Re: آزمایشات قبل از بارداری(cmv igg)

سلام ممنون از پاسخگویی تون. ببخشید بررسی بیشتر یعنی آزمایش مجدد انجام بشه؟؟؟ من ضعف و اسپاسم در عضلات کمر و پا دارم و بخاطر همین به دکتر مراجعه کردم. بنظر شما ممکنه علائم من بخاطر همین فاکتور آبله مرغان باشه یا اینکه ربطی نداره؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:سایتومگال منفی است خداروشکر
آبله مرغان یا زونا در محدوده ی مرزی بوده و ...نباز است بررسی بیشتر انجام شود
ممنون از پاسخگویی تون. ببخشید بررسی بیشتر یعنی آزمایش مجدد انجام بشه؟؟؟ من ضعف و اسپاسم در عضلات کمر و پا دارم و بخاطر همین به دکتر مراجعه کردم. بنظر شما ممکنه علائم من بخاطر همین فاکتور آبله مرغان باشه یا اینکه ربطی نداره؟؟

Jessica نوشته شده:سلام ممنون از پاسخگویی تون. ببخشید بررسی بیشتر یعنی آزمایش مجدد انجام بشه؟؟؟ من ضعف و اسپاسم در عضلات کمر و پا دارم و بخاطر همین به دکتر مراجعه کردم. بنظر شما ممکنه علائم من بخاطر همین فاکتور آبله مرغان باشه یا اینکه ربطی نداره؟؟
بله عزیزم
تکرار آزمایش توصیه می شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام. من حدود 11 ماه پیش بارداری خارج از رحم داشتم و به صورت اورژانسی و از طریق لاپروسکوپی عمل شدم. 4 ماه است که اقدام به بارداری مجدد کرده ام و هنوز بارداری اتفاق نیفتاده است. دکترم مجددا یک سری آزمایش تجویز کردند. عدد تست CMV antibody (igG) CLIA: Over 500.0 است. این یعنی اینکه من مجددا درگیر عفونت شدم؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان