طریقه مصرف کپسول اکتی لایف

با سلام و خسته نباشید .
من ۳۶ سالمه و همسرم ۳۵ سالشونه و ۱۳ ماهه اقدام کردیم برای بارداری ولی هنوز نتیجه نگرفتیم . همه ازمایشات و سونوها و عکس رحم سالم بوده و ازمایش اسپرم همسرمم نرمال هست خداروشکر.
در همین برنامه خوندم کپسول اکتی لایف کمک بیشتری برای بارداری در آقایان میکنه.
میخواستم بپرسم این کپسول رو باید همسرم زمان تخمک گذاری من بخوره یا فرقی نداده؟
سوال بعدیم هم اینه که ایا باید حتما سه کپسول در روز خورده بشه (طبق دستوری که روی پاکتش نوشته)؟

Re: طریقه مصرف کپسول اکتی لایف

سلام دوست عزيز
اين دارو در جهت تقويت ميل و عملكرد جنسي آقايان(افزايش ميزان اسپرم و درمان اختلالات نعوظ) استفاده ميشود و فقط مختص زمان تخمك گذاري نيست.روزي٣عدد به همراه وعده هاي غذايي استفاده ميشود
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و خسته نباشید به کارشناس عزیز.
همونطور که در سوال قبلی نوشتم ، حدود ۱۳ ماهه که اقدام کردم برای بارداری ولی هنوز نتیجه نگرفتم. تمام ازمایشات منو همسرم نرماله و بخاطر سنم که ۳۶ سالمه ، نگرانم که باردار نشم .
دو سه تا دکتر رفتم در این یکسال و هرکدوم تجویزهای خودشون رو کردن.
حتا دو نوبت قرص کلومیفن خوردم ولی متاسفانه تعداد زیادی فولیکول بوجود میومد در هر دوره که در بینشون فولیکول ۳۶ میلیمتر یا ۲۹ میلیمتر هم دیده میشد . و در اخر هیچ چیزی حاصل نمیشد.
اینم بگم که دوره پریود من منظمه و ۳۰ روزه هستش.
اخرین پزشکی که رفتم . با مشاهده تمام سونو ها عکسها و ازمایشات، بهم گفت که مشکلی ندارمو همسرمم نرماله و بهتره یک دوره داروهایی که من بهت میدم رو بخوری که خاصیتش تا سه ماه در بدنم میمونه .
قرص داکسی سیکلین از روز اول پریود به مدت ۲۰ روز ، روزی یک عدد .(من عفونت نداشتم ولی علت تجویز رو نمیدونم)
قرص دگزامتازون ۲۰ عدد روزی یک عدد.
و آمپول پروژسترون ۶ عدد از روز ۱۹ پریودم.
و گفت تا مرداد که سه ماه تموم میشه دیگه پیشش نرم. و گفت چه باردار شدم و چه نشدم برم پیششون.
میخواستم نظر شمارو بدونم از تجویز چنین داروهایی و اینکه چند درصد موثرند در روند باردار شدن من. و آیا نزدیکی داشتن در این ماه که این داروها رو مصرف میکنم ، تاثیر داره یا خیر؟
ببخشید طولانی شد. با تشکر

سلام دوست عزیزم
از آنجاییکه پزشکتون بهتر در جریان وضعیت شما قرار دارد وآزمایشات شما را به طور کامل رویت نموده است حتما بهترین تصمیم برایتان در نظر گرفته شده .داروهایی که برایتان تجویز شده در صورت بارداری مشکلی برای جنین ایجاد نخواهد کرد پس بدون نگرانی نزدیکی داشته باشید.امیدوارم به زودی به نتیجه دلخواه برسید
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز.
من یک هفته از قرصها خوردم و دارم ادامه میدم . اما چند نفر از اطرافیان بهم گفتن بی فایدست و دکترت چون دیده مشکلی نداری خواسته با دادن این داروها دلخوشت کنه و به اصطلاح خودمون یه دارویی داده باشه به مریضش. وگرنه دگزا ربطی به باردار شدن نداره و آمپول پرژسترون اونم ۶ عدد ، به هر کی داده بشه پریود شدنش حتمیه.
کارشناس عزیز من خیلی ناامید شدم . و چون سنم بالاست دوست ندارم وقتمو تلف کنم .
توروبخدا بهم بگین آیا حرف دیگران صحت داره؟ و شما چه پیشنهادی دارین

سلام خاطره عزیز
داروهایتان را ادامه دهید در بسیاری موارد برای بهتر شدن فعالیت تخمدانها دگزا تجویز میشود.همینطور پروژسترون در صورتیکه بارداری اتفاق بیفتد در مراحل اولیه که هنوز باهیچ آزمایشی نمیتوان بارداری را ثابت کرد به رشد جسم زردکه برای ادامه بارداری لازم است کمک میکند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان