Re: اووووورژانسی خواااااااااااهش می کنم کمکم کنید :'(

سلام خدا قوت. من این ماه سر موعد ینی ۱۲ آبان لک بینی داشتم تا ۳/۵ روز.ب هیچ عنوان درد پریودی نداشتم برخلاف همیشه. حالت تهوع و استفراغ و تب و لرز هم داشتم. . البته لک فقط تو واژن بود و رو پد چیزی نبود. درد نامتعارف هم نه در نوک سینه بلکه در کل سینه داشتم .
امروز ک روز چهارم بود صبحانه چایی با ۱/۵ ق غ عسل خوردم ک یهو وسطش دوباره حالم بد شد و استفراغ و ...
بعدش سوزش سر دل و پهلوهام تیر کشید و کمی درد پریودی شروع شد و بعد آروم آروم خون روی پد هم اومد. ی مقدار کمتر از همیشه اس.
بخاطر علایم بالا فک می کردم باردار باشم برا همین یکم نگران شدم. بنظرتون روند طبیعیه پریود شدنه یا بخاطر عسل اینجوری شدم؟؟
راستی الان جایی خوندم ک ب خانومی ک موعدسه و نمیدونه بترداره یا نه عسل قاطی آب کنید و بخوره اگه حالش بد شد بترداره. درسته این؟

سلام خسته نباشید دکتر عزیز
من پریودام نامنظمه و برای منظم شدنش مدروکسی پروژسترون و متفورمین میخورم /وتا قرص نخورم پریود نمیشم
قصد بارداری هم دارم
همیشه تا قرص مو قطع میکنم روز بعدش پریود میشم
ولی الان یک هفته گذشته پریود نشدم فقط لکه بینی دارم اونم خیلی کم
بی بی زدم دوبار منفی بود
ایا لازمه که ازمایش بتا بدم؟
ممنون میشم ج بدین

سلام.من.5 ساله اقدام به بارداری کردم.ولی باردار نمیشدم.یک سال اخیر دکتر میگفت تخمک گذاری ندارم .تنبلی شدید تخمدان داشتم.ودارم.وپریودیما اصلا منظم نیست.24 شهریور اخرین پریودیم بود.بعد از 19 روز عقب انداختن تست زدم تستم مثبت وحامله هستم.ولی باتوجه به حساب دکتر 6 هفته و4 روز باید میبومدم روز 12 ابان.ولی سونو 4 هفته تشخیص داد.ساک حاملگی داخل رحم.با قطر 3/9میلیمتر.بعد دکتر گفت یه هفته بعد برم سونو واژینال .ولی همه میگن سونو واژینال سه ماه اول خطرناکه .لطفا کمک کنید باید چیکار کنم.بذارم 2 هفته از تاریخ سونوم بگذره برم دوباره سونو شکمی یا همین هفته سونو واژینال برم؟؟؟؟؟؟

آلاء نوشته شده:سلام خدا قوت. من این ماه سر موعد ینی ۱۲ آبان لک بینی داشتم تا ۳/۵ روز.ب هیچ عنوان درد پریودی نداشتم برخلاف همیشه. حالت تهوع و استفراغ و تب و لرز هم داشتم. . البته لک فقط تو واژن بود و رو پد چیزی نبود. درد نامتعارف هم نه در نوک سینه بلکه در کل سینه داشتم .
امروز ک روز چهارم بود صبحانه چایی با ۱/۵ ق غ عسل خوردم ک یهو وسطش دوباره حالم بد شد و استفراغ و ...
بعدش سوزش سر دل و پهلوهام تیر کشید و کمی درد پریودی شروع شد و بعد آروم آروم خون روی پد هم اومد. ی مقدار کمتر از همیشه اس.
بخاطر علایم بالا فک می کردم باردار باشم برا همین یکم نگران شدم. بنظرتون روند طبیعیه پریود شدنه یا بخاطر عسل اینجوری شدم؟؟
راستی الان جایی خوندم ک ب خانومی ک موعدسه و نمیدونه بترداره یا نه عسل قاطی آب کنید و بخوره اگه حالش بد شد بترداره. درسته این؟
سلام عزیزم
امیدوارم تا الان از وضعیتی که دارید مطمئن باشید و ..
در کل از نظر علمی اگر علائم بارداری یا شک به آن وجود داشته باشد بی بی چک بگذارید حتی اگر پریود باشید
كارشناس مامايي فيروز

Asaloamirali نوشته شده:سلام.من.5 ساله اقدام به بارداری کردم.ولی باردار نمیشدم.یک سال اخیر دکتر میگفت تخمک گذاری ندارم .تنبلی شدید تخمدان داشتم.ودارم.وپریودیما اصلا منظم نیست.24 شهریور اخرین پریودیم بود.بعد از 19 روز عقب انداختن تست زدم تستم مثبت وحامله هستم.ولی باتوجه به حساب دکتر 6 هفته و4 روز باید میبومدم روز 12 ابان.ولی سونو 4 هفته تشخیص داد.ساک حاملگی داخل رحم.با قطر 3/9میلیمتر.بعد دکتر گفت یه هفته بعد برم سونو واژینال .ولی همه میگن سونو واژینال سه ماه اول خطرناکه .لطفا کمک کنید باید چیکار کنم.بذارم 2 هفته از تاریخ سونوم بگذره برم دوباره سونو شکمی یا همین هفته سونو واژینال برم؟؟؟؟؟؟
سلام عزیزم
به سلامتی
نه خطر نداره نگران نباشید
فقط نزد سونولوزیست حاذقی برید حتما
احتمال اینکه لقاحتون دیرتر بوده باشه هست خیلی
كارشناس مامايي فيروز

zahra24771 نوشته شده:سلام خسته نباشید دکتر عزیز
من پریودام نامنظمه و برای منظم شدنش مدروکسی پروژسترون و متفورمین میخورم /وتا قرص نخورم پریود نمیشم
قصد بارداری هم دارم
همیشه تا قرص مو قطع میکنم روز بعدش پریود میشم
ولی الان یک هفته گذشته پریود نشدم فقط لکه بینی دارم اونم خیلی کم
بی بی زدم دوبار منفی بود
ایا لازمه که ازمایش بتا بدم؟
ممنون میشم ج بدین
سلام اغلب بی بی چک نهایتا با یک هفته تاخیر درست تشخیص می دهد
در چنین مواردی اغلب آمپول پروژسترون تجویز می شود
که در هر دو حالت کارساز است
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
آلاء نوشته شده:سلام خدا قوت. من این ماه سر موعد ینی ۱۲ آبان لک بینی داشتم تا ۳/۵ روز.ب هیچ عنوان درد پریودی نداشتم برخلاف همیشه. حالت تهوع و استفراغ و تب و لرز هم داشتم. . البته لک فقط تو واژن بود و رو پد چیزی نبود. درد نامتعارف هم نه در نوک سینه بلکه در کل سینه داشتم .
سلام عزیزم
امیدوارم تا الان از وضعیتی که دارید مطمئن باشید و ..
در کل از نظر علمی اگر علائم بارداری یا شک به آن وجود داشته باشد بی بی چک بگذارید حتی اگر پریود باشید
سلام ممنونم از پاسخ‌گویی تون. من دیشب بعد از ۸/۵ روز تموم شد پریودم ک البته فقط ۲/۵ روز خونریزی داشتم و مابقی فقط لک.
اونموقع دو بار بی بی چک ب فاصله دو سه روز گذاشتم ولی منفی بود . نمیدونم بازم نیاز ب آز بتا هس یا نه؟
از پریشب هم سمت چپ و راست طرف تخمدان ها درد داره و تیر می کشه. مخصوصا وقتی دراز کشیدم و مثلا نیم خیز میشم هم سنگینی داره و هم درد. نمیدونم از چی میتونه باسه؟
ینی تخمک گذاری میشه اینقد زود که بگم از علائم اونه؟

سلام تو هفته 5یا 6اقدام به سقط کردم خونریزی شدید داشتم بعد یک هفته قط شد دیروز رفتم سونو گفت تصویر ساک حاملگی حاوی فتال پل در داخل رحم مشاهده میشود قطر ساک 6 mmبا 5هفته تقریبی حاملگی مطابقت دارد
ضربان قلب دیده نشده
این ینی چی تروخدااا کمکم کنید افتاده ینی
من تازه ماهدیگه عروسیمه باید بندازمش

غزاله 2266 نوشته شده:سلام تو هفته 5یا 6اقدام به سقط کردم خونریزی شدید داشتم بعد یک هفته قط شد دیروز رفتم سونو گفت تصویر ساک حاملگی حاوی فتال پل در داخل رحم مشاهده میشود قطر ساک 6 mmبا 5هفته تقریبی حاملگی مطابقت دارد
ضربان قلب دیده نشده
این ینی چی تروخدااا کمکم کنید افتاده ینی
من تازه ماهدیگه عروسیمه باید بندازمش
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان