Re: اقدام برای بارداری

ara1371 نوشته شده:دیروزاومدم کمی اسفناج ازیخچال دربیارم همین که در یخچالو باز کردم نمیدونم بخاطر بوی یخچال یا بخاطر سردیش حالم بد شد یهو .....
شوهرمم خیلی ناراحته چون فشارمم خوبه نمیدونن علتش چیه!!!!!....

برا چکاپ نرفتی پیش دکتر؟ یادم نیس من چند روز بعد عمل گفتن باید برم دکتر جای بخیه و.. رو ببینه حتما برو و حالت هات رو توضیح بده. ان شاء الله زودی خوووب بشی.

نمیدونم چرا کارشناس جواب سوال منو نمیده.دو بار هس همه سوالا رو جواب دادن غیر سوالی رو ک من اینجا پرسیدم.
آرا جون دیروز موعدم بود ولی هنوز پری نیومده بی بی چک هم منفی بود.
خیلی حالم بده نمیدونم چیکار کنم. دلم گرفته.
از دکترم پرسیدم گف این قرصه عوارض نداره و...
ولی این ماه خیلی دردا و حالتای عجیب غریب داشتم. واقعا نمی‌دانم چیکار کنن. یکم امیدوار شده بودم ک شاید خیریه.
نمیخوامم الکی دلمونو خوش کنم و آز بدم و باز منفی بشه

سلام خانوما و کارشناس عزیز
من چند ماه هست که اقدام میکنم برای بارداری نزدیک یک سال ... فولیکول ضعیف داشتم آخرین سنو گفت خوبی و میشه باردار شد.... سی مهر دو روز فقط لکه بینی داشتم آبان ماه اصلا پری نشدم بعد از گذشت هشت روز آز دادم منفی بود الانم روز ۱۸-۱۹ پری هستم که درد خفیف و گرفتی داشتم دیشب صبح دیدم ترشح قهوه ای روی دستمالم بود
ممکنه مال بارداری باشه؟

سلام
من 31 سالمه و 6 ماهه اقدام کردم واسه بارداری.البته تنبلی تخمدانم دارم و این 6 ماه تحت نظر پزشک بودم و دارو مصرف کردم.ماه آخر روز 14 پریودم روزی دوتا دوفاستون خوردم و طبق برنامه پزشک نزدیکی داشتم.الان حدود 6 روز از قطع دوفاستون میگذره هنوزم پریود نشدم.چند روز دیگه باید صبر کنم تا تست بارداری بدم؟

آرا جونم در چ حالی عزیزم؟ بهتر شدی؟
من سه روز پری عقب افتاد داشتم امیدوار میشدم ک آخر شب ، امشب لک بینی پیدا کردم. ینی بازم انتظار.
خیلی دلم گرفته. پارسال این روزها نی نی تو دلم بود و من نمی دانستم. چند روز دیگه موعد از دست دادنش. دلم خیلی تنگه

سلام گل نازم خوبی؟...
من خوبم ولی بازم ضعف دارم ....چون توبیمارستان دولتی بستری شدم نمیدونم دکترم کی بود !...چون بیمارستان آموزشی بود بیمارستان فاطمیه همدان ...اونجا به کشتارگاه معروفه : (...همش میترسم نکنه یه جنین دیگه تو رحمم باشه چون طرف غذا هم میرم حالت تهوع میگیرم ....خداهم منو یبار نمیکشه راحت شم چقد استرس چقد بدبختی ....من اصلن جای بخیه هام درد ندارم دوروزه منتهی کلیه راستم درد میکنه ....دیشب خواب دیدم ازسینه راستم شیر زرد داره میاد بیرون همین که داره بیرون میاد سینه م بزرگترم میشه نکنه باردار بشم بدبخت بشم : (((((....بدبختیمم اینه اصلن شانس ندارم ...epمن طرف راست لوله بود دفع شد افتاده پشت مثانه ....
آره کارشناس اینجا به دردودل توجه نمیکنه بعد یه هفته هم سوالا رو جواب میده ....
شوهرمم میگه به فکر من نباش بزار هروقت خوب شدی بیا خونه ...
دوتا خواهرام مدرسه میرن بابامم سرکار میره خسته کوفته میاد خونه نمیشه مامانمو بیارم خونمون ....طفلی رو خسته کردم حسابی ....
آله چندروز بعد نزدیکی داشتی ؟من شوهرم خیلی گرم مزاجه موندم : (...

من ازوقتی عمل شدم دیگه چکاپ ندادم نه آزمایشی نه تست بتایی ....قبل اینکه مرخص بشم بتام 57بود ....نکنه دوقلو بوده اونیکی توی اونیکی لولم باشه o_O...؟؟؟؟

آله منم سابقه تاخیر نداشتم این پریود آخریم سر این بارداری بایه روز تاخیر پریود شدم روز پنجم بی بی چک زدم دوتا خط پررنگ بود بتامم 978بود

انشآلله باردار باشی بارداری سالم ....ازاون لکه بینی هم نترس ممکنه بخاطر لانه گزینی باشه ....
آله به نظرت من برم یه چکاپ بدم ؟

آله توچندروز بعد سزارین پریودشدی؟....من سه روز بعد عمل کمی لکه بینی داشتم فقط تا دوروز دیگه ازاونموقع چیزی ندیدم تاالآن ....باید کی بفهمم پریود میشم ؟

ara1371 نوشته شده:سلام گل نازم خوبی؟...
من خوبم ولی بازم ضعف دارم ....چون توبیمارستان دولتی بستری شدم نمیدونم دکترم کی بود !...چون بیمارستان آموزشی بود بیمارستان فاطمیه همدان ...اونجا به کشتارگاه معروفه : (...همش میترسم نکنه یه جنین دیگه تو رحمم باشه چون طرف غذا هم میرم حالت تهوع میگیرم ....خداهم منو یبار نمیکشه راحت شم چقد استرس چقد بدبختی ....من اصلن جای بخیه هام درد ندارم دوروزه منتهی کلیه راستم درد میکنه ....دیشب خواب دیدم ازسینه راستم شیر زرد داره میاد بیرون همین که داره بیرون میاد سینه م بزرگترم میشه نکنه باردار بشم بدبخت بشم : (((((....بدبختیمم اینه اصلن شانس ندارم ...epمن طرف راست لوله بود دفع شد افتاده پشت مثانه ....
آره کارشناس اینجا به دردودل توجه نمیکنه بعد یه هفته هم سوالا رو جواب میده ....
شوهرمم میگه به فکر من نباش بزار هروقت خوب شدی بیا خونه ...
دوتا خواهرام مدرسه میرن بابامم سرکار میره خسته کوفته میاد خونه نمیشه مامانمو بیارم خونمون ....طفلی رو خسته کردم حسابی ....
آله چندروز بعد نزدیکی داشتی ؟من شوهرم خیلی گرم مزاجه موندم : (...

سلام عزیز دلم. الهییییی. شاید ضعفت بخاطر عمله. ولی ب نظر من حتما ی دکتر برو یا دوباره آز بتا بده. من اونموقع متوجه شدم ک امکانش هس ک آدم همزمان هم حاملگی خارج رحمی داشته باشه هم داخل رحمی. احتمالش کمه ولی هس. ی بررسی بکنین بهتره. اونموقع ک اینو فهمیدم خیلییییی دلم میخواس منم اونجوری بودم ولی خب نبود.

در مورد نزدیکی ، اگه اشتباه نکنم دکتر ب من گفته بود لیست روز تا ی ماه . دقیق یادم نیست .
تا ۳ ماه هم گفته بود پیشگیری داشته باشم. ک بعد سه ماه گف چون هنوز کامل بخیه هات خوب نشده سه ماه دیگه هم صبر کن. در کل شش ماه پیشگیری داشتیم

ara1371 نوشته شده:آله الآن پریودی؟؟؟؟....شاید لک لانه گزینی دیدی ....چون تاخیر داشتی صددرصد بی بی چک بزن
نمیدونم موندم خودمم از اون روز ک گفتم وقتی با دستمال کاغذی از تو بررسی می کنم گاهی لک هس گاهی نیس. ولی بیرون هیچی.
الآن روز ششم ک عقب انداختم. صب بی بی چک زدم بازم منفیه
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 30 مهمان