Re: آیا خونریزی من لانه گزینی هست یا پریود شده ام?

Nnn نوشته شده:سلام. من ماه دوم اقدام بودم. ماه اول با لتروزول باردار نشدم. این ماه دیگه دارویی مصرف نکردم. پریود نامنظمی دارم اکثرا به تاخیر میفته. این ماه بعد از سه روز تاخیر در پریود ازمایش دادم بتا یک بود و منفی. ولی الان بعد از ۹ روز هنوز پریود نشدم. حتی حالات پریودی رو هم ندارم. دو روزه چند ساعتی یک بار یه لکه ی قهوه ای روشن ژله ای مانند میبینم در حد دو سه میلی متر. اکثرا تهوع دارم و یکم مثانه ام تیر میکشه. با وجود ازمایش خون منفی میتونم باردار یاشم؟
سلام عزیزم
امیدوارم که تا الان باردار شده باشید
از نظر علمی: در چنین مواردی بعد از 1 هفته از آزمایش قبلی، باید آزمایش بتا تکرار شود و همچنان احتمال بارداری هست
اگر منفی بود با آمپول پروژسترون کمک شود تا پریود رخ دهد (تاخیر به صلاح نیست)

كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید .من حدودا نه ماهه اقدام کردم توی این دو دوره قبلی پریودیم جلو افتاد یعنی 26 و دوره قبل 22 روزه پریود شدم پریودیم نامنظمه و دوماهه دوفاستونو لترزول میخورم این ماه هم از 16 پریودی تا 26 دوفاستون خوردم بعد قطعش کردم ولی الان که هفت روز از زمان پریودیم گذشته باحساب اینکه دوره رو 29 روزی بذاریم هنوز پریود نشدم دو شب پیش رابطه داشتم که بعدش یهو دیدم دستمال خونابه داره بعد تا یه روز لک ادامه داشت و بعد قطع شد بنظرتون حامله ام یا نه؟ در ضمن دو روز قبل هم بی بی چک زدم منفی بود

سلام خسته نباشید ...دو روز بعداز تاخیر یه خونریزی سبک داشتم ک از ساعت ده صبح یه قطره ...تا شبش هم حدودا ۱۰ــ۱۵قطره...روز بعدش در حد لکه ک وقتی میرفتم دستشویی میومد ..از بعدازظهرش دیگه نیومد ...روز بعدش پاک بودم ...یه تست زدم هاله انداخت .....به نظر شما پریودی بود یا نه

سلام خسته نباشین خوبین؟ یه سوال داشتم لطفا راهنماییم کنین من۲۱ سالمه ۳سال ونیم جلوگیری طبیعی داشتم ولی ماه قبل چندبار نزدیکی به قصد بارداری داشتیم دیروز سه روز از وقت پریودم میگذشت تست گرفته بودم منفی بودم شب نشسته بودم یه لحظه زیر شکمم درد گرفت رفتمwcیکم خون دیدم پررنگ تر بود ولی نوار گذاشتم اما حجمش از وقتی که پریود میشدم کمهحالا نمیتونم تشخیص بدم خونریزیه یا پریودم؟شکمم هم از درد واقعا اذیتم میکنه

سلام دوست عزيز
اگر ميزان پريود خيلي كمتر از گذشته است و همچنان درد شكمي داريد حتما تيتراژ بتا انجام دهيد تا چنانچه باردار بوديد اقدامات لازم جهت قطع خونريزي و ادامه بارداري انجام شود.
كارشناس مامايي فيروز

یعنی میتونم الان که خونریزی دارم تست بدم یا منتظر بمونم خونریزیم قطع شه؟و ببخشید خانوم دکتر خونریزیم نسبت به وقتای پریودم کمه اما در حدیه که نوار استفاده میکنم امکان داره تو این شرایط باردار نباشم؟دوس دارم باردار شم اما تو نت که میخونم نمیدونم پریودم یا خونریزیه بارداریه؟

سلام دوست عزيز
تا زمانيكه آزمايش بتا انجام نشود نميتوان در مورد باردار بودن يا نبودن نظر داد.پس حتما هرچه سريعتر بتا را انجام دهيد.خونريزي منعي براي انجام تست بتا نيست.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من چندماهه جلوگیری نکردم واینطورهم نبوده که دقیق ۱۰ ،۱۲،۱۴ سیکلم باشه
دراین چند ماه من ۹ ۱۱ ۱۲ هرماه پریود شدم
دیروز جابجایی سنگین انجام دادم رفتمwcدیدم لباسم خونیه ۷تا۸ ساعت پدم تمیز بود دوباره دستمالم یکم خونی شدیک هفته حالت سفتی سنگینی سینه حالت پری هر ماه داشتم ولی اون موقع هیچ علایمی برا پری نداشتم
الان پایین ی نقطه ستون فقراتم دردمیکنه دردی هم در تخمدان هام دارم
میخوام بدونم آیاسقط داشتم یا این پری هست؟
ممنون وشرمنده طولانی شد

سلام خسته نباشین دکتر ببخشید میخواستم بپرسم علت لکه بینی قهوه ای رنگ بعد از نزدیکی مشکلش چیه؟زیاد نیس چهار پنج قطره میاد دو سه بار لباسمو عوض میکنم اما نه بو داره نه درد و خارشی میخواستم ببینم عادیه یا حتما باید برم آزمایش؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان