Re: ساك حاملگي و كيسه زرده

Hana7166 نوشته شده:راستی از روزی که فهمیدم باردارم و پیش دکتر رفتم قبل از اینکه جنین و قلبش رو ببینیم دکترم واسم آمپول پروژسترون داده روزی یکی و شیاف که شبا استفاده میکنم....اینا ضرری نداره؟؟؟میگه اگه نطفه هم ضعیف باشه برات نگهش میداره
سلام نه عزیزم.
ضرری نداره
البته اگر هیچ مشکلی نباشه همون شیاف رو کافی می دونن اغلب
كارشناس مامايي فيروز

[quote="Hana7166"]راستی از روزی که فهمیدم باردارم و پیش دکتر رفتم قبل از اینکه جنین و قلبش رو ببینیم دکترم واسم آمپول پروژسترون داده روزی یکی و شیاف که شبا استفاده میکنم....اینا ضرری نداره؟؟؟میگه اگه نطفه هم ضعیف باشه برات نگهش میداره[/quote

ان شاءالله که بارداری عالییییی رو پیش رو داشته باشید و فرزند سالم و صالح تون رو در آغوش بگیرید و خبر خوشش رو بهمون بدید
كارشناس مامايي فيروز

Hana7166 نوشته شده:راستی تاریخ ۲۵ اسفند هم برام نوشت که برم سونو nt و آزمایش غربالگری...تا اون موقع چی بخورم و چیکار کنم که بچم رشد خوبی داشته باشه؟؟؟؟
خدا جوووون این یک دونه رو بهم سالم و صالح بده
تا حالا صدهزار بار شکرش کردم
واسم خیلی دعا کنید این چند ماه دیگم به خوبی بگذره
اگر تغذیه عادی دارید فقط اسید فولیک لازم است
از مواد و موار د ممنوع هم اجتناب کنید
سوسیس و کالباس و مواد افزودنی مضر
مایکروفر
امواج موبایل
و ...
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
Hana7166 نوشته شده:راستی تاریخ ۲۵ اسفند هم برام نوشت که برم سونو nt و آزمایش غربالگری...تا اون موقع چی بخورم و چیکار کنم که بچم رشد خوبی داشته باشه؟؟؟؟
خدا جوووون این یک دونه رو بهم سالم و صالح بده
تا حالا صدهزار بار شکرش کردم
واسم خیلی دعا کنید این چند ماه دیگم به خوبی بگذره
اگر تغذیه عادی دارید فقط اسید فولیک لازم است
از مواد و موار د ممنوع هم اجتناب کنید
سوسیس و کالباس و مواد افزودنی مضر
مایکروفر
امواج موبایل
و ...

خیلی خیلی ازت ممنونم...واقعا خدا بهت خیر این دنیا و اون دنیا بده...منکه همش واست دعا میکنم...با صبر و تحمل جواب میدی....
عزیز جان من ۲۲ آخرین بار بوده که پریود شدم...الان کمی دلم درد میکنه..مثل دل درد های پریودی...خدارو شکر هیچ لکه بینی نداشتم تا حالا...این دردا طبیعیه؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
اگر دردهای شبیه انقباضات پریود دارید کمی استراحت کنید عزیزم
پروژسترون هم می گیرید درسته؟

سلام...بله خانم دکتر آمپول پروژسترون تا ۳ شنبه دارم باید بزنم که شب هم یک دونه شیاف میذاشتم موقع خواب...گفتن از روزی آمپول ها تموم شد صبح یک شیاف و شبم یک شیاف تا تموم بشن...انشالله ۲۵ اسفند سونو و غربالگریمم خوب باشه...ممکنه موقعی که جوابش بیاد دکتر نباشه دیگه...جوابشو واستون بفرستم شما هستین که جواب بدین...؟؟؟

Hana7166 نوشته شده:
KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
اگر دردهای شبیه انقباضات پریود دارید کمی استراحت کنید عزیزم
پروژسترون هم می گیرید درسته؟

سلام...بله خانم دکتر آمپول پروژسترون تا ۳ شنبه دارم باید بزنم که شب هم یک دونه شیاف میذاشتم موقع خواب...گفتن از روزی آمپول ها تموم شد صبح یک شیاف و شبم یک شیاف تا تموم بشن...انشالله ۲۵ اسفند سونو و غربالگریمم خوب باشه...ممکنه موقعی که جوابش بیاد دکتر نباشه دیگه...جوابشو واستون بفرستم شما هستین که جواب بدین...؟؟؟
ان شاءالله عزیزم
در خدمت تون هستم
كارشناس مامايي فيروز

سلام‌خانم دکتر عزیز...منم مزاحم همیشگیت...یک سوال...الان رفتم توی ۸ هفته ولی دکتر گفته با همسری نزدیکی نداشته باش...اونم برای درمانش داره دارو مصرف میکنه و احتیاج داره به نزدیکی ولی من شرایطم اینجوریه و خانم دکتر منع کرده...واسه چی میگن نزدیکی نکنید؟؟؟خب الان از چه روشی میشه نزدیک شد که واسه نی نی مون ضرر نداشته باشه؟؟؟؟ببخشید عزیزم
ارسال پست

بازگشت به “رشد جنین”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان