زمان انجام ازمایش بتا

باسلام.
میخواستم بدونم بهترین زمان برای ازمایش خون بارداری(ازمایش بتا)چه وقتیه؟امروز 31سیکلم هست.دوره های من تقریبا منظمه.از26روزکمتر واز 30-31 روز بیشتر نمیشه.در 5 دوره اخیر یا28روزه بوده یا29روزه.کیت تخمک گذاری روز 15 دوخط پررنگ داشت.منوهمسرم در روزهای 14و16 سیکل نزدیکی داشتیم.به نظر شما ازمایش خون یا بیبی چک را کی انجام دهم؟ضمن اینکه باتوجه به راهنمایی شما احتمالا دچار عفونت هم هستم(فکر کنم قارچی باشه چون اول نزدیکی سوزش دارم-کمی خارش-ترشحاتم خیلی کم شده ولی غلیظ و شیری رنگه) یکشنبه وقته دکتر دارم. میخوام از نظر بارداری وداروهایی که میدهد مطمئن باشم.اگه حامله ام این عفونت خطرناک نیست؟چکار کنم؟چقدر صبرکنم؟اگه پیش یک ماما بروم میتونه کمکم کنه؟

سلام! دوست عزیزم صبر کنید و اگر 2تا 3 روز تاخیر قاعدگی داشتید سپس آزمایش بدهید و در صورت مثبت بودن به پزشک با ماما مراجعه کنید و در صورت وجود عفونت درمان دریافت کنید. نگران هم نباشید به سادگی درمان صورت می گیرد.
اگر هم قاعدگی رخ داد که پس از ان برای درمان مراجعه کنید.
به امید خبر خوش باردرای شما
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیز سلام. 5شنبه که روز 32سیکلم بود ازمایش بتا دادم که مثبت بود وتیترش هم 500 بود.الان هم خوشحالم وهم کمی نگران.نمیدونم به خاطر دارید یانه درباره دردهای مبهمی که زیر شکم سمت راست دارم برایتان گفته بودم.از ماه قبل داشتم البته در مراجعه به پزشک روز10 سیکلم یادم رفت که بگم هرچند سونو واژینال روز قبلش هم مورد غیرعادی نشون نداد. منم باوجوداینکه گاهی (به طور تقریبی هفتای 3-4 بار )داشتم بی خیال شدم .ولی الان که تست بتا هم مثبت شده به همان روال یک تا یک ماه پیش این دردها را دارم ونگرانم کرده.البته شدید نیست درد ریز ولی ازاردهنده که گاهی چند ساعت از روز به سراغم میاد.خونریزی یا لکه بینی هم ندارم(گوش شیطون کر) علت چی میتونه باشه؟چکار کنم؟دوباره سونو بدم؟
در ضمن ادم حرصو جوش خور وبه قول شوهرم (زیادی حساس)هستم. دست خودم نیست .میگید چکار کنم؟بی خیالشون بشم یا پیگیری کنم؟ ببخشید اگه حوصلتونو سر بردم ولی راهنماییهاتون خیلی کمکم میکنه.

سلام
خوش خبر باشید انشالله که مامان شدید!
از الان به بعد نگرانی معنی نداره دوست عزیزم به خاطر خودتون و به خاطر نی نی از الان به بعد به جای اینکه همه ی پیش بینی و اتفاقت آینده رو خودتون به دوش بکشید با توکل به خدا به خودش بسپارید همانطور که تا پیش از این اینقدر قشنگ تدبیر می کرده که ما اصلاً متوجه پیشرفت اتفاقات نمی شدیم...
اما با توجه به آزمایش مثبتتون اولین و سریعترین اقدام مراجعه به درمانگری ست که قرار است در دوران بارداری تحت نظرشون باشید. در این مراجعه تاریخ سونویی که قرار است انشالله انجام دهید برای شما مشخص می شود و نیز بالینی درد رو براشون توضح می دهید و خیالتان راحت می شود...
بارداری خوشی رو براتون ار خدا می خواهم دوست عزیزم
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس عزیزم سلام.
کاملا حق با شماست.من همیشه به خداتوکل کرده ومیکنم وازش میخوام انچه که صلاح میدونه برایمان قرار بده.سعی میکنم نگرانی وافکار منفی را ازخودم دور کنم.از شما هم خیلی ممنونم

من دو روز است که عقب انداخته ام ومدت 5 روزه که کپسول اموکسی برای عفونت ادراری مصرف می کرده ام؟
میخوام بدونم راهی هست که ادم زودتر متوجه بشه و اینکه در صورت باردار بودن ایا این کپسولها ضرر دارند؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان