Re: اقدام به بارداری

Masomeh72 نوشته شده:سلام من ده روز بعد از نزدیکی ازمایش دادم عدد بتا ۶ بود بارداری رو رد میکنه ؟؟امکانش هست بالاتر بره در ضمن ۲۸ باید پریود بشم تا اونموقع صبر کنم؟؟؟
سلام
بله مشکوک است
بعد از سه روز تاخیر تکرار کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید.من درروز14پریودیم هستم.روز11و12آمپول هاچ سی زدم وروز12و13نزدیکی داشتم امروزکیت تخمک گذاری استفاده کردم در پایین هاله کمرنگ وخط بالاپررنگ تربود.آیابه زمان تخمک گذاری نزدیک هستم یادورشدم و اینکه تاچندروزبعدازپاکی احتمال پریودی هست .به نظرتون بازم چک کنم

شرمنده من یه آمپولمو۱۲شب پنجشنبه زدم واون یکی روجمعه ساعت۶عصرکه روز۱۱و۱۲پریودیم بودزدم ازجمعه تادوشنبه هم نزدیکی داشتم آیااحتمال بارداری هست اگه نه تاچندروزدیگه نزدیکی کنم
آخرین ويرايش توسط 3 on Minaa fere, ويرايش شده در 0.

Minaa fere نوشته شده:شرمنده من یه آمپولمو۱۲شب پنجشنبه زدم واون یکی روجمعه ساعت۶عصرکه روز۱۱و۱۲پریودیم بودزدم ازجمعه تادوشنبه هم نزدیکی داشتم آیااحتمال بارداری هست اگه نه تاچندروزدیگه نزدیکی کنم
Hcg?
هر دو رو باهم می زنند اغلب
توصیه پزشکتون بوده؟
تا یک هفته یک شب در میان
كارشناس مامايي فيروز

Ali .asal نوشته شده:سلام خسته نباشید من 10 روز اقدام به بارداری کردم سه روز اول زیر شکمم تیر میکشید و کمر درد داشتم و 18 هر ماه باید پریود میشدم که این ماه چهارروز عقب افتاد و الان پریود هستم احتمال بارداری وجود داره یا خیر
سلام اگر پریود عادی ست نه عزیزم
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان