Re: لکه بینی قهوه ای رنگ

باسلام.ازتون عاجزانه ملتمس هستم ک جوابمو خیلی زود بدین.من ماه قبل یعنی هشت روز بعد از قطع پریود نزدیکی ب قصد بارداری داشتم فقط یکدفعه اقدام کردم دفه دوم در ۱۴ روز بعد از قطع پریود.دوره های پریودم در سه ماه اخیر سی و یک روزه بوده و پریودهام شش تا هفت روز طول میکشه..قبل از اقدام ب بارداری و حتی قبل از ازدواج قبل از پریودهام لکه های قهوه ای رو لباس زیرم داشتم و بعضی مواقع اول ادرارم قهوه ای بود..که یکی دو روز اینطور بودم تا خون پریودی شروع میشد..الان دوره ام ۳۵ روزه است یعنی حدود چهار پنج روز از موعد پریودم گذشته (هیچ موقع در این تاریخ پریود نمیشدم همیشه سروقت بودم نهایت یک روز)و فقط مقدار کمی ترشح قهوه ای دارم که به لباس زیرم نیست فقط موقعی ک دستمال میکشم سا با پنبه اول واژن میزنم..بعد از نزدیکی حالت خاصی نداشتم و فقط پاهام خیلی سرد میشه و مقداری سرگیجه دارم.حالا نمیدونم شاید ب خاطر استرس باشه.چون اصلا دوست ندارم که حامله نشده باشم.حالا بهم بگین نظرتون چیه..درضمن امروز صبح هم از بی بی چکی که باید قطره ای ادرار روش بریزیم استفاده کردم و تست منفی بود.دور نافم هم در روز گاهی مواقع درد میگیره.خیلی ممنون میشم اگر نظرتون رو بفرمایید ک ایا ممکنه باردار باشم یا خیر

سلام
عزیزم زیر1 هفته احتمال منفی کاذب هست
با توجه به بی سابقه بودن تاخیر، بعد از 1 هفته تست دهیدو اگر منفی بود مراجعه کنید تا با آمپول پروژسترون کمک شود پریود شوید
اگر باردار هم باشید آمپولش ضرری ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام ، خیلی خوشحالم که اینجا اینقدر فضا خوبه و برای مادران پر استرس وقت می گذارید و کمکشون می کنید،
من 27 آبان اولین روز آخرین پریودم بوده ، چند ماهی بود که سیکلم از 28 روز به 26 روز تغییر کرده بود.
21 آذر لک بینی مختصری داشتم که فکر کردم ممکنه مربوط به پریود باشه ولی قطع شد
23 آذر خیلی الکی بی بی چک گذاشتم و مثبت بود !
25 آذر آزمایش دادم مثبت بود با بتای 123
یکی دو روز بعد در جریان کارهای منزل کمر درد شدیدی گرفتم و لک قهوه ای روشن ، سریع سیکلوژست 400 واژینال گذاشتم و استراحت کردم ، قطع شد ، تا اینکه دکتر آزمایشهای اولیه را برام نوشت
6 دی فاصله کوتاه منزل تا ازمایشگاه را رفتم و برگشتم و بعد اون لکه بینی شروع شد ظرف 7 ام و 8 ام سیاه رنگ شد و امروز 9 دی تقریبا گرم و شبیه رنگ خون خیلی پررنگ بود
ظرف این سه روز شیاف را دو بار در شبانه روز و از مقعد استفاده کردم تا موقعی که خوابیدم چیزیم نیست ولی به محض بلند شدن کمردرد شدیدی میگیرم دردش شبیه کسانیه که سیاتیک دارن و از مهره هام به سمت بالای باسن و توی پاهایم میکشه ، پاک گیج شدم !!!!
دکتر 16 دی (7 هفته) سونو ی واژینال نوشته ، حالا سوالاتم :
شرایط من شرایط سقط هست؟
لازمه به بیمارستان مراجعه کنم ؟
در همین شرایط استراحت بمونم تا تاریخ سونو؟
سونوی واژینال تو این شرایط خطر نداره ؟
دفعات مصرف شیاف را میشه بیشتر کرد ؟
از اطلال کلام عذر خواهی میکنم ، بی صبرانه منتظر پاسخ شما هستم

سلام
تشخیص با درمانگر بالینی شماست اما اغلب همان هر 12 ساعت شیاف توصیه می شود و استراحت
تا زمان سونو
واژینال هم مشکلی ندارد
اگر فاصله ی 72 ساعت بتا تکرار شده بود از وضعیت رشد بارداری در آژمایش مطلع می شدیم و ...
در هر صورت مجبوریم تا سونو صبر کنیم(البته الان هم اگر سونو دهید باید جنین و ... در ساک در رحم دیده شود)
كارشناس مامايي فيروز

سلام و خسته نباشید من هفته دوازدهم بارداری هستم و تا الان سه بار لکه بینی رو تجربه کردم و هردفعه با استراحت بهتر شد
دیروز با درد و سفط شدن زیر شکم از تخت بلند شدم و وقتی رفتم دستشویی و از دستمال استفاده کردم لکه ی قرمز رنگ روشن مثل اب خون رو دستمال دیدم بعد از اون رفتم اورژانس که گفتن سونوی قبلیت خوب بوده و معاینه نکردن و فقط گفتن برو خونه استراحت کن تا خوب بشه
البته من یکشنبه رفتم سونوی معمولی و همه چیز تقریبا نرمال بود اندازه بچه ۱۱ هفته و سه روز بود و قلبش میزد و اندازه سرویکس هم ۴۷ میلی بود و اورژانس هم به همون سونو قبل استناد کرد و دیگه سونو نکرد
الان از دیروز لک بینی من عوض شره رنگش و قهوه ای شده میخواستم ببینم جای نگرانی هست یا نه؟؟البتع من تو لگنم موقعی که زیاد راه برم درد حس میکنم ولی تو اینترنت دیدم نوشته بود برای اینه که هورمون های بارداری ترشح میشه و درد طبیعیه
خواستم ببینم الان که درد ندارم و خونریزی کمتر شده و قهوه ای رنگ شده احتمال داره بچه سقط شده باشه؟؟یا اصلا این لک بینی ها طبیعی هست یا نه؟؟
در ضمن من شیاف فرتیژست هم استفاده میکنم هر ۱۲ ساعت و حتی هفته پیش هم ایزوپرین مصرف کردم و بعد کم کم قطعش کردم به دستور دکترم

murex_top1@yahoo.com نوشته شده:سلام و خسته نباشید من هفته دوازدهم بارداری هستم و تا الان سه بار لکه بینی رو تجربه کردم و هردفعه با استراحت بهتر شد
دیروز با درد و سفط شدن زیر شکم از تخت بلند شدم و وقتی رفتم دستشویی و از دستمال استفاده کردم لکه ی قرمز رنگ روشن مثل اب خون رو دستمال دیدم بعد از اون رفتم اورژانس که گفتن سونوی قبلیت خوب بوده و معاینه نکردن و فقط گفتن برو خونه استراحت کن تا خوب بشه
البته من یکشنبه رفتم سونوی معمولی و همه چیز تقریبا نرمال بود اندازه بچه ۱۱ هفته و سه روز بود و قلبش میزد و اندازه سرویکس هم ۴۷ میلی بود و اورژانس هم به همون سونو قبل استناد کرد و دیگه سونو نکرد
الان از دیروز لک بینی من عوض شره رنگش و قهوه ای شده میخواستم ببینم جای نگرانی هست یا نه؟؟البتع من تو لگنم موقعی که زیاد راه برم درد حس میکنم ولی تو اینترنت دیدم نوشته بود برای اینه که هورمون های بارداری ترشح میشه و درد طبیعیه
خواستم ببینم الان که درد ندارم و خونریزی کمتر شده و قهوه ای رنگ شده احتمال داره بچه سقط شده باشه؟؟یا اصلا این لک بینی ها طبیعی هست یا نه؟؟
در ضمن من شیاف فرتیژست هم استفاده میکنم هر ۱۲ ساعت و حتی هفته پیش هم ایزوپرین مصرف کردم و بعد کم کم قطعش کردم به دستور دکترم
سلام
نه عزیزم احتمالی که از نظر علمی مطرح می شود این است که :
لکه بینی در حال برطرف شدن است و با استراحت و ادامه مصرف شیاف کمک کنید تا تکرار نشود.
تشخیص همیشه با درمانگر بالینی! حاذق است.
شاد و سلامت باشید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام.من هفته ی 6بارداریم دوروز پشت سرهمه لکه بینی همراه درد شکم وکمرداشتم پساز مراجعه به پزشکم وانجام سونو واژینال گفتن هماتوم دیده میشه امپول پروژسترون دوبار درروز وچک بتا هردوروز نوشتن خدارو شکر لکه بینی ودردهام خیلی بهترشده ولی باز نگرانم که دوباره تکرار نشه ویا اینکه هماتوم رو قلب جنین تأثیرنذاره.لطفآ راهنماییم کنید.

سلام.خسته نباشید.ممنون میشم پاسخ من را هم بدهید.الان من ۱۴ هفته و ۶ روزم هست،یکبار در هفته ۱۱ام خیلییی کم و نامحسوس لک دیدم،سه شب شیاف گذاشتم.تا سه روز پیش که در حدود ۳-۴ قطره قهوه ای رنگ بود،که همون شب شیاف گذاشتم و استراحت مطلق،فرداش ۱-۲ قطره و روز بعد خیلی کم در حد ترشحات عادی یکم تیره تر(۲-۳ قطره).شیاف رو ادامه دادم و استراحت.درد اصلا نداشتم.فقط بار اول یکم حس پریود داشتم،درد نبود، فقط حس.نگران کننده نیست؟دلیلش چی هست؟سونو بدم؟تا الان ۴ بار دادم،نمی خوام تا جاییکه مجبور نباشم دوباره سونو بدم.۳ هفته دیگه سونو غربال دوم دارم.ممنونم

سلام
لکه بینی. درد زیر شکم و کمر درددارم
صبح تا شب فروشگاه هستم.
جلو گیری ندارم
احتمال بارداری وجود داره ایا⁉

چون پرودم نا منظم هستن و وقتی
متفرومین مصرف میکنم منظم میشه ولی الان 1 ماه مصرف نمیکنم و از وقت پریودمم 1 هفته تقریبا گذشته

سلام
من ۲۶ ساله هستم بارداری اولم هست...اولین روز اخرین پریودیم ۷ آذر بوده ...۲۶ د ی تاریخ اولین سونو من بود...کاملا سالم و بدون ایراد بود...ولی همون روز ترشح قهوه ای داشتم بدون درد .....دو روز بعد قطع شد ولی روز چهارم بازم برگشت ..البته صبح روز چهارم من به صورت نا خواسته در خواب دچار ارگاسم شدم ....احساس انقباض داشتم ....میخوام بدونم نگران کننده اس....البته دکترم گفت به دلیل وزن پایینم نباید پیاده روی میکردم....
ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال پست

بازگشت به “خون ریزی یا لکه بینی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان