سلام خانم کارشناس خسته نباشید
دوره پریودام5 ماهه اخر به شرح زیر است
28 زوره-29 روزه-27 روزه-27 روزه -53 روزه
اگه امکانش است روز تخمکگذاریمو مشحخص کنین
خانم کارشناس من کی برم سونو برا اندازه فولیکول؟
ممنون
یا امام حسین کمکم کن

سلام
آلیس جان! طول سیکل آخرتون تشخیص رو مشکل کرده اما اگر قرار بود سیکلهای منظمی می داشتید وآخرین سیکل را صرف نظر کنیم تخمک گذاری شما به روزهای 13 تا 18 محتمل است که سونو را بهتر است همان 13 یا 12 سیکل انجام بدهید.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

Re: زمان تخمك گذاريم رو متوجه نميشم خواهشا كمك كنيد...

سلام.من روهای پریودم ۱۱آذر ،۱۱دی،۱۴بهمن،۱۶اسفند،۱۱فروردینه اون دو روز اختلال به خاطر قرص ضد بارداریه.چون تیروئید داشتم برا همین.من از روز ۸پریودی از کیت استفاده میکنم ولی تا به حال برا من مثبت نشده دیروز یه هاله خیلی کم بود ولی امروز کلا اونم رفت میخواستم ببینم من تخمک گذاری ندارم؟

سلام دوست عزيز
در١-٢ماه اول پس از قطع مصرف قرص امكان عدم تخمك گذاري وجود دارد ولي نه بطور قطع در مورد همه افراد.اگر با كيت ها نميتوانيد كار كنيد ميتوان با انجام سونوگرافيهاي سريال از تخمك گذاري اطمينان حاصل كنيد.
طريقه صحيح استفاده از كيت هاي تخمك گذاري
٥ثانيه نوار را داخل ادرار نگه داريد سپس خارج كرده ودر يك سطح صاف به مدت ١٠دقيقه نگهداريد.
بعد از ١٠دقيقه نتيجه را بخوانيد
ظهور ٢خط رنگي نشانه مثبت بودن تست ميباشد.
با ظاهر شدن دو خط رنگي روي نوار شما بايد ظرف مدت ٢٤-٣٦ساعت نزديكي مناسب انجام دهيد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
در صورتیکه از داروهای تحریک تخمک گذاری استفاده نکرده اید بهتر است بر طبق سیکلهای ۲۵روزه زمان تخمک گذاری را محاسبه نماییم یعنی از روز ۸-۱۴سیکل بازه تخمک گذاری شما میباشد ولی در صورتیکه از دارو استفاده نموده اید طبق دستور درمانگرتان عمل نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوستان عزیزم من پریودهای خیلی نامنظم و حتی ۴۰ روزه داشتم..آخرین پریودیم برای ۳۰ خرداد بود واینکه احتمالا ۹ یا ۱۰ تیر باید پریود می شدم...آخرین اقدامم هم برای بارداری ۲۵ و ۳۰ خرداد بود..ولی در تاریخ های حول و حوش ۱۰ تیر بود که بتام مثبت شد.و کم کم از عدد ۱۰ به ۸۰ در ضمن به دستور دکترم از همان روز های اول( ۲۴ روز )است پروژسترون ۲۰۰ و آسپرین ۱۰۰ و اناکساپورین ۴۰۰۰ روزی یکدانه زیر جلدی می زنم.. سپس ۸۰۰ و ۱۰۷۴۰ رسید و رفتم سونو الان توی ۶ هفته و ۳ روز هستم ..در اولین سونو ده روز پیش فتال پل تشکیل نشده بود ولی در سونو دیروز فتال پل با crl5/2تشکیل شده بدون fhr از نظر سونولوژیست ساک حاملگی ۱۱*۳۰میلیمتر دارم که نسبت به crl می گه خیلی بزرگتر است😔
و گفت پروگنوز خوبی نیست..ولی دکترم گفت تا یک هفته دیگه صبر کن تاfhrبیاد و نگران نباش..خوبه..ولی حرفهای سونولوژیست خیلی نگرانم کرده ..خیلی ناراحت و نگران هستم..لطفا راهنماییم کنید..😔

سلام من ۱۰ شهریور اخر شب پریود شدم که معمولا میگن فرداش یعنی ۱۱ شهریور اولین روز پریود حساب میشه من ۲۰ شهریور رفتم سونوگرافی و ی فولیکول ۱۶ داشتم فرداش که به حساب خودم ۱۱ سیکلم بود کیت تخمکگداری استفاده کردم خط دوم کمرنگ افتاد روز جمعه استفاده کردم فقط یک خط افتاد الان یعنی من روز تخمکگذاریمو از دست دادم؟ یعنی با سونو واژینال روز ۴شنبه معلوم نشده که تخمک من داره ازاد میشه؟ تازه دکتر امپول اچ سی جی به من داده که شنبه بزنم اگر کیتم ۲ خط نشه یا همون بوده و گذشته یعنی تزریق امپول بی فایده هست لطفا کمکم کنید سنم بالاست و دارم فرصت هامو از دست میدم
آخرین ويرايش توسط 1 on Sohi, ويرايش شده در 0.
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان