Re: بارداری پوچ

سلام ممنون از سایت خوبتون که آدمو از نگرانی در میاره لطفا جواب سوال منم بدین ممنون
من شروع آخرین پریودم 14 آذر بوده امروز رفتم سونوگرافی 4 هفته و 5 روز نشون داده در حالی که باید 6 هفته و 4 روز باشه بدون fp
اولین بارداریم پوچ بوده الانم یه بچه 1 سال و 10 ماه دارم که هنوز بهش شیر میدم دکتر برام شیاف پروژسترون نوشت و قرص ASAخیلی نگرانم لطفا جواب بدین

با سلام و وقت بخیر
من سه ماه باردار بودم که از اول خیلی درد های شکم و زیر شکم داشتم سه هفتگی که سنو دادم مشخص کرد که یک کیست داشتم که پاره شده و خونریزی داخلی کرده و یکی دیگه کیست دارم در تخمدان سمت راست. در پنج هفته که کجدد سنو دادم قلب بچه تشکیل شد ه بود و همه چیز خوب بود ولی همچنان درد داشتم. دکتر گفتن که تا چهار ماه باید صبر کنی اگه کیست آب نشد اون موقع دارو بهت میدم اما متوجه شدم جنین بعد از تشکیل قبل در هشت هفته از بین رفته است و من در سه ماهگی گورتاژ کردم و حدود یک ماهه جنین مرده در شکمم بود. بعد از گورتاژ خیلی درد دلم کم شد اما بازم هم درد دارم سمت راست شکمم و زیر شکم سمت چپ درد داره و خیلی تیر میکشن . امکانش هست که باز هم کیست داشته باشم. سنوگرافی که در سه ماهگی قبل سقط دادم نوشته که تخمدان ها نرمال و فاقد توده فضا گیر است .. و اسمس از کیست ننوشته است. و بعد از سقط هشت روز خونریزی داشتم و تا بیست روز هم لکه بینی داشتم الان دو روزه که کامل پاک شدم. میخواستم بدونم پریودی من چطور میشود نباید پریود بشم الان یا زوده. ممنون میشم زود پاسخ بدین. بسیار سپاسگزارم

Mamyaser نوشته شده:سلام ممنون از سایت خوبتون که آدمو از نگرانی در میاره لطفا جواب سوال منم بدین ممنون
من شروع آخرین پریودم 14 آذر بوده امروز رفتم سونوگرافی 4 هفته و 5 روز نشون داده در حالی که باید 6 هفته و 4 روز باشه بدون fp
اولین بارداریم پوچ بوده الانم یه بچه 1 سال و 10 ماه دارم که هنوز بهش شیر میدم دکتر برام شیاف پروژسترون نوشت و قرص ASAخیلی نگرانم لطفا جواب بدین
سلام عزیزم
اگر بتا تون به محض تاخیر یا 3 روز پس از آن مثبت شده بوده : بله کمی احتمال پوچ هست اما بازهم تا سونوی بعدی موید نباشد، تشخیص قطعی نمی گذاریم
اگر بتا تون دیر مثبت شده، احتمال عادی بودن بارداری و دیر تر بودن لقاح و دیرتر شروع شدن بارداری هست . و در این صورت کمی مطمئن تر هستیم
كارشناس مامايي فيروز

911111402 نوشته شده:با سلام و وقت بخیر
من سه ماه باردار بودم که از اول خیلی درد های شکم و زیر شکم داشتم سه هفتگی که سنو دادم مشخص کرد که یک کیست داشتم که پاره شده و خونریزی داخلی کرده و یکی دیگه کیست دارم در تخمدان سمت راست. در پنج هفته که کجدد سنو دادم قلب بچه تشکیل شد ه بود و همه چیز خوب بود ولی همچنان درد داشتم. دکتر گفتن که تا چهار ماه باید صبر کنی اگه کیست آب نشد اون موقع دارو بهت میدم اما متوجه شدم جنین بعد از تشکیل قبل در هشت هفته از بین رفته است و من در سه ماهگی گورتاژ کردم و حدود یک ماهه جنین مرده در شکمم بود. بعد از گورتاژ خیلی درد دلم کم شد اما بازم هم درد دارم سمت راست شکمم و زیر شکم سمت چپ درد داره و خیلی تیر میکشن . امکانش هست که باز هم کیست داشته باشم. سنوگرافی که در سه ماهگی قبل سقط دادم نوشته که تخمدان ها نرمال و فاقد توده فضا گیر است .. و اسمس از کیست ننوشته است. و بعد از سقط هشت روز خونریزی داشتم و تا بیست روز هم لکه بینی داشتم الان دو روزه که کامل پاک شدم. میخواستم بدونم پریودی من چطور میشود نباید پریود بشم الان یا زوده. ممنون میشم زود پاسخ بدین. بسیار سپاسگزارم
سلام عزیزم ممکنه تا 4-6 هفته بعد از سقط اولین پریودتون عقب بیافتد.
برای اطمینان از نبود کیست باید سونو در مرکزی دقیق داشته باشید
قرص آهن فراموش نشود
تا 3 ماه پیشگیری حداقل فراموش نشود
در صورت داشتن علائم عفونت نظیر ترشحات عفونی و تب سریعا مراجعه داشته باشید
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
Mamyaser نوشته شده:سلام ممنون از سایت خوبتون که آدمو از نگرانی در میاره لطفا جواب سوال منم بدین ممنون
سلام عزیزم
اگر بتا تون به محض تاخیر یا 3 روز پس از آن مثبت شده بوده : بله کمی احتمال پوچ هست اما بازهم تا سونوی بعدی موید نباشد، تشخیص قطعی نمی گذاریم
اگر بتا تون دیر مثبت شده، احتمال عادی بودن بارداری و دیر تر بودن لقاح و دیرتر شروع شدن بارداری هست . و در این صورت کمی مطمئن تر هستیم
با سلامی دوباره
من پریود منظمی نداشتم 14 آذر شروع پریودم بود واسه همین هنوز منتظر بودم پریود شما 22 دی بدنم کهیر زد رفتم دکتر برای اینکه برام دارو بده آزم آزمایش بارداری گرفت که مثبت شد

با سلام و خسته نباشی ب شما ک اینقد با صبر و حوصله جواب سوالا رو میدین...ممنون میشم جواب سوال منم بدین...من موعد پریودم ۲۷بهمن ماه بود ک دو روز قبلش بی بی چک زدم مثبت شد بلافاصله آز بتا دادم ک ۲۷بود...بعد از پنج روز ک دوباره آز بتا دادم عدد بتام ۲۵شده بود...ب دکتر زنان ک مراجعه کردم واسم بازم آز بتا نوشت ک بعد از ۷روز از آزمایش اولیه ک ۲۷ بود عددش ب ۱۲ رسیده بود...واسم قرص نوشت ک بعد از ۴روز خونریزی ...دیگه دو روز لکه بینی بود و تمام شد..دیگه من سونو و آزمایش بتا ندادم...سوال اولم اینه ک ممکنه بقایایی از جنین مونده باشه با توجه ب اینکه خیلی کوچیک بوده چون دکترم واسم سونو ننوشت و گفت ی مشکل کروموزمی بوده و ممکنه واسه خیلیا پیش بیاد؟؟سوال بعدیم اینه ک‌ میتونم بعد از یه دوره پریودی بازم اقدام ب بارداری کنم..؟؟چ چیزایی بخورم ک رحمم آماده واسه بارداری بشه..خیلی ممنونم از وقتی ک میزارید و جواب سوالاتمو میدین

سلام عزیزم
چون خیلی زود سقط انجام شده و ... ممکن است 1 سیکل هم برای انتظار کافی باشد و سپس اقدام کنید(یعنی یک پریود عادی داشته باشید و سپس اقدام کنید)
البته تشخیص با درمانگر بالینی شماست
یک سونو جهت چک تخلیه کامل رحم و کلا بررسی رحم به نظرم توصیه می شود
كارشناس مامايي فيروز

من اولین روز اخرین پریودم ۱۸ اسفند بود
۲۳ فروردین بتا دارم ۹۹ بود
شک کردن به حاملگی خارج رحمی
بعددوباره ۳۰ فروردین تست بتا دادم شده بود ۴۰۵
دو روز بعدش دادم شد ۷۵۰
مجددا دو روز بعدش شد ۱۴۵۰
اول شک کردن به خارج رحمی ولی بعد گفتن یه ساک ۳ میلیمتری میبینن
توی این مدت دوتا سونو به فاصله ی یک هفته انجام دادم و اندازه ساکم از ۳ میل شده ۳/۸میل توی سونو زده ۵هفته ی ویک روز
۱۸ اردیبهشت یعنی امروز مجدد رفتم سونو یه جای دقیق تر رفتم گفت یه ساک ۹ میلی متری دیده میشه و سنش حدود ۵ هفته.
میشه لطفا راهنماییم کنید از زمان پریودم تا الان ۸هفته گذشته
من پلی کیستیک هم هستم اما پریودام منظمه

سلام
با توجه به زمان مثبت شدن بی بی چکتون، پس لقاح خیلی دیر نبوده و تقریبا به موقع بوده
پس سن بارداری از همان اولین روز آخرین قاعدگی حساب می شود
یعنی 18 اسفند.
پس 8 هفته بوده اید در زمان سونو و باید جنین و قلب رویت میشده
پس اگر سونوی دیگری با اختلاف 1 هفته از قلبی همچنان بدون قلب باشد تشخیص قطعی می شود عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من به خاطر حاملگي ناقص و تشكيل نشدن قلب جنين در تاريخ ١٧ فروردين كورتاژ انجام دادم بعد از كورتاژ حدود ٢هفته خونريزي و لكه بيني داشتم و بعد از آن تا به امروز كه ٨ خرداد هست پريود نشده ام آيا نرمال هست يا بايد پيگيري كنم؟
ارسال پست

بازگشت به “حاملگی پوچ ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان