Re: احتمال بارداری چقدره؟

سلام دوست عزیز
انتظار میرود بعد از ۹ماه قاعدگیهای شما شروع شود.پس با مراجعه به درمانگر خود وضعیت رحم وتخمدانها رو کنترل نمایید.معمولا تا زمانیکه قاعدگی برنگشته احتمال بارداری کم است
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر. من این ماه سومین ماه هست که برای بارداری اقدام میکنم. سیکلهام منظمه و بین ۲۸ تا ۳۰ روز متغییره. امروز ۲۵ پریودیم هست. چند روزیه که کمردرد دارم هیچ کار سنگینی هم انجام ندادم. تخمدان راستم بعضی اوقات تیر می کشه و دمای بدنم از روز تخمک گذاری بالا رفته و از ۳۶/۶ در روز های قبل از تخمک گذاری به ۳۷/۲ رسیده. بعضی اوقات خیلی کم سرگیجه دارم. میخاستم بدونم اینا میتونه دلیل بارداری باشه یا نه؟ و اگر نه دلیل کمر دردم چیه؟ من هیچ وقت این شدت کمر درد نداشتم

سلام من سیکل پریودیم 28 تا 31 روزست.اینماهه دومه که لتروزول و دو عدد آمپول اچ ام جی استفاده میکنم.امروز روز 23 سیکلمه هیچ علائمی ندارم.من قبلا قبل پریودی درد سینه داشتم که اینماه اصلا ندارم
من روز سیزدهم سیکل سونو انجام دادم ک گفتن تخمکم چندساعته آزاد شده که همونشب و شبه بعدش نزدیکی داشتم.همچنین دو روز قبلش. امکان داره باردار باشم؟

سلام خسته نباشید. من ماه پیش سه روز مانده به پریودم بی بی زدم و مثبت شد حالت تهوع صبحگاهی و ترشح و بعضی علایم بارداری هم داشتم. بعد از گذشت دو روز از زمان پریودم لکه بینی شروع شد که آزمایش بتا دادم و عددش ۱۶ بود که گفتن مشکوکه و باید تکرار بشه اما روز بعدش خونریزی شدید شروع شد پیش دکتر رفتم گفتن بارداری سونو انجام دادم اما هیچ علامتی از بارداری دیده نشد و گفتن ۲۰ سی سی مایع آزاد داخل حفره لگن وجود داره. الان سوال من اینه آیا من واقعا باردار بودم و سقط شد؟ چطوری مطمین بشم. ببخشید طولانی شد

سلام خدمت کارشناس محترم اقدام به بارداری کردم ،قاعدگی نامنظم دارم به صورت عقب افتادن ۱۵اردیبهشت پریودشدم ۲۰خردادتقریبالک دیدم وروزبعدچیزی ندیدم و۲۲خردادترشح متمایل به کمی قرمزی دیدم وبعدچیزی ندیدم ۲۵خرداد بی بی زدم منفی بودعلائم خاصی بغیرازهرازگاهی دردخفیف زیردل ندارم،خواستم بدونم امکانش هست باردارباشم ممنون ازراهنماییتون
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان