Re: زمان تخمک گذاری

باسلام وخسته نباشید خدمت شما کارشناس عزیزم
همونطور که قبلا بهتون گفتم همیشه سیکلام منظم بود 5ماهه عروسی کردم وبه طورجدی از برج 8 تا الان اقدام کردم واسه بارداری یعنی قبلش هم جلوگیری نداشتیم ولی به طور جدی از برج 8 رفتم چکاب کردم که خداروشکر همه چی خوب بود حتی خودشماهم نظرتون خوب بودتواین چندماهه روز پریودم مثلا از بیستم اومدبیست وسوم وازبیست وسوم هم شدبیست وپنجم. که دکترم گفتن چون تواقدامی طبیعیه ولی ماه گذشته 11روز ازم گذشت طوری که گفتم باردارم ولی خب اخرش پریود شدم ودوباره این ماه هم اقدام کردیم درست از روز 12پریودم درد زیرشکم داشتم ترشح سفیدچسبناک که فکر کنم علایم تخمک گذاری بود وتواین روزا تقریبا از دهم پریودم تا امروز که16 پریودمه اقدام داشتیم ولی امروز صبح حدودای 4تا 6 صبح وحتب بعدش دمای بدنم خیلی بالا بود که انگار تب داشتم. این یعنی تخمک گذاریم انجام شده یا میخادبشه؟ منوشوهرم امشب هم اقدام داشتیم دکترم گفتن تا روز 18 پریودی میشه کمی راهنماییم کنید ایا این ماه نتیجه میگیرم ؟درد زیرشکمم. علایم تخمک.گذاری بوده ؟دمای بدنم.که بالا بره یعنی هنوز میتونم اقدام.کنم یا نه تخمک گذاری تمام شده ؟ ممنونم بابت جواب دهی خوبتون عزیزم

دقیق فقط با سونوگرافی ست(حدود روز 10 سیکل بدهید) واژینال و در مرکزی دقیق.
حدودی: از 13 تا 16 سیکل
یعنی اقدام از 11 تا 17 ام سیکل داشته باشید( یک شب در میان)
اما کلا اگر منعی ندارید یک شب در میان در کل اقدام داشته باشید چون ما نمی توانیم قطعی بگوییم همیشه برای شما در همین بازه زمانی ست.
كارشناس مامايي فيروز

Mahtaban نوشته شده:باسلام وخسته نباشید خدمت شما کارشناس عزیزم
همونطور که قبلا بهتون گفتم همیشه سیکلام منظم بود 5ماهه عروسی کردم وبه طورجدی از برج 8 تا الان اقدام کردم واسه بارداری یعنی قبلش هم جلوگیری نداشتیم ولی به طور جدی از برج 8 رفتم چکاب کردم که خداروشکر همه چی خوب بود حتی خودشماهم نظرتون خوب بودتواین چندماهه روز پریودم مثلا از بیستم اومدبیست وسوم وازبیست وسوم هم شدبیست وپنجم. که دکترم گفتن چون تواقدامی طبیعیه ولی ماه گذشته 11روز ازم گذشت طوری که گفتم باردارم ولی خب اخرش پریود شدم ودوباره این ماه هم اقدام کردیم درست از روز 12پریودم درد زیرشکم داشتم ترشح سفیدچسبناک که فکر کنم علایم تخمک گذاری بود وتواین روزا تقریبا از دهم پریودم تا امروز که16 پریودمه اقدام داشتیم ولی امروز صبح حدودای 4تا 6 صبح وحتب بعدش دمای بدنم خیلی بالا بود که انگار تب داشتم. این یعنی تخمک گذاریم انجام شده یا میخادبشه؟ منوشوهرم امشب هم اقدام داشتیم دکترم گفتن تا روز 18 پریودی میشه کمی راهنماییم کنید ایا این ماه نتیجه میگیرم ؟درد زیرشکمم. علایم تخمک.گذاری بوده ؟دمای بدنم.که بالا بره یعنی هنوز میتونم اقدام.کنم یا نه تخمک گذاری تمام شده ؟ ممنونم بابت جواب دهی خوبتون عزیزم
اگر قصد بارداری تون جدی ست کلا بدون در نظر گرفتن علائم و ... یک شب در میان اقدام داشته باشید تا زودتر نتیجه بگیرید.
چون علائم با برخی موارد دیگر نیز مشترک هستند و در نتیجه کمک شان احتمالی ست و قطعی نیست.
افزایش دمای بدن هم اگر ثانویه به تخمک گذاری باشد نشان از تخمک گذاری که انجام شده و تمام شده می دهد یعنی روشی گذشته نگر است و برای اقدام به کار نمی آید.مثلا روز 14 یا 15 شما رخ داده.
البته بازهم تاکید می کند این علائم دمای بدن و درد یکطرفه و ... 100% ای اصلا نیستند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 23 مهمان