Re:

safiyie نوشته شده:ممنون خانمی از دل گرمیت امیدوارم بارداری سالم و خوبی داشته باشی :P :P :P :P :P مارو هم دعا کن ممنون :P :P :P
ایشالله هرکسی بچه میخواد بحق این دهه کرامت دامنش سبز شه منم خیلی دوست دارم مامان شم :P

Re: اندازه ی فولیکول وتاثیر ان در بارداری

mohammd.mahdi نوشته شده:سلام من قرص لتروزول مصرف کردم دوره ی قاعدگی من 30روز هستش 12روز پری سونو دادم ضخامت اندومتر 6mm زده و تخمدان چپم دو فولیکول 16 م م و 18م م دیده شده که دکتر سونو گفت فعال هستن به نظر شما با امپول امکان دوقلو زایی هستش
سلام
ببخشید که دیر دیده شد
بله هست
آمپول hcg هم تزریق کردید؟
اندومتر هم کمی نازک بوده
البته اگر درست اندازه گیری شده باشه(چون متاسفانه برخی سونولوزیست ها کمتر گزارش می کنند)
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
mohammd.mahdi نوشته شده:سلام من قرص لتروزول مصرف کردم دوره ی قاعدگی من 30روز هستش 12روز پری سونو دادم ضخامت اندومتر 6mm زده و تخمدان چپم دو فولیکول 16 م م و 18م م دیده شده که دکتر سونو گفت فعال هستن به نظر شما با امپول امکان دوقلو زایی هستش
سلام
ببخشید که دیر دیده شد
بله هست
آمپول hcg هم تزریق کردید؟
اندومتر هم کمی نازک بوده
البته اگر درست اندازه گیری شده باشه(چون متاسفانه برخی سونولوزیست ها کمتر گزارش می کنند)
سلام خواهش میکنم
بله فرداش دکتر یه امپول hcgتزریق کردن الان خیلی احساس خستگی میکنم احساس خواب الودگی شدید دارم زیر دلم خیلی سفت شده ودرد زیر دل وکمردرد و سوزش شدید سر دلم دارم

احتمال بارداری هست عزیزم
اما علائم این چنینی کلا کمکی نمی کنند و فقط تاخیر قاعدگی تا 5 روز
سپس آزمایش بارداری
اگر باردار نبودید ماه بعد در مزکز سونوگرافی دیگری آندومتر تون رو چک کنید که اگر نازک است استرادیول مصرف کنید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:سلام
صرفا از جهت علمی:
در دوقلویی و ... بتا بیشتر است اما در این حد رنج و ... هم در دوقلویی دیده می شود اما بارداری های تک
سلام من دوقلو باردارم باحساب پری هفت هفته هستم ولی باحساب تخمک گذاری که داشتم پنج هفته هستم سونو هم پنج هفته نشون داد ساک و کیسه زرد رویت شد ولی جنین رویت نشد این مشگل ایجاد میکنه

سلام من ماه گذشته کلومیفن مصرف میکردم و دفاستون ‌ تنبلی تخمدان دارم ‌ . سونو روز ۱۵ م ک داد م یه فولیکول ۲۶ و یه کیست ۴۰ میلی داشتم . حالا یه هفته اس تست بارداری میدم و مثبته یعنی باردارم . یعنی ممکنه با اون ۲۶ ه باردار شده باشم ؟؟؟؟ لطفا کمک کنین . اخرین پریودیم ۲۸ مهر ۹۷ بود . الان ۶ هفته هستم

لطفا کمک کنید
من تنبلی تخمدان داشتم یک دوره کلومیفن مصرف کردم و ماه گذشته روز ۱۵ پریودی سونو ک دادم یه فولی ۲۶ میل و ۴۰ میل داشتم . و از همون روز هم دفاستون مصرف کردم تا پریود بشم . ولی با گذشت ۱۰ روز تاخیر از پریود شدنم کیت بیبی زدم و مثبت بود چندین روز بعد هم همینطور مثبت بود . امکنش هست که من با اون فولیکول ۲۶ باردار شده باشم ؟ علائم بارداری را کاملا دارم . لک و خونریزی هم ندارم . اخرین روز پریودم هم ۲۸ مهر ماه بود ‌ الان ۶ هفته هستم .
ارسال پست

بازگشت به “مراقبت های پیش از بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان