لکه بینی شروع پریودی است؟

با سلام و خسته نباشید.من 29 سال سن دارم.همیشه پریودی هام با 2 یا 3 روز لکه بینی شروع میشه .یعنی روز اول یه کم لکه بینی روز دوم بیشتر و از روز سوم به بعد خونریزی شروع میشه(لکه بینی و خونریزی پشت سر هم).گاهی اوقات پریودی 6 روز طول میکشه گاهی وقتا 8-9 روز.حالا میخوام بدونم من روز اول پریودیم رو روز اول لکه بینی حساب کنم ؟ چون در تشخیص روز تخمک گذاری مشکل دارم میشه شما راهنمایی کنید. تاریخ پریودی های من به شرح زیره:(تاریخ اولین لکه بینی و به دنبالش شروع خونریزی)
14 فروردین-12 اردیبهشت-12 خرداد-10 تیر-5 مرداد-6 شهریور-5 مهر-5 آبان-9آذر-6 دی-6 بهمن-8 اسفند

من از آبان ماه برای بچه دار شدن اقدام کردم که هنوز موفق نشدم.میشه بگید سیکل من چند روزه هست؟تخمک گذاری روز چندمه؟شانس بارداری چه روزی بیشتره؟

در ضمن من معاینه داخلی و سونوگرافی داخلی انجام دادم و مشکلی نداشتم!

سلام
دوست عزیز! از آشنایی با شما خوشبختم!
در مورد شما:همان اولین روز لکه بینی روز اول قاعدگی شما محسوب می شود و سیکلهای شما:
مبین 27 تا 34 روز متغیر بوده اما میانیگن 30 روزه است با یان حال ما برای اینکه تخمک گذاری را از دست ندیهم باید کل این بازه را در نظر بگیریم:
یعنی تخمک گذاری از 13 تا 20 سیکل امکان دارد اتفاق بیافتد که البته این امکان حول و حوش روزهای 14تا 17 سیکل بیشتر است .
نزدیک به قصد بارداری هم باید در 2 روز پیش از تخمک گذاری و روز تخمک گذاری رخ دهد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: لکه بینی شروع پریودی است؟

سلام من 29 سالمه و یه پسردو ساله دارم که دقیقا نه ماه بعد زایمان پریودی من شروع شد ولی هنوز که هنوزه من درگیرم
قبل از بارداری همیشه دوروز اول لکه بینی داستم
اما الان تا چهارروز لکه بینی دارم تازه ازروز چهارم به بعد شروع میشه و تاده روز ادامه داره
دکتر رفتم معاینه داخلی و سونو داخلی انجام داد اول گفت داخل رحمت یه چیزی مشکدک به ساک حاملگی دیده میشه ازمایش دادم منفی بود و دکتر گفت اختمالا پولیپ هستش (3 میلیمتری) ولی دارویی برای پولیپ تجویز نکزدن برای تنظیم پریودی قرص جلوگیری دادن که من از روز. اول. لکه بینی دارم میخورم دوسه روز اول لکه بینی دلشتم انا حالا یک هفته میشه کلا لکه بینی هم قطع شده و پریود نشدم
خیلب نگرانم کمکم کنید

سلام
دوست عزیزم
اگر با از باردار نبودن صد درصد مطمئن باشید که هیچ اگر نه باید آزمایش بتا دهید. چراکه زمانی که ساک (به فرض که باشد) دیده می شود ؛ حتما بتا مثبت بوده است. در صورت منفی بودن برای تنظیم قاعدگی 1 کار و برای بررسی پولیپ و این که نیاز به پیگیری کلا دارد یا فاقد اهمیت است؛ نظر متخصص دیگری را با مراجعه بالینی بگیرید.
اما برای تنظیم : اگر قصد پیشگیری دارید ؛ بله قرصهای ترکیبی هم منظم می کنند و هم اثر پیشگیری دارند. و البته در صورت اطمینان کامل از عدم بارداری ، مصرفش شروع می شود.
اثرش را هم از نظر تنظیم و حذف لکه بینی های غیر طبیعی ممکن است در ماه اول هنوز نگذارد اما باید منظم مصرف شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام من 26 شهریور لکه بینی داشتم ولی 28 پریود شدم 8مهر و 11مهر اقدام به بارداری کردم از 24 مهر تا امروز که 27 مهر هست دوبار لکه بینی کم داشتم آیا احتمال بارداری با توجه به اینه قبلا جلوگیری طبیعی میکردم وجود داره؟
ضمنا هنوز آزمایش ندادم

با سلام,من همیشه پریودام منظمن و یک روز لکه بینی قهوه ای دارم و روز بعدش خونریزی.این ماه باید از روز سوم قرص بخورم,از دیروز ظهر لکه های قهوه ای دیدم,و امروز صبح خونریزی واضح.روز سوم سیکل من فرداس یا پس فردا?ممنونم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان