Re: اقدام به بارداری

سلام
هر سه رو ارولوژشون تجویز کردند عزیزم؟
و مطلب بعدی اینکه
در مورد قرص اکتی لایف که گیاهی هم هست :
به شخصه شاهد بهبود فاحش فاکتورها در نتیجه آنالیز اسپرم ها بودم (حتی با مصرف 1-2 ماه نامنظم از این دارو)
یعنی مواردی که پس از جراحی واریکوسل و درمان سنتی و درمان دارویی و ... بعد از چندین سال نتیجه اسپرم هاشون تغییر خاصی نکرده بود با این دارو بسیار تغییر کردند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید

سن بارداری من الان ۷هفته و یک روز هست که دیشب رفتم سونو که نتیجه رو این داد

(تصویر ساک حاملگی حاوی فتال پل و یولک ساک با واکنش دسیدوایی در کاویته رحم در محل فوندال قابل مشاهده هست سن تقریبی حاملگی براساس اندازگیری ۱/۴=CRl حدود ۴هفته میباشد ﺽربان قلب دیده نشد ی کیست به ابعاد۴۵*۴۲ در آندکس راست دیده شد که کیست لوتئال بارداری هست وابعاد تخمدان چپ ۲۱*۱۴ زده

میخواستم بپرسم که وقتی تو ۷هفته هستم چرا زده ۴هفته مشکل کجا هست ?

اینکه تشخیص این کیست خطرناک هست. یا نه؟

ده روز دیگه برای شنیدن صدای قلب نوبت سونو داده درصورتی که گفت تو این هفته که هستی صداش رو میشه شنید امکان داره مشکلی داشته باشه
من پریودیم همیشه منظم بود اخرین زمان پری ده آذر بوده ازمایش خون بارداری سه بار انجام دادم که بار اول ۸۷ باردوم ۱۶۰ و بار سوم۹۹۰ بود لکه بینی و درد شدید ندارم دکتر هم برام شیاف پرژسترون داده که استفاده میکنم باوجودیکه لک و درد ندارم
ممنون میشم جواب بدید.

در بررسی اولتراسونوگرافیک رحم دارای اکوی طبیعی به ابعاد تقریبی ۳۴*۷۸میلیمتر میباشد.اثری از ضایعه فراگیر فوکال مشاهده نشد.حداکثر ضخامت اندومتر ۵ میلیمتر است.مایع ازاد درکولدو ساک خلفی دیده نشد.تخمدان ها دارای اکو وابعاد طبیعی میباشند.اثری از ضایعه فضاگیرsolidیا cystic مشاهده نشد.
فولیکولی به قطر ۲۲ میلیمتر در تخمدان راست دیده شد
فولیکولی به قطر ۱۴ میلیمتر در تخمدان چپ دیده شد
ببخشید میشه توضیح بدین ازمایش من خوبه یا بد.بد من عادتام ۳۱ روزه هست روز تخمک گذاریم چه روزی میشه

سلام من تو هفته 6 بارداری سقط عمدی داشتم با استفاده از شیاف سونو ک گرفتم در حین سقط یعنی هنگام خونریزی رحمم آمادگی بارداری کامل داشت الان دوهفته از خونریزی سقطم گذشته دوهفته فقط خونریزی داشتم بعدش نزدیکی داشتم با جلو گیری میترسم دوباره باردار شده باشم یعنی امکانش هست؟؟ خیلی میترسم من تو عقدم هنو وسایلم آماده نیست برم خونه خودم

Zohre_akbarifard نوشته شده:در بررسی اولتراسونوگرافیک رحم دارای اکوی طبیعی به ابعاد تقریبی ۳۴*۷۸میلیمتر میباشد.اثری از ضایعه فراگیر فوکال مشاهده نشد.حداکثر ضخامت اندومتر ۵ میلیمتر است.مایع ازاد درکولدو ساک خلفی دیده نشد.تخمدان ها دارای اکو وابعاد طبیعی میباشند.اثری از ضایعه فضاگیرsolidیا cystic مشاهده نشد.
فولیکولی به قطر ۲۲ میلیمتر در تخمدان راست دیده شد
فولیکولی به قطر ۱۴ میلیمتر در تخمدان چپ دیده شد
ببخشید میشه توضیح بدین ازمایش من خوبه یا بد.بد من عادتام ۳۱ روزه هست روز تخمک گذاریم چه روزی میشه
در یک تا یه روز بعد از سونو تون
فقط اندومتر کمی نازک است
كارشناس مامايي فيروز

فاطمه سی نوشته شده:سلام خسته نباشید

سن بارداری من الان ۷هفته و یک روز هست که دیشب رفتم سونو که نتیجه رو این داد

(تصویر ساک حاملگی حاوی فتال پل و یولک ساک با واکنش دسیدوایی در کاویته رحم در محل فوندال قابل مشاهده هست سن تقریبی حاملگی براساس اندازگیری ۱/۴=CRl حدود ۴هفته میباشد ﺽربان قلب دیده نشد ی کیست به ابعاد۴۵*۴۲ در آندکس راست دیده شد که کیست لوتئال بارداری هست وابعاد تخمدان چپ ۲۱*۱۴ زده

میخواستم بپرسم که وقتی تو ۷هفته هستم چرا زده ۴هفته مشکل کجا هست ?

اینکه تشخیص این کیست خطرناک هست. یا نه؟

ده روز دیگه برای شنیدن صدای قلب نوبت سونو داده درصورتی که گفت تو این هفته که هستی صداش رو میشه شنید امکان داره مشکلی داشته باشه
من پریودیم همیشه منظم بود اخرین زمان پری ده آذر بوده ازمایش خون بارداری سه بار انجام دادم که بار اول ۸۷ باردوم ۱۶۰ و بار سوم۹۹۰ بود لکه بینی و درد شدید ندارم دکتر هم برام شیاف پرژسترون داده که استفاده میکنم باوجودیکه لک و درد ندارم
ممنون میشم جواب بدید.
تاریخ اولین آزمایش مثبت تون؟
كارشناس مامايي فيروز

با سلام. دکتر برای بارداری به من قرص کلومیفن به تعداد 15تا که از روز 3پریودی بخورم داد و دو امپول از روز پنجم پریودی روزی یکی بزنم. میخواستم ببینم چرا امپول را برای روز پنجم پریودی داده واینکه بعد از تزریق چه موقع رابطه داشته باشم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 17 مهمان