Re: کارشناس مامایی

فاطمه مامان طهورا نوشته شده:سلام و عرض ادب من امروز رفتم سونو واژینال که بهم گفتن دیواره رحم خیلی ضخیم شده و اندازه آن ۲۳ است باتوجه به این که تست پاپ اسمیر رو یک ماه پیش انجام دادم و مشکلی نداشتم باز هم احتمال وجود سرطان رحم هست ؟؟؟؟
خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنید
عزیزم پاپ اسمیر تست سرطان دهانه ! رحم است .
اگر دیواره رحم ضخامت غیر عادی داشته باشد باید علت یابی شود

كارشناس مامايي فيروز

nrtr نوشته شده:سلام. کسی که فقط با خوردن قرص دیان پریود میشه و 3 ماهه که قرص نخورده و پریود نشده ممکنه با پیشاب حامله بشه؟ بدون دخول.... البته قرص اورژانسی خورده و یک هفته بعدش پریود شده ولی یک روز قبل پریودی رابطه بدون دخول فقط در حد پیشاب داشته
سلام
به نظرم پاسخ این سوال را داده ام عزیزم
احتمال بارداری هست ( حتی با بی نظمی و حتی با پیشاب)
اما اگر پریود عادی رخ دهد نگرانی نیست
كارشناس مامايي فيروز

anita00 نوشته شده:سلام خسته نباشید.
۱۲آذر روز پریودیم بود ...روز ۱۲سیکل سونوانجام دادم همه چیز خوب بود یه فولیکول ۱۷وچندتا۱۰توی تخمدان راست و چندتا فولیکول۸ توی تخمدان سمت چپ...روز ۲۴.۲۵رو روز تخمک گذاریم مشخص شد...الان یه روز از تاخیر دارم به نظر شما چه موقع تست انجام بدم...در ضمن نوک سینه ام یه کم درد داره خیلی جزیی.چند پیش هم درد کمر داشتم ولی الان دردی ندارم...
سلام
اوضاع خوب بوده عزیزم
فولیکول 17 شما هم نیاز به 2-3 روز زمان داشته برای آزاد شدن یعنی 25 آذر حدودا
احتمال بارداری هم هست که باید ادامه تاخیر باید تست داد و متوجه شد.
ان شاء الله که خوش خبر باشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
۱۲آذر روز پریودیم بود ...روز ۱۲سیکل سونوانجام دادم همه چیز خوب بود یه فولیکول ۱۷وچندتا۱۰توی تخمدان راست و چندتا فولیکول۸ توی تخمدان سمت چپ...روز ۲۴.۲۵رو روز تخمک گذاریم مشخص شد...الان یه روز از تاخیر دارم به نظر شما چه موقع تست انجام بدم...در ضمن نوک سینه ام یه کم درد داره خیلی جزیی.چند پیش هم درد کمر داشتم ولی الان دردی ندارم...
سلام
اوضاع خوب بوده عزیزم

ببخشید دیروز یعنی ۱۴دی ساعت ده ساعت صبح یه قطره خون اومد ..تا شبش هم حدود ده قطره ....امروز ک ۱۵هس دیگه در حد لکه اونم وقتی میریم دستشویی خودمو میشورم میاد ....اینا علامت چیع آیا لک لانه گزینی یا پریودیم بوده

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سلام
اوضاع خوب بوده عزیزم

ببخشید دیروز یعنی ۱۴دی ساعت ده ساعت صبح یه قطره خون اومد ..تا شبش هم حدود ده قطره ....امروز ک ۱۵هس دیگه در حد لکه اونم وقتی میریم دستشویی خودمو میشورم میاد ....اینا علامت چیع آیا لک لانه گزینی یا پریودیم بوده

سلام خسته نباشید من ترشح سفید رنگ داشتم و بعد رابطه سوزش رفتم ماینه دکتر گفت چیزی نیست و بهم دارو داد کپسول و پماد
و تست پاپ اسمیر گرفت وقتی جواب تست رو بردم گفت ک التهاب داری من باید چیکار کنم؟
جواب تست:SPECEN ADEQUACY
Satisfactory for evaluation. (absence of )endocervical/transformation zone component
GENERAL CATEGORIZATION
Moderate infiltration of neutrophilic leukocytes.
INTERPRETATION/RESULT
Negative for intraerpithelial lesion or malignancy.

Ghazaliii نوشته شده:سلام من هفته ی هفتم بارداری هسم و در تخمدان راستم کیست کورپوس لوتئوم ب قطر 20mmدارم خیلی میترسم ک خطرداشته باشه میشه یکم راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام
عزیزم اتفاقا کیست خاص در بارداری ست و نرمال است
كارشناس مامايي فيروز

Hasti520 نوشته شده:سلام خسته نباشید من ترشح سفید رنگ داشتم و بعد رابطه سوزش رفتم ماینه دکتر گفت چیزی نیست و بهم دارو داد کپسول و پماد
و تست پاپ اسمیر گرفت وقتی جواب تست رو بردم گفت ک التهاب داری من باید چیکار کنم؟
جواب تست:SPECEN ADEQUACY
Satisfactory for evaluation. (absence of )endocervical/transformation zone component
GENERAL CATEGORIZATION
Moderate infiltration of neutrophilic leukocytes.
INTERPRETATION/RESULT
Negative for intraerpithelial lesion or malignancy.
سلام
التهاب گاهی ثانویه به عفونت است و باید درمان شود اگر عفونت مطرح نباشد موردی نیست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “عفونت در بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان