چرا چرا چرا چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس عزیز
من 2 سال و 9 ماه است که ازدواج کردم و 9 ماه است که برای بارداری اقدام کردم ولی بی نتیجه بوده است و در حال مصرف کلومیفن می باشم و این ماه سوم است که مصرف می کنم ماه اول فولیکولی نداشتم و ماه دوم دو تا 25 و 21 داشتم و آمپول hcg هم تزریق کردم ولی حاملگی رخ نداد این ماه هم یک فولیکول 21 داشتم و روز 8 پریودی عکس رنگی از رحم نیز گرفتم و مشکلی نداشتم و روز 14 هم تزریق hcg داشتم و امروز 16 پریودی هستم.
چرا حامله نمی شوم دکتر خودم هم تعجب کرده و می گوید همه چیز درست است چرا حاملگی رخ نمی دهد؟ آیا امکان دارد با تزریق hcg تخمکی آزاد نشه؟ لطفاً من و راهنمایی کنید. :cry:
ضمناً من از همان ابتدا دارای پریود منظم 30 الی 32 روز بودم و جدیداً با مصرف کلومیفن 28 روزه شدم.
برام دعا کنید این ماه حامله بشم .

سلام-منم مثل شما بودم و همین مشکلو داشتم با مصرف این داروها باردار نشدم-7دوره کلومیفن مصرف کردم 2 دوره هم از امپولایی که گفتین-اما با دارو نتیجه نداد-دارو ها رو کنار گذاشتم و به خدا توکل کردم-خوشبختانه بدون هیچ دارویی حامله شدم-الان 7 ماهه باردارم و خیلی خوشحالم و خدارو شکر میکنم و واسه شما هم دعا میکنم که هر چه زودتر مامان بشین.
راستی.شوهرتون ازمایش دادن؟

سلام عزیزم
تو رو خدا برای من هم دعا کن آره شوهرم هم آزمایش داده جوابش عالی بود خودم هم تمام آزمایشات هورمونی رو دادم و موردی نداشتم حتی عکس رنگی هم موردی نداشته عفونت هم ندارم این سومین دوره است که از آمپول hcg استفاده می کنم البته می گن این ماه شانس بارداری زیاده چون عکس رنگی این شانس رو بالا می بره. شما هم عکس رنگی گرفتید؟
همه می گن بی خیال باش ولی نمی تونم بهش فکر نکنم البته استرس ندارم فقط اینکه نمی تونم بهش فکر نکنم. شما چند ماه بعد از اتمام قرص ها حامله شدی ؟ من به خدا هم توکل دارم می دونم که داره من و امتحان می کنه ولی خیلی امتحان سختی رو برای من شروع کرده.
می دونم روزی لک لک ها هم روی بام خانه می نشینند ولی کی خدا می دونه

اره-عکس رنگی هم گرفتم-حدود 2 ماه بعد عکس رنگی حامله شدم-ولی چون لکه بینی داشتم تو هفته 9 سقط شد0بعد 2 ماه دوباره حامله شدم0بعد 3 ماه که قرصهارو استفاده نکردم و هیچ دارویی استفاده نکردم حامله شدم0البته استرس خیلی نقش داره در حاملگی-همیشه استرس داشتم که ایا این ماه حامله میشم یا نه؟؟؟
اما دیگه استرسمو کنار گذاشته بودم و بیخیالش شدم تا نتیجه داد.انشاله شما هم بسلامتی مامان بشی. :P

سلام عزیز
عکس رنگی باعث می شه اگر مقداری پیچ خوردگی و چسبندگی وجود داشته باشه با تزریق ماده حاجب برطرف بشه چون ماده حاجب وارد لوله ها شده و هنگام عبور این ماده عکس رنگی گرفته می شود.

سلام عزیز
عکس رنگی باعث می شه اگر مقداری پیچ خوردگی و چسبندگی وجود داشته باشه با تزریق ماده حاجب برطرف بشه چون ماده حاجب وارد لوله ها شده و هنگام عبور این ماده عکس رنگی گرفته می شود.

سلام عزیز

soadjan جان شرمنده که من اینقدر از شما سوال می پرسم می دونم که درکم می کنی ........
چرا شما در 7 دوره کلومیفن فقط 2 بار آمپول hcg زدید؟
چطوری بی خیال شدی ؟ چی کار کردی تا بی خیال بشی؟
چند وقت برای بارداری اقدام کرده بودی و چند ساله که ازدواج کردی؟
پریودهای منظم داشتی؟

خواهش میکنم-خوشحال میشم که بتونم راهنماییتون کنم.من 5/2 ساله که ازدواج کردم .6ماه اولو قرص میخوردم.بعدش اقدام واسه بارداری کردم.که نتیجه نداد.پریودامم زیاد منظم نبود یه هفته تاخیر داشت.به دکتر که مراجعه کردم بهم کلومیفنو تجویز کرد البته بعد 6ماه که دیگه جلوگیری نداشتم .هر ماه کلومیفن استفاده کردم ولی نتیجه نداشت.سونو هم که رفتم البته یه بار بعد 6 دوره بهم گفت شما تخمک گذاریتون ضعیفه.و بهم امپولارو تجویز کرد.یه دوره که امپولو زدم پریودم 13 روز تاخیر داشت و بعدش خونریزی شدید داشتم.بنظر خودم که حامله شده بودم ولی دکترم گفتش که بدنتون داره واسه حاملگی اماده میشه.بعدش دارویی استفاده نکردم و عکس رنگی گرفتم .دکترم گفت مشکلی نداری و دوباره امپول واسم تجویز کرد و امپولارو زدم ولی هیچ نتیجه ای ندیدم .با وجود اینکه 3 تا تخمک ازاد شده داشتم.تصمیم گرفتم دکترمو عوض کنم.پیش دکتر دیگه ای که رفتم بهم گفت لوله سمت چپ رحمتون یه مقدار چسبندگی داره و واسم امپول بتامتازون 3تا که هر 10روز بزنم و قرص پروفن داد.در حین استفاده از این داروها حامله شدم و خیلی هم خوشحال.اما بعلت لکه بینی .تو هفته 9سقط شد.دوباره که مراجعه کردم ازمایش خون دادم و علت سقط عفونت بود .دوباره دکترم واسم 3امپول پنی سیلین و کپسول نوشت بعد استفاده از اون بدون هیچ داروی خاصی حامله شدم.الانم حامله ام.دیگه استرسو کنار گذاشته بودم و واسم فرقی نمیکرد که حامله بشم یا نه/البته بعد استفاده از قرصای کلومیفن پریودام منظم شده بود.

Re: چرا چرا چرا چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟

daki نوشته شده:با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس عزیز
من 2 سال و 9 ماه است که ازدواج کردم و 9 ماه است که برای بارداری اقدام کردم ولی بی نتیجه بوده است و در حال مصرف کلومیفن می باشم و این ماه سوم است که مصرف می کنم ماه اول فولیکولی نداشتم و ماه دوم دو تا 25 و 21 داشتم و آمپول hcg هم تزریق کردم ولی حاملگی رخ نداد این ماه هم یک فولیکول 21 داشتم و روز 8 پریودی عکس رنگی از رحم نیز گرفتم و مشکلی نداشتم و روز 14 هم تزریق hcg داشتم و امروز 16 پریودی هستم.
چرا حامله نمی شوم دکتر خودم هم تعجب کرده و می گوید همه چیز درست است چرا حاملگی رخ نمی دهد؟ آیا امکان دارد با تزریق hcg تخمکی آزاد نشه؟ لطفاً من و راهنمایی کنید. :cry:
ضمناً من از همان ابتدا دارای پریود منظم 30 الی 32 روز بودم و جدیداً با مصرف کلومیفن 28 روزه شدم.
برام دعا کنید این ماه حامله بشم .
سلام
دوست عزیزم درست است که 9 ماه اقدام شما برای بارداری طولانی شده اما باید در نظر داشته باشید مدت زمانی که برای مصرف کلویمفن گذاشته اید هنوز کم است و این عجیب نیست که از درمان نتیجه نگرفته اید. تحقیقات 6 ماه درمان را نتیجه بخش نشان داده است.
در ضمن قبل از هر پیگیری دیگری برای شما آنالیز اسپرم برای همسرتان ضروری ست(انجام داده اید؟)
كارشناس مامايي فيروز

از نظر من تا1 سال اقدام برای باردرای حق شماست! از طرفی اگر درمان با کلومیفن راشروع کرده اید 6 ماه به این درمان، فرصت را بدهید...(نتیجه تحقیقات اینگونه می گوید)
كارشناس مامايي فيروز

سلام
خیر عزیزم مدروکسی با تنظیم کردن خونریزی رحمی و به دنبالش تنظیم سیکل، احتمال بارداری را بالاتر می برد.
تخمدان پر از کیستهای ریز بود درسته؟
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 7 مهمان