Re: اندازه ی فولیکول

سلام خدا قوت
من وقتی دختر بودم کیست داشتم و داروهاشو میخوردم و هیچ فرقی نکردند الان شش ماهه برای بارداری تلاش میکنم و متاسفانه اضافه وزن هم دارم و کمی ورزش میکنم ازمایش قبل بارداری و سونوگرافی واژینال هم دادم که دکتر گلوکوفاژ متفورمین یکی بعد ناهار , قرص تیروئید نصف ناشتا ، قرص کلسیم و فولیک اسید بهم داد و گفتن نباید جلوگیری کنم چون هم کیست دارم هم تنبلی تخمدان الان شش ماهه دارم این دارو هارو مصرف میکنم و جلوگیری نمیکنم و حدودا یک روز درمیان نزدیکی داریم خبری از بارداری نیست خیلی استرس و اضطراب زیادی دارم چون دکتر گفت احتمال ناباروری هست و شوهرم بشدت منتظر بارداری منه و من نمیدونم چی باید بهش بگم.... میشه راهنمایی کنید الان باید چکار کنم چه دارویی باید مصرف کنم؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید.

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
تشکر عزیزم
فولیکولها کمی کوچک هستند.
از دوم سیکل روزی دو تا مصرف کردید

سلام خانم کارشنای عزیز
من ماه قبل سونو دادم که اندازه فولیکولام ۱۲ بود البته قرص لتراکس خورده بودی از روز سوم پریودی شبی دوتا/
اما این ماه از روز سوم پریودی خوردم شبی سه تا سونو که دادم اندازه فولیکولم کمتر شده بود ۸شده بود
خیلی نگرانم
تو رو خدا بهم بگید چیکار کنم؟
دیگه کلا ناامید شدم

سلام
کافی و مناسب نیست براتون این دارو
تحت نظر متخصص حاذق و با شروع از روز دوم و یا همراهی آمپول هاش ام جی و یا سایر متد تخمک.گذاری تون برقرار میشه
توکل بر خدا
نگران نباشید
موارد مانند شما زیادند و مشکلی نیست
كارشناس مامايي فيروز

سلام من برای بارداری دو قلو پیش دکتر رفتم سیکلم ام 27 روزه هست و خیلی دقیق و منظم
از روز سوم پریودیم قرص لتروفم داد روزی دو تا قرص تا پنج روز...12 سیکلم هم رفتم سونوی فولیکول دادم
در تخمدان راست بزرگترین فولیکول 7*7
تخمدان چپ بزرگ ترین فلکول ها 14*15 16*17 9*10 بودند
که به من آمپول هم دادند تا شب 13 سیکل و صبح 14 سیکلم بزنم
1_چقدر امکان داره فولکول هام به حد نرمال برسه و چندتاش ممکنه به اندازه طبیعی برسه؟؟
2_امکان داره خدایی نکرده سه قلو بشه؟؟؟
3_چقدر امکان داره دو قلو بشه؟؟
لطفا به همه سوال هام جواب بدید ممنون میشم
آخرین ويرايش توسط 1 on شامانا, ويرايش شده در 0.

سلام من برای بارداری دو قلو پیش دکتر رفتم سیکلم ام 27 روزه هست و خیلی دقیق و منظم
از روز سوم پریودیم قرص لتروفم داد روزی دو تا قرص تا پنج روز...12 سیکلم هم رفتم سونوی فولیکول دادم
در تخمدان راست بزرگترین فولیکول 7*7
تخمدان چپ بزرگ ترین فلکول ها 14*15 16*17 9*10 بودند
که به من آمپول هم دادند تا شب 13 سیکل و صبح14 سیکلم بزنم
1_چقدر امکان داره فولکول هام به حد نرمال برسه و چندتاش ممکنه به اندازه طبیعی برسه؟؟
2_امکان داره خدایی نکرده سه قلو بشه؟؟؟
3_چقدر امکان داره دو قلو بشه؟؟
لطفا به همه سوال هام جواب بدید ممنون میشم

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
کافی و مناسب نیست براتون این دارو
تحت نظر متخصص حاذق و با شروع از روز دوم و یا همراهی آمپول هاش ام جی و یا سایر متد تخمک.گذاری تون برقرار میشه
توکل بر خدا
نگران نباشید
موارد مانند شما زیادند و مشکلی نیست
کارشناس عزیزم
تو رو خدا راهنمایی م کنید
من این ماه هم مثه ماه قبل قرص مصرف کردم /قرص کلومیفن۵۰_از روز ۵م پریودی تا ۵شب روزی دوتا قرص/

روز سیزدهم پریودی سونو دادم که اندازه فولیکول هام سمت راستی ۱۰/وسمت چپ۹بود
چرا وقتی قرص هم میخورم زیاد تغییر نمیکنه فولیکولام/
خیلی نگرانم یعنی من اصلا تخمک گذاری ندارم؟
الان ۷ماه که از اقدام میگذره ولی بی نتیجه بوده/
تو رو خدا یه راه حل جلو پام بزارید؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان