ازمایش سقط

سلام دوستان من تازه عضو‌شدم ممنونم از سایت خوب مشاوران فیروز .من چهارساله تو اقدام سال نودو هفت یه خارج رحمی و یه سقط خود بخودی تو ۶هفته داشتم ازمایش دادم و میخوام هم شما هم مشاور محترم سایت برام تفسیرش کنن ممنونم از راهنماییتون

Re: ازمایش سقط

سلام دوست عزيز
ميزان آنتي لوپوس تا حدودي بالاست كه ميتواند از دلايل سقط باشد.مثبت شدنcrpدلايل مختلفي دارد از جمله درد والتهاب و عفونت.در صورتيكه تحت نظر متخصص حاذقي باشيد براي اين مشكل هم آزمايشات تكميلي و هم دارو تجويز خواهد شد
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز با این اوصاف امکان بارداری موفق هست?دکتر فعلا برام اسپرین تجویز کرده روزه یک عدد و گفتن بعد موبت شدن ازکایش باید امپول زیر پوستی بزنم .ازمایش دیگه و امپول دیگه ای ننوشتن .ایا درمان صحیحه یا ازمایشمو ببرم پیش یه دکتر دیگه .درضمن من عفونت دارم این میتونه باعث مثبت شدنcrpبشه?ممنونم از پاسخگوییتون

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1398, 5:05 pm
سلام دوست عزيز
ميزان آنتي لوپوس تا حدودي بالاست كه ميتواند از دلايل سقط باشد.مثبت شدنcrpدلايل مختلفي دارد از جمله درد والتهاب و عفونت.در صورتيكه تحت نظر متخصص حاذقي باشيد براي اين مشكل هم آزمايشات تكميلي و هم دارو تجويز خواهد شد
کارشناس عزیز با این اوصاف امکان بارداری موفق هست?دکتر فعلا برام اسپرین تجویز کرده روزه یک عدد و گفتن بعد موبت شدن ازکایش باید امپول زیر پوستی بزنم .ازمایش دیگه و امپول دیگه ای ننوشتن .ایا درمان صحیحه یا ازمایشمو ببرم پیش یه دکتر دیگه .درضمن من عفونت دارم این میتونه باعث مثبت شدنcrpبشه?ممنونم از پاسخگوییتون

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 31 اردیبهشت 1398, 5:05 pm
سلام دوست عزيز

امکان داره یکم توضیح درمورد این انتی لوپوس که مقدارش بالاعه توضیح بدین?واینکه مشکل ضد انعقادیم دارم ?بسیار نگرانم تو اینترنت سرچ کردم مطالبی میاره که استرسمو ده برابر کرده

سلام دوست عزيز
نگران نباشيد وبدون استرس داروهايتان را مصرف نماييد.با توجه به مشخصاتي كه مي دهيد پزشك داروهاي بسيار مناسبي براي شما تجويز نموده است.فاكتور ضد انعقادي لوپوس يك انتي بادي است كه به فسفوليپيد و پروتئين موجود در غشا پلاسمايي سلول پيوند ميخورد.وجود اين انتي بادي ها موجب افزايش سرعت تشكيل لخته خون در وريد و شريان ميشود و در واقع يك مشكل ضد انعقادي محسوب ميشود و در موارد نادر باعث سقطهاي مكرر در مادران ميشود ولي خوشبختانه به راحتي قابل درمان است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان