Re: كمك فوري در مورد مدوركسي پروژسترون

سلام من از پروژسترون استفاده میکنم 4ماه است درحال استفاده هستم 3دفعه‌ی قبل را به طور منظم پریود شدن ولی این دفعه 8روز از قطع قرص میگذره و فقط یک بار لکه بینی داشتم کارشناس محترم لطفا راهنمایی ام کنید

سلام خسته نباشید توروخدا کمکم کنید
من رفتم دکتر برای تنظیم پریودم ۵۰ عدد قرص مدروکسی پروژسترون دادن.شبی دو عدد به مدت پنج شب
منتها اگه من این قرصو خوردم و طی ۳ تا ۶ روز پریود شدم
دوره بعدی رو کی شروع کنم ینی ماه دوم از کی قرصو دوباره شروع کنم به خوردن
من الان امشب دو تا قرص خوردم

سلام..خسته نباشید..لطفا جواب منم بدید
من ۴ماهه واسه بارداری اقدام کردم و نتیجه ای نگرفتم..مدتی هم هست که اوایل پریودام لکه بینی دارم و بعد خونریزی شروع میشه..دکتر رفتم و واسم سونو نوشتن...دکتر گفتن کیستهای ریزی دارم که همون پلیکستیک میگن..واسه درمان قرص متفورمین بهم دادن..واسه لکه بینی هامم 20 تا قرص مدروفرم دادن که شبی ۲ تا باید بخورم....حااالا میخواستم بدونم مدروفرم مگه واسه جلوگیری از لکه بینی نیست؟ پس چرا بعضی ها میگن از وقتی این قرص و خوردن دچار لکه بینی شدن...خواهش میکنم جوابمو بدید

سلام خسته نباشید
سپاس فراوان بابت اینکه به سوالات پاسخ میدید

من پریود نامنظم دارم ودکترم واسه من قرص متفورمین و مدروفم تجویز کرده از شب ۱۶ پریودی ،شبی دوتا،تا ده شب
و الان پریود هستم
اگر خدا بخواد میخوام واسه بارداری اقدام کنم این ماه!
ولی نمیدونم که دوره بعد قرصاهامو باید بخورم یا نه
اگه بار بشم و متوجه نشم چی؟
چون میگن تا پریود بعدی باید صبر کنی که ببینی بارداری یا نه!
در صورتی که من تا قرص نخورم پریود نمیشم
شهرستانم زندگی میکنم و متاسفانه دکترم خیلی دوره که برم پیشش توروخدا بهم بگید چیکار کنم

ممنون میشم اگر جوابمو بدید خیلی استرس دارم
[float=left][/float]

سلام تشخیص با درمانگر بالینی ست
اما خیر در پنین مواردی که سیکل تا این حد به دارو نیاز دارد مصرفش توصیه می شود
و شما حدودا تا پیش از لانه گزینی بارداری احتمالی مصرف را قطع کرده اید
البته 15 تا 25 ام اغلب تجویز می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من باید بعد۱۵روز ازپریودشدنم مصرف قرص پروکسی روشروع میکردم..اشتباهی یدونه بعد پاک شدنم خوردم.الان بعد یک هفته دوباره خونریزی کردم..و تاریخ درسته مصرف قرصم ازامشب بوده.الان که من خونریزی دارم میتونم مصررف قرص روشروع کنم یانه؟؟

سلام خسته نباشید.من حدودیکسال و نیم برای بارداری تلاش کردم و نشدتااینکه ب پزشک متخصص مراجعه کردم.ایشون پرسیدن لک بینی ناشی از عفونت دارم یا ن ک گفتم بله.یک ورق ده تایی قرص مدروکسی پروژسترون،داکسی سایکلین و نیزوپرد تجویزکردن.پرسیدن اخرین روزپریودم کی بودچون فراموشم شده بودگفتم سه روز پیش.گفتن ازهفته بعدپروژسترون رومصرف کنم شبی یکی.بعدایادم اومددقیقایک هفته پیش بوده،ب همین دلیل ازروز دهم عادت شروع کردم تادیشب ک ۱۵م بود و۱۹م تموم میشه.ایاطریقه مصرفم اشتباه بوده؟ممکنه اقدام ب بارداریم بی نتیجه بوده باشه؟مصرف روقطع کنم؟

سلام من این ماه میخوام ای وی اف کنم ...دکتر غیر از قرص های تحریک تخمدان 40 تا قرص مدروکسی 50 داده گفته شبی 4 تا به مدت 10 شب بخور از روز دوازدهم خوردم و امروز تمام شدن ولی من روز 22 سیکل قاعدگی ام هستش.... با اینکه من قاعدگی خیلی منظمی دارم ... درست سر 25 ام پریود میشم.... اما اکه از امروز قطع کنم پریودی اتفاق می افتد کاملا مشخص است آیا من میتوانم سه شب دیگه نیز همین قرص را بخورم که برای دوشنبه یا سه شنبه پریودی ام اتفاق بیفتد چون روزهای پیش رو روزهای قمر در عقرب است و واقعا نمیخوام تو این روزها شروع چنین کاری باشم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 33 مهمان