Re: كمپين شاد "ما بچه مي خوايم"

زینب ۲۶ سالمه.
از خدا یه دوقلوی سالم و صالح میخوام پسر و دختر باشه بهترههههه.. یکسال اقدام میکنم . ولی نمیدونم چرا تا حالا نرفتم دکتر...
یک عالمه انرژی مثبت برای باردار شدن همتون و وضع حملی با سلامتی براتون فرستادم. الهی همتون طعم مادرشدن بچشید هرچقدر دلتون میخواد . امروز به تاریخ ۹۶.۵.۲۵ دخترعموی همسرم بعد ده سال باردار شدههه خیلی خوشحالم خیلی براش دعا میکردم.
”تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز“

مینا جان .توکل کن برخدا. خودش موقعش میدونه و بهت بچه میده. کاری به حرف بقیه نداشته باش. کسی هم فخر فروشی کرد بگو خداروشکر که شما زودتر طعم مادرشدن میچشی. ... منم الان تقریبا اطرافیان یدفه باردار شدن ولی من که یکیاله اقدام کردم نشده. امید دارم ک حتما میشه . جالبه دوتا خواهرام الان باردارن و با اقدام اول شدن. فقط خدارو شکر کردم براشون
”تو نیکی میکن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز“

سلام پریسا هستم 26 ساله. منم ده ماهه اقدام میکنم برای بارداری ولی نتیجه نگرفتم. به حق این شب عید قربان ان شاءالله به همتون نی نی سالم و صالح بده ان شاءالله. برای منم دعا کنید چون من مامان ندارم که باهاش درددل کنم خیلی دلم گرفته و تنهام برام کنید منم زودتر مامان بشم.منم برای شماها دعا میکنم.
توکل بر خدا
خدایا به همه ی منتظرا نی نی سالم و صالح بده به منم بده. الهی آمین

سلام بچه ها خوبید من آرا هستم دلم خیلی دوقلو میخواد چه کنم ؟...
4ساله ازدواج کردم 24سالمه چندروز دیگه اقدام میکنم همه چیم نرمال بود فقط کمی عفونت پنیری شکل دارم ...ارثی دوقلویی ندارم .....چه جورمیشهدوقلو باردارشد :-(
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان