازده تا یک شب با همسرت نزدیکی کنید که دیشب بود 
درد شدیدی داشتم دیشب دو طرف شکمم
سوالم از خدمتتون اینه که کدوم یکی از فولیکولهام ممکن تخمک آزاد کنه 
آیا اندازه فولیکول 18 خیلی بزرگتر نمیشه با این تفاصیر که برای تخمک گذاری مناسب نیست
برام سوال چرا
​​دکتر ماما همکار دکترم اول گفت روز سیزدهمت ساعت یازده بزن بعد حرفش عوض کرد که روز چهاردهمت بزن 
چقدر امید به بارداریم هست
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

سلام دوست عزیز
فولیکول ۱۸ جهت تخمک گذاری مناسب است و روز ۱۴ هم زمان مناسبی بوده بنابراین امیدواریم که به نتیجه دلخواه دست پیدا کنید البته قطر آندومتر حداقل باید ۸ سانتی متر باشد تا جهت لانه گزینی مناسب باشد که به احتمال زیاد به قطر مناسب در زمان لانه گزینی خواهد رسید
كارشناس مامايي فيروز

با سلام. 
من 44 سال سن دارم و سه سال هست که ازدواج کردم . چندین بار اقدام به بارداری طبیعی کردم که نشد. سه دوره هم حدود 58 آمپول سینال اف و HMG زدم. IUI هم انجام دادم که متاسفانه منجر به بارداری نشد.
پزشک من طی سونوگرافی که انجام داده میگه یک تخمک 22 میلی در سمت چپ دارم و یک 14 میلی سمت راست. معتقد هست برای IVF درصد نتیجه بخشی 20 در صد هست. از طرفی سن من بالا بره تخمک هم پیر تر میشه.به نظر شما 20 درصد احتمال رو در نظر بگیرم و IVF رو انجام بدم؟ ممنون از راهنمایی تون

سلام دوست عزیز
با توجه به سن و از آنجائیکه بابالاتر رفتن سن ذخیره تخمدان رو به کاهش می‌رود به عقیده من درحال حاضر که فولیکول مناسب دارید اقدام کنید انشالله نتیجه خواهید گرفت. به امید دریافت خبرهای شادی بخش از جانب شما🌺
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان